Prijava

Прескачем оне плоче другачије боје кад идем тротоаром, не знам кој ми курац.

heheh tako se i ja utripujem, samo što ja bajsom zaobilazim male rupice po putevima, kao da sam u nekoj igrici.

Кад идем на испит оабвезно идем десном страном тротоара и строго поштујем семафоре и пјешачке прелазе.

Jeahbač, reko ti Žajk da ste slični.

Idem na posao peške i slušam muziku. Toliko volim taj ritual da se vratim kući ako sam zaboravila slušalice i ne idem busom ni kad kasnim, I uglavnom odbijem kad se neko ponudi da me poveze.

ne gazim pukotine na trotoaru

Е и то, Деки.

И не могу да причам телефоном седећи, морам да шетам по соби и избегавам дијагонале тепиха да их не згазим. Зрео сам за Лазу.

grizem unutrašnju stranu obraza i onda kad jedem grejp peče me ali ga jedem i dalje jer mi se sviđa to

Волим да оштрим ножеве! И онда кад наоштрим своје буде ми жао што нисам у некој природи да имам да их тупим на нешто, па тужан исцепам лист папира из неке свеске и онда га сецкам на фронцле.

невезано за тему, ал везано за ово моје горенаписано:
У последње време ми фамилија тражи да и њима оштрим ножеве и у фазону су типа ево ти сви ножеви које имамо. То не волим да радим из простог разлога што не знају да поштују тај рад на који се изгуби понекад и 2+ сата по ножу, зависно од стања у каквом је. И буде да Немања наоштри ножеве и онда дотичним ножем, који није баш предвиђен за то, узме и удара по смрзнутом пилету или костима и тако... Јебига. А они контају "ма то само двапут прођеш на оно за оштрење" јест курац

volim da zamišljam lica meni nepoznatih žena u prolazu ili prevozu u trenutku orgazma, to me pali.

pojedem dnevno 10 kinder pingvina i popijem 2 ultra enerdzija

imam opsesivno kompulzivni poremecaj

Начисто скинем гаће и панталоне кад пишам. Обично ме избацују из угоститељских објеката због тога али јебига.

тај рад на који се изгуби понекад и 2+ сата по ножу

Uzmeš bušilicu, onu malu, za domaćinstvo, umesto burgije staviš onaj nastavak sa kamenom za oštrenje, ima da se kupi, fiksiraš nekako bušilicu, uključiš, podesiš željenu brzinu, i nežno prelaziš oštricom preko rotirajućeg kamena, s vremena na vreme kvaseći gvožđe. Pet minuta uvrh glave...

Све карте у шпилу ми морају бити окренуте једнако, ако не, окрећем их док се не наместе.
На контролном, или било ком испитивању, увек извадим све из ператонице на сто и вратим је у торбу, па макар мртвог попа имао унутра.(то доводи до тога да се професорица српског крсти што за време писменог држим дигитрон и шестар на столу.)
Често хватам терце на музику коју чујем у пролазу, или ако се баш сморим покушавам да је прекомпонујем у двоглас, троглас.
Знам кад је рођендан апсолутно свакоме од мојих пријатеља и смишљам шта ћу им поклонити месецима пре рођендана.
И тако...

која си жентурача јеботе.

Kad se rukujem moram prvo da pogledam u ruku (da nam se takoreci ne bi promasile) a onda tek u oci.

grizem hemijske ko ker koske... http://www.office1.co.rs/artikli%5C1102899900155/1102899900155.jpg ovakav oblik najvise urnisem...i UVEK mi mora nesto biti u ruci da muljam...bez toga se osecam ko da sam bez dela tela lolo...uglavnom je to upaljac...

Samo tražim nešto čudno o sebi što bih smeo ovde da priznam, ali jebi ga... Da li me to čini normalnim ili ludim...