Prijava

Imam lagani osećaj da reforma ovde ne
pomaže. Setite se koliko je dobrih tema
zaključano bez ikakvog razloga. Pa
onda koliko je dobrih tema ispemovano
neiživljenim tipovima poputa gambija,
pa koliko takozvanih mlađih autora bukvalno proterano i poniženo
iživljavanjem matorih sajber
perverznjaka poput javia, a sve ne bi li
dotični bar malko napunili svoje
istrošene baterije. O tome kakvi autori
moderišu sajtom ne treba ni govoriti. Ode Cara, Burzum, Kafka, Euglena, Blek,
Frenki ... ostade brkata mylyca i krilati
StefanKostić. Kome oni da moderišu
definicije?

Stani, koliko je dobrih tema zaključano? Daj primer. Pantela u igrama? Pantela je posle treće strane počeo da smara jer je mnogo loših, nekreativnih postova bilo tu. Pričam o temi.
Koliko je to DOBRIH tema ispemovao Gambi? 99% tih tema je uz svo dužno poštovanje, u najmanju ruku bilo govno. Mora negde da se podvuče crta.
Iskreno su počele da smaraju sve teme vezane za javne ličosti. I sve su prerasle u igre.
Sa razmodom Bleka i Frenkija se delimično slažem, previše su ispizdeli, pogotovu Frenki, a to da li je još neko trebao da bude razmodovan zbog podjebavanja gorepomenutog dvojca, mislim da jeste. Pazi, taj Cara za kojim plačeš je isto napljuvao pun kurac ljudi. Na stranu što to podržavam, s obzirom na to koje je ljude pljuvao. Ali napasti bilo koga zato što proziva nekoga, a pritom hvaliti Caru je glupo.
A ti si ovim postom prozvao četiri autora. I naravno da moderatori ne treba da budu autori koji imaju najviše pluseva, nego oni najvredniji, a da su se koliko toliko dokazali.

O tome kakvi autori
moderišu sajtom ne treba ni govoriti. Ode Cara, Burzum, Kafka, Euglena, Blek,
Frenki ... ostade brkata mylyca i krilati
StefanKostić. Kome oni da moderišu
definicije?

Misliš da je Burzum otišao zbog ljudi kao što su Gambi i Javio? Da su Muluca i Štefi oterali Bleka i Frenkija? Nemaš pojma.

Овде неки још дркају на Цару. Лооооооооооооооооол!
Хоћете већ једном свршити?

Елем,

Конкретно, која је разлика између тема Раде Лацковић и Пантела са било којом другом темом у Хумору која је остала у активним? Само ми то одговори, макар и на ПВТ па ме онда бануј због спема своје пресвете теме ако ће те то усрећити.

И нема неке разлике. За те две теме важи исто што и за остале теме на том подфоруму, а то је да је хумор јадан.

Zašto obrisati ' šta slušate trenutno ' ?

Глупа тема. Као што неко рече, нема никакве дискусије на теми. А ако те интересује одређени музички правац, на подфоруму Музика имаш гомилу тема за одређене музичке жанрове, па ту људи свашта каче, чак се и дискутује о томе. Одлична таква тема је STONER.

O tome kakvi autori moderišu sajtom ne treba ni govoriti. Ode Cara, Burzum, Kafka, Euglena, Blek, Frenki ... ostade brkata mylyca i krilati StefanKostić. Kome oni da moderišu definicije?

Сине, ми чистимо твоја говна и говна других људи који серу. Проблем је што то аутори углавном не виде, јер не постоји прозорче које ће да ти искочи и каже 'Брката Милица почистила говна тог и тог аутора, јер се много иживљавао'. А ако си незадовољан третманом, шта да ти кажем, немој да се логујеш на сајт. И сам знаш да неће много људи плакати за тобом. Питање је да ли ће неко уопште питати за тебе.

реформишите прво модераторе па онда форум.

Диви гавајо сад.

Koliko je to DOBRIH tema ispemovao Gambi? 99% tih tema je uz svo dužno poštovanje, u najmanju ruku bilo govno.

Тај неки рад.

Диви гавајо сад.

Џимбо нисам давно, мора малко :)

AAALLLO BRE!

PREVISE SMARATE SA TIM VASIM PRIVATNIM FRUSTRACIJAMA I JEDNU I DRUGI

SKRECETE PAZNJU SA JAKO BITNOG PITANJA KOJE SE IZNELO

Sos

e, moze sad kad je reforma foruma da mi se otkljuca
http://vukajlija.com/forum/teme/7380-kutak-za-hejtere
?
obecao mi je uros da ce otkljucati, al se razmodovo u medju vremenu

temu su mi zakljucali crc i peki d dzem, ali i oni su razmodovani

sad, posto si ti kosticu umodovan, mozes da mi otkljucas

Koliko vidim - opet se pojedinci trpaju u red kritičara humora, i to opet poznate njuške. Alal vera, kako vam ne dokurči? Kako, boga mu bogovog?

Elem:

http://vukajlija.com/forum/teme/11147-sportski-kviz

IGRA! Prokleta igra (u kojoj i ja postujem). Igramo se pogađanja. Nepotrebno u javnim.

Koliko vidim - opet se pojedinci trpaju u red kritičara humora, i to opet poznate njuške. Alal vera, kako vam ne dokurči? Kako, boga mu bogovog?

Не може да се каже 'у ред критичара хумора', јер то о чему причамо тешко да може да се подведе под хумор.

Е, кад већ причате о томе, је л' може неко да ми линкује (или кобјасни) овде или на пвт зашто су размодовани Блек и Френки?

Не могу да верујем да неки никад не прерасту живот на интернету.

Но, елем:

http://vukajlija.com/forum/teme/29652-novi-cet-na-fejsbuku

http://vukajlija.com/forum/teme/25500-galaksija

gamby

Е, кад већ причате о томе, је л' може неко да ми линкује (или кобјасни) овде или на пвт зашто су размодовани Блек и Френки?

Зато што је Курд испровоцирао Френкија да га извређа, тиме што је врло лукаво ударио на његову слабу тачку, Тарзанију. Још кад се зна да Каизену смета рекламирање Тарзаније на Вукајлији, логично је било да ће размодовати ову двојицу што су напали његовог омиљеног модератора. Жао ми је што му је успела замисао, човек је покварен као чуваркућа у марту, а глуми невинашце. То је тај тип људи што те позове да расправите ствар преко певетеа и онда, кад му аргументовано покажеш да је погрешио, обрише целу преписку.

Jel mozes da mi posaljes preko pevetea tu prepisku, bas me zanima..evo brisem post cim je dobijem

Тако сам и мислио, него сам мислио да има нешто што сам пропустио. Хвала у сваком случају. :)

SeljacinaAlfaSeljaci

Jel mozes da mi posaljes preko pevetea tu prepisku, bas me zanima..evo brisem post cim je dobijem

Нисам принтскриновао, јер нисам очекивао да ће обрисати. То је било оно кад је бановао Бурзума, тад сам схватио колико је у стању да изврће чињенице и манипулише. Не би ме чудило да сад добијем бан за "клеветање" или тако нешто. И други пут, Гамби.

Не сеееееееееееери....

Нема потребе да се закључава. Можда се нађе неко кога то занима. Свеједно, није безвезе тема као гомила других, никоме није сметала, није искакала у активним. Зашто се закључава и шта се тиме добија, ако може неко да ми објасни?

Dokle više o Burzumu, ljudi?

Može li neko da mi linkuje temu koju je otvorila neka likuša kojoj je bela mačka bila na avataru, da bi je Pjer zajebavao kao nenormalan i čak napravio poster sa tom mačkom "Zašto to radiš decxko?". Hvala unapred.