Prijava

@Тулумбаћ
Шансе да ћеш добити су сасвим добре, али прилично сам сигуран да је огроман број клубова у Европи у последње две-три сезоне везао 6 мечева без икса. Е сад, ако ти имаш пара за седам покушаја и промашиш шест пута, пробај да стегнеш муда и да ставиш све што је остало. :) Уосталом питање је колико је ко спреман ту да иде. Неко би стао на четвртом-петом, а неко би играо до краја.

У сваком случају и ако овај систем користиш да играш свако коло, опет су шансе на страни кладионице, јер ће клуб пре везати седам мечева без икса него што ћеш ти зарадити пара до полазне суме.

@Denisx
Није сигуран систем добитка.

Аматери... Рецимо да од ове индустрије живим већ 6 година, сасвим солидно. Нећу рећи све тајне, али клађење је свакако(ако се гледа на дужи период као било какво инвестирање у посао) један од највећих извора зараде, само уколико се поседује прави "мани менаџмент". Једном сам обећао Џанкију да покажем систем преко кога се ја "држим" и даље, али одустао сам. Немам ја шта било коме овде или било где другде да откривам своје тајне, ел тако? Поготово сад кад сам једном ногом и са ове друге стране, са стране кладионица(незванично још) не би ми било у било каквом интересу да више детаља износим. Али да може, јебено може! Да знам људе који праве по 20 сома евра годишње, знам их. Да сам им видео цифре на рачунима кад су ми пребацивали кинту, видео сам. А на страну то што сам био члан више угледних затворених форума везаних за клађење, где је теже ући него у Европску Унију... Е, кад се нађете на таквом месту видите уствари ко су људи који померају квоте, који имају информације из свлачионице, који имају инфое из кладионица чак, или са телевизије... Од тог тренутка све оно типа "пола ојера на кобају од шурнес парова и бог да ме види" пада у воду. И онда остајеш ту са њима у ексклузивној причи, или батаљујеш... Све што хоћу да вам кажем је да све што сте видели до сад од клађења било где је најобичнија игра на срећу. Права прича са клађењем на дуже стазе и квалитетним ММ-ом је у свету велики бизнис.

Fulam mislim da nije, nisam siguran. Ako promašim 6 puta, to je već skoro dva meseca. Do tad može da se skupi kolkoćeš. :)

U pravu si, ako gađam 50 evra prvo kolo, zaključno sa šestim je uplata nešto malo jače od 3 soma (3150 valjda, mrzi me da instaliram kalkulator sad). A za sezonu ne možeš da dobiješ više od 5 hiljada, pa da dolazi savršeno.

U stvari, možda i može, nisam račun'o. Ionako to sve spičkam pa i ne vodim evidenciju.

Ću igram do sledećeg pogađanja, i onda obustavljam. Od sutra više ne pijem!

Па и највећи проблем у кладионици је што све спичкаш за вече. :) Уложиш сваке недеље по евро, за две године си уложио 100 и нешто евра. Ако добијеш неки пут и 200 то све оде док си рек'о систем...

Dankane, ti ode daleko. Ono sto jes jes, imas pravo za to. Poznajem ja lika koji je drzao kladionicu u Nisu i zatvorio istu jer mu je budala prosla 500000 kad je bio tanak. Elem, on mi je reko da za soma jevreja mesecno dobijas svaki vikend listu sa namestenim tekmama. On je prijatelju u Nemackoj slao pare da mu igra te utakmice, pa posle slao nazad, stim sto mu je on davao neki procenat za to sto mu cini uslugu. Pricao mi je o ovom sistemu X-eva, mada kao sto videh nije ekonomicno. A sad, malo mi nerealno deluje da si napravio svoj sistem sa kojim si toliko u plusu.. Probavao sam ja, i prolazio koliko toliko, ali nikad nesto ozbiljno. Cisto sumnjam u "savrsen" sistem za prolaz na kladzi.

Dankane, brate, ovde je priča o običnom čoveku koji jedva sastavlja kraj s krajem a ne o liku koji ima 50.000 evra po godini. Jebiga, i ja bih da imam (tj. kad budem imao) jedno 10.000 jura stavio soma jura na Barsu, Real, Siti i Junajted kod kuće i eto ti 2 somića jura bez ikakvog truda. Svaka tebi čast, ali lako je zaraditi pare ako ih već imaš. Meni je najjači bio lik za kojeg mi je ortak pričao da je na ovom poslednjem SP-u uplatio soma jura na naše i zaradio skoro 5! E, to su likovi!

ЈА исто причам о обичном човеку. И ја и моји ортаци из тог света су ликови који нису кренули са богзна колико лове. Само стрпљење и правилна расподела новца. Уз систем, наравно. И не може да омане.

Ецце, нисам ја направио систем, ја сам само модификовао стари систем једног Монтија из ЦГ који је писао на БА некад давно. И служи ме и даље, да куцнем у дрво. Само као и сваки други посао мораш бити ту да одреагујеш на време. Не значи теби ништа да ти ја кажем да рецимо Бајерн долази сутра на лупам 1,60, ако сам га ја натрпао и профи кладионичари на рецимо 1,90. У таквом систему на дуже стазе(узимање бетова одмах по изласку квота) не може се бити у минусу... То се зове ВАЛУЕ БЕТТИНГ.

Ko jebe običnog čoveka, neka igra menađer, dosta mu je. Lololololo

Inače, to za Barsu, Real kurac Siti je je teška glupost. Uplatiš 1000 na kvotu 1.2 i nadaš se da neće da te proda jednom u 6 puta da bi bio na nuli. Ako zaređa dva puta, ne možeš da se izvadiš još 3 sezone.

Inače, to za Barsu, Real kurac Siti je je teška glupost. Uplatiš 1000 na kvotu 1.2 i nadaš se da neće da te proda jednom u 6 puta da bi bio na nuli. Ako zaređa dva puta, ne možeš da se izvadiš još 3 sezone.

Jeste, prodaće te Barsa kod kuće, ali ne protiv Sevilje ili Atletika nego protiv nekog Levantea ili Hihona. Ista priča sa ostalima.

nije to dankane baš tako kako ti kažeš... većina ljudi odavde se ne bavi tim na tom nivou, i o njima pričamo... to jedno, a drugo, i sam kažeš da se ne dolazi lako do tih šema i ne ulazi u te krugove... mada, ni u to ja ne vjerujem, osim ako se ne igraju ove naše lige... teško da će bilo ko od nas prije bet lajva saznati rezultate 4 engleske lige...

Ajde preko nekih tih vasih sistema mi napravite dobitni tiket od 5 000 dindzi.

Ima paket/gajbu piva ili cega oce od mene.

Sa 5 dinara, pretpostavljam?

Ја сам само закључио са спортских тема да је Блејк Грифин страшан смарач и сероња, не знам, сваки његов пост ми је иритантан олололоо

L@ki
Ја сам само закључио са спортских тема да је Блејк Грифин страшан смарач и сероња, не знам, сваки његов пост ми је иритантан олололоо

hahahhahahaha

Ajd da i ja malo budem pametan.....
Kladionica kao takva podrazumeva da ne postoji siguran dobitak ni za koga sem za kladionicu.A evo i zasto - kvote se formiraju tako da 10-20% ukupne uplate uvek ostaje kladionici nezavisno od ishoda utakmice, i to je osnovni princip, nema niceg osim toga u celoj prici.....Statistika definise zakon velikih brojeva, a tak zakon tvrdi da kladionica MORA da uzme tih 10-20%. To je otprilike ovo: Pomnozite broj utakmica u svakoj ponudi sa brojem svih mogucih ishoda ( i kon.ishod, i dupla sansa, i broj golova , i poluvreme-kraj itd.), pa to sve sa brojem igraca koji ulazu pare, pa to sve sa brojem kombinacija koje su oni odigrali, pa sve puta broj kola u nekom vremenskom periodu....to su verovatno kvadrilioni u pitanju. Zato kladionicu u stvari uopste i ne interesuje ishod bilo koje utakmice, ona je za nju ponudila kvote koje joj garantuju 10-20% kakav god ishod bio. Dodajte jos na sve ovo i cinjenicu da su sanse za odredjeni ishod koje kladionica nudi u formi kvote samo procena nekolicine ljudi koji se bave tim poslom...jer meni kao igracu ne znaci nista procena nekog tamo lika da su sanse za pobedu mancestera 60% pa mi nudi kvotu 1.7, ili su 50% pa mi daje 1.8. Ja ispred sebe imam ili ubedjenje da ce mancester da pobedi ( pa me ne interesuje kvota, vec ga igram nezavisno od toga ), ili me ne zanima uopste ko igra utakmicu ( igram tri proizvoljne tekme sa kvotom 1.75 i trazim 2 od 3 jer verujem u verovatnocu ).
Matematika je cudo.....Rulet uzima pare samo na tome sto postoji 0-zeleno, znaci uzima sebi oko 3% i to mu je dosta...Ovi uzimaju oko 15% pa vi vidite.
Postoji jedan nacin ( ne i jedini ) kako da se sigurno uzme cash , to je progresija. Jedan od oblika te igre je :Juris X na tacno odredjenom klubu, na svaki gubitak tripliras ulog ( kvota za X je u rasponu 2.8-3.3 ), i kad dodje X u ukupnom skoru si duplo dobar. Samo se molis bogu da X dodje bar posle 7-9 utakmica, jer ti je tad ukupni ulog narastao na oko 100.000 evra ako si krenuo sa 10, i tad vec moras da uplacujes kod Williama Hilla ili slicnih. Ako igras Italiju 2 , mozes ocekivati X na svakih 2-5 tekmi ali to je onda dobitak od par stotina evra svakih mesec-dva. Najvaznije u celoj prici, kad dobijes pare, ponovo pocinjes sa onim prvim pocetnim ulogom ( 10 evra ) , ne smes da se zajebes pa da krenes siroko sa npr 100e, jer si vec u 5-6 krugu dosao do uloga od par hiljada...
Jedino stvarno sigurno: tzv. "sure bets". Npr. tri kladionice daju razlicite kvote za isti mec. Odredis ciljanu isplatu. Iz svake izaberes najbolju kvotu za odredjeni ishod i igras je kao singl. Podelis ulog tako da pri bilo kom ishodu imas ciljanu cifru. Tu su unakrsne kvote u rasponu od 1.01 do 1.10, mada retko ide preko 1.05. Ali sta ces vise , kao da imas kamatu 5% na svakih nedelju dana, a pri tome je SIGURNA isplata. Sto vise ulozis vise ces osetiti dobitak.
Ima tu jos dosta price, nakupilo se tokom godina iskustva...
Moja je preporuka - sistem 3/6 ili 3/7 sa kvotama oko 2.7 ( 4+ golova ) ili 2/3 sa kvotama 1.75; ili singlovi na favorite u gostima sa vecim ulogom, recimo preko 200evra; ili cetiri tekme u fiksu na izrazite favorite u indijanskim ligama ( Anderleht, Porto, Rozenborg, Seltik, Ajax, PSV, Bazel, Besiktas, Partizan, Dinamo, Haka ) ili Juve, Milan, Real, Mancester, Arsenal- ovo je verovatno najbolja igra, navuce se kvota 2-3. Popunis desetak ovakvih tiketa u raznim varijantama sa po 10-50 evra i uvek si u mimimalnom dobitku, otprilike oko 50%.
A taj ko hoce da pogodi vise od dve tekme u glavu i misli da je to realno - nema pojma ni o kladionici ni o matematici ni o fudbalu i bolje da odmah batali celu pricu. Zato sto ce odigrati Volvs-Mancester, kao sigurica, i.....?

Mozda zvuci kao sviranje kurcu, mozda i jeste, ali ja sam ubedjen da moje coravljenje nad satima raznih foruma nije bilo uzaludno. Malo mi dokurcilo sto me cesto izbacuju iz kladionicca, pa cu sacekati taj osamnaesti jebo ih on. Ili cu pre toga da krenem preko interneta, mada sam spickao i nekih 50-ak evra koje sam namenio tome, pa to odlazem bar do prolecne polusezone. S vremena na vreme nadje se tekma koja bode oci koliko je sigurna, barem meni. I gledacu da vise ne igram Ligu Sampionai slicno, vec nize lige Italije, Nemacke, Holandije i slicno. Nikad preko 2-3 tekme na tiketu, osim ako nije neka zajebancija.
Kvotu 2 sa 2 tekme mozes sastaviti relativno lako.
Sto kaze Dankan, to je nista, ali jebiga radim sa tim sto imam.

jebacu vas u prkno ako ovo sa iksevima ne bude radilo

jebiga ja sam sirotinja, ima da pocnem sa 3 evra pa da povecavam. tako mogu da ispratim 10 kola bez problema. ako ne dodje il ste jeli govna il sam baksuz ko niko....

ima da pocnem sa 3 evra pa da povecavam. tako mogu da ispratim 10 kola bez problema

imas 800 evra za kladzu?

lolok preracunao sam se ja, nisam dobro skonto.
ali opet, kad bi isao na primer 3,6,9,12.... opet bi bio u plusu kad god da dobijem, a dobio bi VALJDA jednom u 10 kola.
i tih 20-30 evra meni dosta

edit:
opet sam se preracunao. u plusu kurac moj, posle 5 kola ode u minus tako da kurcina. a i sve da dobijem dobio bi 9 evra vise nego sto sam ulozio. go kurac, i moj sistem i moja matematika.
a za ovaj originalni sistem nem' pare, tako da kao i do sad, 50 centi, skrpi 7-8 parova, gadjaj kvotu sto i ako me usere....

Jes, jes, ganjaš ikseve, i onda ti kladionica ponudi na X kvotu od 1.5 (k'o onomad za Kalčo)....