Prijava

Šta se dešava, čoveče? Vodi ga u ambulantu, izmoli ih, daj im pare. Kako je pas sad?

Ajde, nemoj da nas rastužuješ, kada bude veselo mahalo repićem da ga uslikaš i staviš slike ovde! Jesi čuo? :) Litre i litre mleka!!!

Брате, трчала бих 55 а не 5 км. Стопирај, плачи, пожури.

Mom komšiji isto otrovali kuče otrovom za pacove prošli vikend, bilo je staro 10 godina, sećam se da sam se kao mala igrala sa njim, zajedno smo ga i gajili, sve. Samo ga ujutru našli uginulog pored njegove kućice. Plakali smo svi 2 dana.

Elem, velike su to muke i psu, a i tebi da gledaš kako se muči. Probaj da nekako odeš ili kod veterinira ili do apoteke. Ako ništa, pokušaj bar sa mlekom. Valjda će sve biti dobro.

Aktivni ugalj, ima ga u kapsulama nekakvim, prodaju ga po pet šopovima, apotekama, ili zovi nekog ko ima akvarijum ili peče rakiju, moguće je da imaju. On se veže za otrov i uspori trovanje.

EDIT: Meni je pre dve godine otrovan mačor, nije ga bilo ceo dan, pojavio se sutra ujutru, nije jeo ni pio, leškario desetak minuta i uginuo. Znaju životinje da se sklone kad osete da neće još dugo.

Оставих га самог 10 минута и нема га... Тражим га 20 минута, јер имамо огромно двориште, и иза тамо ливаду баш баш велику са њивом, и не могу да га нађем ниђе...
Можда је пошао да умре :/

То је ово магаре
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/311964_2282080564556_1025082948_2056261_77777665_n.jpg

Traži uz ogradu ili u šupi. Možda se negde zavukao.

Smutljivac jedan magareći...

Pa kolko je star? Da nije štenećak fasovo?

Moje mače koje sam imala je izgleda fasovalo neke prazite, nije bila dobra 2, 3 dana i odjednom samo nestade, ja kontala da je otišla spavati, jer je nigdje nisam mogla naći. Nakon 2 sata je pronađem mrtvu u onoj kućici za pijesak. Valjda utripala da je jelen pa otišla dumre sama.

Ма порастао је он сад, није мали више толико....
А жао ми га упм, баш ми га жао.... Предобро пашче... Није сулудник, него миран, фин

A što ne možeš da ga vodiš veterinaru ako smijem da pitam? Kako je sad? Đe ti neće bit žao... Majku im jebem!!!

jebote,nemoj kukash ovde,spashavaj psa!snadji se za prevoz,smisli neshto!
ako ga stvarno volish,probaj da mu pomognesh,ovde ionako niko nije struchan za to(bez uvrede,ljudi)...
pitaj komshiju,rodbinu,bilo koga,da te odveze do veterinara...

Da meni rikne mačka, išao bih u Had po nju.

Idem sada da je izgnjavim.

Meni crk'o ker prošle godine. Bio mnogo dobar samo seksualni manijak. Ako me razumete, nije znao da sjaše. Zbog toga ga je neki rotvajler i preklao.

Ne, već keruše, zbog toga je glavu izgubio. A kako je bio sladak i pametan, neposlušan malo, ali jebiga.

Ау, Смарко. Па, уместо да си однео пса код ветеринара и тражио га, када је већ нестао, ти си све време преблејао овде кукајући, стављајући фотке и реално, све време серендаш. Наливао га млеком.... Да сам ту, истукла бих те као коња. Не могу да верујем какав однос према животињи коју волиш. Знаш кол'ко би ме болело дупе за јебену Вукајлију, трчала бих док ми душа не изађе на нос. 5км...пи.

eee,slazhem se sa dzaftom,potpuno!!
stavi sebe u tu situaciju,da je tebi loshe a ljudi oko tebe ne mogu da pomognu,samo da kukaju...
nisi ga ti otrovao,ali svojim ponashanjem,tj neaktivnoshchu snosish veliki deo krivice,pri trovanju psa,treba reagovati munjevito!
iskreno se nadam da si se dozvao pameti,pokushao da spasesh,shta se spasti mozhe =\