Prijava

Ustajem sat vremena ranije svako jutro kad idem u školu kako bih imala pola sata za blejanje u sobu i još pola sata za čekanje na stanici iako na svakih pet minuta ima nešto. Obožavam da gledam autobuse kako prolaze i ljude koji čekaju, svakome na stanici određujem u šta će uđi, pošto mogu u najskuplji i najbrži; podjednako brz, ali primaju markice; i socijalni, bez konduktera. Doćiću u 6, eventualno 6 i 15, i ući ću u onaj u 6 i 35, nebitno koliko ih prođe u međuvremenu.
I ja manijački menjam raspored u sobi :)

Zvuk na kompu mi je uvek na 20.
Brojim pločnike od mesta A do mesta B (pločnike, ne korake).
Broj svega što vidim, množim ili delim sa 4...

Volim da igram po kupatilu gola posle kupanja.

Jedan moj drug se u busu krsti kad prođemo pored crkve samo u povratku, kad idemo ne :)

iako na svakih pet minuta ima nešto.

Или лажеш за то или лажеш да си из Обрена...

Tamo Neki
taj rad
Ja brojim slova i reci i taj broj mora biti deljiv sa 4.

Pa ima brt. Računaj privatnike!

Cesto mi se desava kad nesto razmisljam ili treba da uradim, da pocnem pricati sam sa sobom. Nista cudno na prvi pogled, ali sam prilicno glasan,kao da sa nekim pricam. Na poslu su jedno vreme mislili da sam odlepio, dok se nisu navikli.

Plunem u wc šolju pre no što počnem da pišam, to radim od kada znam za sebe :)

bilo sta u vecem broju kada kupujem, mora biti deljivo sa 5

@cesto neshvacena
Da se dogovorimo oko neke igranke ili tako nesto? lolololo

Cesto mi se desava ovo... npr. izlazim iz svoje sobe i pomislim "sad ako se pogledam u ogledalo desice se to i to, a ako ne bice neki baksuz..." Recite mi da nesto ovako jos neko radi?! :D :D :D

Pa ima brt. Računaj privatnike!

У коју ти школу идеш бре?

Spavallica

Dok cekam utakmice na tiketu kazem sebi "ako ovo uradim pogodicu,ako ne uradim pascu".

Све радим левом руком иако сам дешњак. Десном само пишем и једем. :) Могу да заспим било где и у било које доба, довољно је само да наслоним главу на нешто мекано, јастук, џемпер, декица, није битно да ли сам у соби, превозном средству или тако негде. Волим рано јутро негде од пола 6 до пола 7 и зимске вечери од 5 па надаље. Много више волим ноћ и боље радим ноћу него дању, немам концентрацију за читање и учење уопште, а ноћу имам. :)

Lukash, sad mi je lakse :)
Da, to je taj isti trip :))

Lukash, sad mi je lakse :)
Da, to je taj isti trip :))

Некад сам имао сличне трипове...на пример у школи, ако ни једном за време часа не погледам на сат - добићу двојку на следећем часу, ако погледам - кеца...

На паузи на послу увек седим леђима окренут ТВ-у на коме је сат да не бих видео колико брзо пролази пауза.

Dešava mi se nekada da sam u nekom društvu, na predavanju, šetam ulicom...setim se nečega od ranije smešnog i počnem tako ludački da se smejem. Obično me ljudi gledaju kao da nisam normalan, a oni koji me znaju čude se...obično se ne smejem mnogo, ali setim se tako pa počnem da se smejem.

Dobro je, mislila sam da je previse cudno i glupo to sto radim, drago mi je da nisam jedina :P

Pre paljenja cigarete, zagrizem filter prednjim zubima, pa nakon toga krešem šibicu (ne koristim upaljač)