Prijava

Moja preporuka je da jurite posao hirurga, trebalo bi da se plaća i po četres soma dolara mesečno.

Elem, što se ne iscimate pa nađete posao pre nego što odete tamo? Drugar moj našao posao na nekom golf-jahanje-bazen resortu, odma uštediš tih 1200 evra što daješ ovima iz agencije da te uglave.

Како да нађем посао сам који курац?

imas te sajtove preko kojih trazis poslodavce, prvo mi ovo izletelo
MONSTER.com
CAREERBUILDER.com

i onda saljes redov cv...ne jedan nego 50, pa kome se svidis svidis..
a realno vidra ti je tamo, moze da ti da kontakte od svojih poslodavaca da im saljes cv, ili kuzman

APLICIRAM ZA VIZU SL NEDELJE!! kakva jebena digitalna slika treba za apliciranje? oce znati to ove glupace da mi urade sto slikaju?

GADITE MI SE VISE STOKO SRPSKA NE MOGU OCIMA DA VAS GLEDAM VISE!

зар није прерано за аплицирање? јел може то негде типа у марту?

Jesu došli više kuzman i mali vidar

кузман остао у даласу, ради код неког црногорца у ресторану за цркавицу

Jel probio rok ili?

ja došla i kol'ko sam se sjebala što sam se morala vratiti, izgleda da mi se vratila heliko bakterija, pa sad venem.
poenta priče-ostanite u americi.
green card lottery, here i come

Bila neka pričica na netu/tv-u sad već poodavno, za likušu što je dobila zelenu na lutriji, na foru bezveze se kandidovala, i spiči je da dobije, a po zanimanju geodeta, zaposli se u Njujorku, i kroz par godina dobije posao (firma dobije posao, gde je radila), da radi novi svetski trgovinski centar. Al ju je htelo ljudi moji.

Nema tu lutrije, gledaju oni vrlo dobro koga će da puste, a koga ne

Нема ту лутрије, гледају они врло добро која ће фирма да ради нови светски трговински центар

Ama prošlo godina i godina nakon što je dobila zelenu, i zaposlila se, do dobitka takvog projekta.

Пустим опет браду и одем у Арабију, тамо добијем посао да авионом срушим тај трговински центар.

Nema tu lutrije, gledaju oni vrlo dobro kome će od rodbine da nameste da radi novi trgovinski centar.

simeSrbin
Пустим опет браду и одем у Арабију, тамо добијем посао да авионом срушим тај трговински центар.

Нема ту лутрије, гледају они врло добро коме ће да дају посао да авионом срушим тај трговински центар, а коме не

kakve su ovo prozivke bree radim za milijone! ako treba nekome savet il nesto neka pita ja sam trenutno u sijetlu tu sad polazem za kamion ipak tu lezi para hodradim neko vreme zaradim kintu pa posle nesto pametnije da se gleda, nemam strpljenja ipak da to radim ma na sporiji i laksi nacin

A u Dalasu cu da zivim kad tad, jednostavno prelep grad za zivot a i ekonomija je vrhunac