Prijava

Си бар успео да га нађеш?

Zoki, prebaci, leba ti, na sr pa piši normalno. Mnogo brate bode oči to sh, ch, tj, i ostale zamenice.
Smarko brate, nadam se da je kuče dobro.

Zoki ako nisi trol idol si bez svakoga. :)

Шта је са кучетом? Јеси га нашао?

А бре Смаре, 5 км не можеш да пређеш да помогнеш псу. Разочарао си ме и као човек и као Црногорац.

Мислим да се зајебао за тих 5, све контам да има макар 15, ал' јебига. Смаре, ваљда неко од твојих ортака има кола или може да помогне, мислим који курац. Спашавај куче.

Ил' узмеш такси. Капирам да Мешја неће да ти наплати. А, Мешо? Је л' развозиш керове иначе?

Kasno viđoh.

Uzeli su mi vozačku , evo nekolko dana ne radim, a razvozim paščad, što da ne, bitno je samo da su u neku kutiju i da ih vlasnik drži na oku, radi auta, ja ne mrzim životinje (osim pojedinih, ali to su već fobije).

Јеси спас'о кера бре??!!

Ајде лок одма, не могу да коментаришем више.

И не схватај Џафтару озбиљно. Она тролује где стигне.

Шта! Умро кер1 Смаре, па побогу!

Bedak.
Ja čitav život proveo uz životinje(stari mi veterinar), znam kako ti je.
Moj retard od komšije mi je uzeo zeca ljubimca kad je bijo napolju i od njega paprikaš napravio. Posle 3 dana sam mu glavu razbio ciglom, bukvalno(bole me kurac je li ostao živ il ne). Sve bih uradijo za živuljke.
Saosećam. ♥

Smare, ti snosiš deo krivice, nisi reagovao na vreme već kenjao po vuki. bolje da si uzeo taksi i odveo kera veterinaru...

Smare, ti snosiš deo krivice, nisi reagovao na vreme već kenjao po vuki. bolje da si uzeo taksi i odveo kera veterinaru...

Ја сам једном погодио птицу каменом у лету. Додуше јато је било изнад мене, па је било лако, ал' опет..

Ајде добро Маре, кер му преминуо а ти га сад јебаваш у здрав мозак! Саучешће, или како то већ иде СМаркане :*

Сад сте одједном сви кучовољци? Шта, као, сви би ви претрчали океане да спасете кера? Не осуђујте Марка.

Морао сам да чатујем, нисам имао времена да га водим код ветеринара, у ствари играо сам игрице.