Prijava

Ма мислио сам да ли си ти трово пацове па је он наишо на то. Зови ветеринара. Можда има неких који долазе на позив. Не предај се коњино.

otrov za pacove izaziva unutrašnje krvarenje, povraćao bi krv... kad tako samo drhti i teško diše možda su mu uvalili mleveno staklo u nečem za jelo - ne igraj se internetom nego zovi nekog veterinara...

Малоприје је повратио јер сам му давао млијека и јогурта, али је онда стао и какио крв, п претпостављам да је то

Рек'о сам осам Дотере :)

Ма мислио сам да ли си ти трово пацове па је он наишо на то. Зови ветеринара. Можда има неких који долазе на позив. Не предај се коњино.

А долазе курац, ово је у пичку материну, нема му спаса.... :/

Дај му вештачко дисање!

Ако не можеш да одеш, једноставно зови ветеринара, он зна најбоље. Можда су секунде у питању. Озбиљно.

Пробај витамин К1. То је противотрав за неке врсте тих кураца. Види на њикипедији изворе и тако то.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vitamin_K

Само што би требо да му шинеш иЊекцију витамина К... Вако му је цревни тракт мало сјебан па ће тешко апсорбовати...

Оћеш ја да позовем ветеринара овде и да га питам ако си ти у хистерији или шта већ? Дај детаљну листу симптома и историје појављивања јер ми је јебено да листам и приупиткујем.

Ако је баш лоше, немој га пипати ко зна шта је јеботе.
Јави се Смарко.
Стави нешто преко уста, и узми рукавице, свакаквих гована има

Ај зови кад већ знаш

- Малаксалост
- Није хтио да једе
- Ја му дао на силу јогурта
- Пошао и повратио
- Покакио крв
- Сад лежи, тешко дише и гледа

Направи превару, зови приватног ветеринара и реци му да ћеш да му платиш боле те, шта паметније можеш да урадиш.

Звао. Вако, ако је крв у мокраћи тешко да је тровање. Ако је имо крпеље могуће да је наватио неки паразит (приоплазма ако сам добро разумео, ко зна ове ствари нека ме исправи). Тровање се решава литрима и литрима млека.
Ако је тај паразит, реко ми је да прогноза баш лоша.
У преводу, мораш га водити.

Звао. Вако, ако је крв у мокраћи тешко да је тровање. Ако је имо крпеље могуће да је наватио неки паразит (приоплазма ако сам добро разумео, ко зна ове ствари нека ме исправи). Тровање се решава литрима и литрима млека.
Ако је тај паразит, реко ми је да прогноза баш лоша.
У преводу, мораш га водити.

Он је какио крв, није пикио.
Није имао крпеље никад.

Значи да му дајем млијека и даље.
А је ли рекао баш млијека или јогурта?

Млеко. Кљукај га... Ако баш не можеш ништа друго. Ај са срећом и не отварај постере.

Ај, одох да му дајем.
Фала ти дотере, пуно ♥

Ja samo da kažem: Drž' se Smarko!

Ako nema šanse za oporavak, prodaj ga kinezima, prije nego siročić ugine.

Брате, трчала бих 55 а не 5 км. Стопирај, плачи, пожури.

Брате, трчала бих 55 а не 5 км. Стопирај, плачи, пожури.

СМарко, живо ли је куче?