Prijava

YeahBatch

и ђе ти је диплома

Бар диплому није тешко добити код нас.

Њидра је уображени босанчерос и неће да ме прихвати на фб јер сам ружан и сиромашан. Мајмунко.

НЕЋЕ ДА ТЕ ПРИХВАТИ ЈЕЛ МРЗИШ ПАРТИЗАН НЕКУЛТУРНИ СТВОРЕ ОНАЈ!

шта тебе боли курац колико сам ја испита положио, ниси ме ти финансирала, немој ни да ми набијаш то на нос

pa onda nemoj da kukaš na državu da ti je kriva.

šomi, kol'ko se sjećam, a sjećam se, obrisao si me iz prijatelja

дај не сери, ти ми причаш о неком кукању, кукала си на америку док си била тамо па сад кукаш што ниси остала

ja ti garantujem da će ti biti isto, ako odeš tamo. kukaćeš potpuno isto. šablonsko kukanje naših ljudi u inostranstvu :D

Ma da ostao, radio bio kao konobar u Dalasu pola meseca i hteo da ostanem tu , uzeo stan, kupio motor bio hahaal nesto me preseklo i zapalio za sijetl sa drugarom, ovde uzeli kola sad da imamo do skolepezose, ta slika je i meni isla na kurac kad sam isao da je radim, ugl treba 5x5 da bude za ambasadu slika, sve ostale za posao slike i tako to su nebitne.
Ja tako se slikao za intervju ispao slogiran al briga me bilo, kad sam dosao na Aljasku na posao ono okacili nase slike u radnji jebem ti civot koji fejl.
Ej Dio, to za pandure, ovde imas isto kao u Srbiji licnu vozacku i tako to, ako te zaustavi pandur pokazees mu samo tako te osnovne stvari, nece pandur a trazi pasos, plus ovde imas i socijalni broj kao J1 sto je najveca prednost ove vvize to ti imaku svi oni koji legalno rade u americi i to ti ostaje zauvek, \ve sto pandur kojivte zaustavi tebi moze je da ti napise kaznu ako vidi da nesto fali kamionu ili ako je drkadzija, prroblem je stovsto ta kazna bude 100 dolara a firna ti naa to lupi jedno hiljadu dolara

vidro ne pitah te kakav ti je bio posao jel bilo baksisa, jel bilo tesko u pocetku? jel mogao drugi posao da se nadje?

пошто је тамо полагање за камијон?

капирам да је јефтиније него овде

НИСАМ ТЕ ИЗБРИСАО ШАБАНКО НЕМОЈ ДА ЛАЖЕШ, ЛЕПО ПРИЗНАЈ ДА НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ПРАВДАШ КАД ТЕ ДРУГАРИЦЕ ЗАЈЕБАВАЈУ "ХАХАХА КОЈИ ТИ ЈЕ ОНАЈ РУЖНИ НОВИ ПРИЈАТЕЉ НА ФБ, ХАХА КОЈА СИ ЈАДНИЦА". ОК СХВАТИО САМ, АЛИ НИЈЕ ЛЕПО.

hahaha Somi kol'ko nisi normalan, uavisi svaka skola drugacije naplacuje, a i od statea do statea zavisi na Aljasci de sam bio bilo je za ilnadu ipo dolara, u cikagu isto tako ima da se nadje, ovde e sam sad 3.5 hiljada, ali ovde sam jer ovde laganini vadis nova dokumenta koja su ti neophodna za polaganje i skolu drzi neki ukrajinac koji vec 20 godina pusta imigrante da polazu kod njega, i dalje radi, kako nemam ni ja pojma al covek ubija lovu skola je puna rusa bugara srba moldavaca, svega

Kuzman92
vidro ne pitah te kakav ti je bio posao jel bilo baksisa, jel bilo tesko u pocetku? jel mogao drugi posao da se nadje?

e, neš vjerovat koliko me usralo. ja radila 5 dana sedmično po 8 sati dnevno, ostatak vremena se zajebavala, nisam ni tražila drugi posao. poslije kad sam se sabrala, skontala da sam zaradila više nego ljudi koji su radili po 3 posla na istočnoj obali. al ono, baš me sralo, dobre sekcije, menadžerka me zgotivila, bakšiš do nebesa. sljedeće godine opet idem tamo, al idem da radim bolji posao, tj. u istom resortu, samo u restoranu, tamo je veći bakšiš.
čak sam završila u los anđelesu kući (od 43 miliona dolara) neke poznate holivudske glumice organizujući neke kasete za nju 5 dana (navatala me u hotelu, bila gost), pa sam izvukla od nje hiljadu i po. ma haos. jedva čekam sljedeću godinu :D

kako je tebi bilo? de ukratko napiši sve

Кузмане, јел добра Аљаска за зараду ? Ако идем, вероватно ћу тамо, у Денали тачније. Или у Дакоту. Размишљао сам да идем у ЛА, али пошто је Видра тамо ишла прецртао сам ту дестинацију са списка жеља.

jebem li ti zivot haahahahahah pokidala si :D
Sramota me da napisem bilo sta posle toga, radio za 12 dolara prvi posao u Home Depotu, 40 sati sedmicno, drugi posao McDonalds, 8.5, jad i beda doduse zmtu su davali overtajma kolko hoces, fazon slobodnim danom radis duplu smenu 16 sati u meku, odes u kurac klasicno haha, i sa strane fizikalisali ja i drugar kod nekog debila tj pomagali mu oko kuce i kosili travu njegovoj svalerki lel, jedno vreme sam doduse radio samo jedan posao izlazio i samo se sprdao, bilo je svacega, prelepo iskustvo u svakom slucaju, posle kad sam ribu nasao tad je vec bilo zajebano sve postici a spavati vise od 2 sata haha jedino sto je grad mali i depresivan, Amerike videlo nije, al' ima vremena,valja i to videti, jel bilo nekih sema kod vas medjusobnih, ovde jedna bugarka se navatala sa americkim vojnikom spandjali se otisli na kraju u vegas on joj ponudio da se uda za njega i da zive u vegasu hajaaj ona muvcenca otisla kuci :d lel

Najjace sto se ovo dvoje opet svadjaju samo promenili temu

Ел се они стварно свађају ил' оно као толико су добри да могу свашта једно другом да кажу?

E šteta što ti ne znaš šta je

Vidro moš kupiš kaizena. :) Baš si lepo prošla.
Kuz, nisam imao pojma da to tako ide, kontao da moraš da mu pokažeš pasoš, al šta ja znam. Bratov ortak je u Francuskoj na divlje, tj ima on tamo neku familiju, al on još nema papire, pa znam da se on štreca zbog tih kontrola i sl.

A Bugarka je ispala pravi Bugarin, mogla je dobiti papire, ovako...akoš voziti kamion, pričao ja sa likom što je vozio po Americi, skoro vozio nešto ćalu, kaže tamo dobro što ima kamion lokatore, ti moraš se javljaš centrali svakih (lupam sad) sat vremena, kad odeš u hangar po robu, uđeš tačno nacrtanom rutom, i sediš u kamionu, čekaš, ne izlaziš, oni sve pakuju, zatvore, ti samo voziš. Gadan je posao, ali su fine pare.