Prijava

obelixe, to je tvoj problem!

C16, casti i Surovog nekom vikendicom... Treba mi ta usluga! Ne moze da se izvlaci bez problema.
A ti barabo, bolje bi ti bilo da ne pominjes mene i problem u sledecem postu :)

Surovi, pošto si tako dobar.. Kako ti se čini Južnoafrička republika?

ma ja sam čovek na položaju, primam samo keš na ofšor račune. ostalo se računa kao brajb!

Surovi... Znas vec :)

Nije ta Obelixe, piše baš o tome, nije samo usput ubačeno, nego cela definicija je o tome. Mislila sam da je Gvozdenović to napisao, ali on lik ima toliko definicija da polovinu nisam pročitala, bolela me glava. Možda i nije Gvozdenović...

Lami, da nije definicija "cifra" ?
Ne umem da linkujem, piro je autor. =)

Ovako se linkuje: cifra

Samo staviš u uglaste zagrade ] i [ samo obrnutim redosledom. :)

Jupiii, linkovala sam cifru. =)

Jeste, to je ta!!!!!!!! Hvala ti Marijagd!

Kako da procitam definicije od Canis Lupus, http://vukajlija.com/recnik/autori/2084 Necu kradem ideje, majke mi, samo neku da procitam, neku ciji naziv je posle brisanja, ponovo definisan. Znaci neku koja ne bi bila potencijalna def za definisanje, posto ne definisem definisano :) a?

Nikako Motiko. On je izbrisa' definicije u vrijeme kad nije bilo groblja, ako se ja ne varam.

Znam to Meśo, ali znam da i najveca glupost na ovom sajtu, cuci u nekom bekapu, a ne takve defke kakve po prici mogu da za sad samo zamisljam.

Nema na čemu, lami. ;)

MOTIKA, to moraš da moliš Kaizena da iščeprka njegove definicije odnekle...srećno s tim. =)

MOTIKA ne moli :)

Onda plati pa se klati, ionako ti Kaizen ne reaguje na lijepe riječi. :)

A da pokusamo s bosiljkom? :)