Prijava

realno, brisi sve to

ja mislim da prvu treba sačuvati!!!

ja mislim da, ja mislim da.... koga bre bole kurac...:)))

pun bre sajt plagijata....ja volim kad me plagijaju, tad pomislim da sam jako mudo....:)))

koga brige, imam ja neke koji su uradili kopi pejst i nikom nista...jos im dam plus ako je moja...

mojne bre brises nista, vidis da je ljudima jako bitno to, ti pojeni, to nesto....

Френки, прочитај правила сајта, и читај одабране дефиниције, па пробај поново. И не отварај више овакве теме, у супротном следи бан. Поздрав.

Озб. искулирај га, јесте помало плагијат, мсм и да није, шта сад, обрисана је, биг дил.

ma jave, neću ja da brišem ništa, samo da vam pokažem da ih ima još takvih.
vidjela sam ja i ranije obje ove novije (žive) defke, al nisam htjela da ih briskam, koliko god me podsjećale na ovu staru... jer ipak nisu iste (za razliku od ove najnovije obrisane), a i bolje su sročene od te stare.

a tu staru, moju, defku neć da brišem :p

Френки, прочитај правила сајта, и читај одабране дефиниције, па пробај поново. И не отварај више овакве теме, у супротном следи бан. Поздрав.

Победа!

hahahha a to je tvoja defka? hahahhaha

aha :) smijurija, zar ne?

EDIT: hahahha, enemi! :))

Nije plagijat Frenki. Javiova defka govori o tome da dečka zabole što je njegova devojka trudna dok defka drugog autora govori o tome da se devojka žali ocu da je trudna. Gde može da to bude plagijat? To su dve potpuno različite defke. Druga mu dođe kao nastavak Javiove. Što me podseti da ja napišem još jedan nastavak. :)

vučice, pročitaj i ostatak teme. ;)

Имате телефон и упадне вам у воду, јел то онда водафорн ? бухахахахахха
Мали офтопик :)
Луло бануј френкија не поштује правила сајта :)

Ако си му послао линк од наведене дефиниције која је слична његовој (шта бре слична, иста!) и он ти одговори са ниђе везе, бан да му даш доживотни.
Неко моје скромно, субјективнообјективно мишљење.

oću, devetare, čim se vrati na radno mjesto. :)

eto, a sad lok.