Prijava

Što bi rek'o informer...IMA MUDA!
Nek ti je sa srećom kuzmane, štekaj se, i raspituj/istražuj načine da dobiješ državljanstvo/zelenu kartu kako to već ide, ne moš strepeti ceo život da te saobraćajac ne zaustavi.

паметан, ја ћу да останем тамо ако успем да одем на лето, иначе ћу да се обесим ако будем морао да живим у овој земљи чемерији

aj idi na orginalni nalog malo

čemerija ti je kad nećeš da mrdneš prstom da uradiš nešto

а шта си ти радила док ниси отишла у америку, шта ти пише у радној књижици?

келте, није оно мој дупли него рокијев, врати му има добрих дефиниција

studirala
ti nisi ni to.

и ђе ти је диплома

e vidro jesi li ti skapirala kako je naša dekanica dobrra cava

kažu mi da sam lud, ali ona je meni do jaja. a ti imaš bikuriozne tendencije, pa me zanima lolo

fotke su neubedljive i lažu

ako je ova, nije neka, al mozda ako se ne bi kezila i ne bi bila slikana blicem, mozda je ok uzivo.

одбануј џофрија, убиће ме роки вилама

marko, nemoj da se nerviraš, diplomu ću da dobijem čim položim još desetak ispita, a zasad imam nekih 50-55 položenih, to je oko 52 više od tebe
TAAAAAAAKO DA...

e njar, ja ne'am pojma ko je naša dekanica, čak sam mislila da je duh, pošto svi pričaju o njoj, a niko je nikad nie vidio
ljiljana subotić, jel?

ne, to je bivša. ovu niko ne vidi na faksu zato što nije baba, pa niko ni ne bi rekao da je dekanica, već je francuskinja sa divnom kosom boje klasja, čupavo i neobavezno vezanom, u najboljim godinama, a i dalje devojčurak
ehhh très jolie

шта тебе боли курац колико сам ја испита положио, ниси ме ти финансирала, немој ни да ми набијаш то на нос