Prijava

Овај лик на твом аватару изгледа к'о да му је неко свршијо по фаци.

Нећу више да спемујем, морао сам да кажем само.оло

http://vukajlija.com/forum/teme/36811-marcelo - nema se tu šta pričati.
http://vukajlija.com/forum/teme/30512-ultimativni-srpsko-ziljavi-prevodilac - može u lock, ima link odakle da se skine, ima par informacija, ne treba više ništa.

Rade Lacković je samo još jedan lik pored Žareta, Gocija i gomile ostalih ličnosti koje se slave ovde.

Gde će ti duša?

Rade Lacković je samo još jedan lik pored Žareta, Gocija i gomile ostalih ličnosti koje se slave ovde. Te teme su odavno završile svoje i sada se samo ponavljaju i spemuju. Bolje vam je da stoji u igrama, nego da se zaključa.

E pa Kostiću ja bih malo da te podsetim i podsetim na jednu od novijih anegdota sa teme i tvoje reakcije na nju (nije što je moja nego sam mu stvarno jebo kevu lololol). Dakle, poenta priče je da tema i dalje jebe, istina ne kao pre ali je ipak još uvek jedna od najinteresantnijih tema na sajtu, to što tebi smeta nije razlog da je premeštaš u Igre, tako da, kao što vidiš mnogo nas je protiv te tvoje odluke i da ne bi spemovali ovu temu i prepucavali se bezveze da ti to vratiš tamo gde mu je i mesto, budi čovek iako si StefanKostić!
E da, i još jedna poruka tebi, a i svim moderatorima, žešće smarate sa tom frazom "doprinos sajtu"

budi čovek iako si StefanKostić!

Нокаут...
Џони, зар не мислиш да је сасвим нормално да нови модератори, пуни ентузијазма пусте муда (без увреде Стићко)?

Кад се већ играте реформатора, договорите се већ једном сами са собом који су услови за закључавање теме, који за брисање/пребацивање у игре итд. Није ово хашки трибунал па да смишљате правила успут.
Добар део пиздарија овде почињу поједини модератори својим немањем појма о томе шта им је улога и силном жељом да се играју газде.

Зашто се "нормалне" теме закључавају због пар кловнова који се безуспешно труде да буду смешни? Као замотавање жена у чаршаве да не би било силовања... Уместо упозоравања, па бановања дијаболе, закључа се тема (која је могла да буде занимљива), и шта? Овај оде да смара на некој другој...
И тако дођеш до тога да "Шта слушате тренутно" постане најбесмисленија ствар после миљеа...

Кад не знаш ни сам шта тачно хоћеш, немо да те чуди ако овде дођу ликови са предлогом да се нека тема закључа само зато што их нервира...

Ja i dalje žalim zbog moje teme o jajima.

Џони, зар не мислиш да је сасвим нормално да нови модератори, пуни ентузијазма пусте муда (без увреде Стићко)?

Ja mislim da je ipak u pitanju Kostić

Imam lagani osećaj da reforma ovde ne pomaže. Setite se koliko je dobrih tema zaključano bez ikakvog razloga. Pa onda koliko je dobrih tema ispemovano neiživljenim tipovima poputa gambija, pa koliko takozvanih mlađih autora bukvalno proterano i poniženo iživljavanjem matorih sajber perverznjaka poput javia, a sve ne bi li dotični bar malko napunili svoje istrošene baterije. O tome kakvi autori moderišu sajtom ne treba ni govoriti. Ode Cara, Burzum, Kafka, Euglena, Blek, Frenki ... ostade brkata mylyca i krilati StefanKostić. Kome oni da moderišu definicije?

e, moze sad kad je reforma foruma da mi se otkljuca
http://vukajlija.com/forum/teme/7380-kutak-za-hejtere
?
obecao mi je uros da ce otkljucati, al se razmodovo u medju vremenu

temu su mi zakljucali crc i peki d dzem, ali i oni su razmodovani

sad, posto si ti kosticu umodovan, mozes da mi otkljucas

lacković u aktivnim.

Ja sam za to da se preimenuje ova tema jer ovo nije reforma već čišćenje.
Luli, što ste se toliko provrednili?

ne radim ja ništa, reme. ja samo oživljavam :)

реформишите прво модераторе па онда форум.

Ajde šta ste se uvatili za Kostića, pustite čoveka na miru, do sad ne radi ništa na svoju ruku.
I pod dva:

реформишите прво модераторе па онда форум.

O tome kakvi autori moderišu sajtom ne treba ni govoriti.

Veoma je kul, srati po "vlasti"...
A u Absentovom postu ima i elemenata vređanja dva autora, pa ono...

ostade brkata mylyca i krilati StefanKostić. Kome oni da moderišu definicije?

Možda i onaj dupli nalog, a? :)