Prijava

Uživajući u blagodetima novog izgleda vukajlije primetih da su neki autori tolko autoseksualni da prate same sebe sa duplih.Šta mislite o ovom fenomenu
Edit jebe me tastatura popravite naslov

Не знам за то, али један једини налог који ја пратим је дупли налог једног аутора овде.

neće da edituje prvi post jel to kaizen nabudžio,teo da vas zamolim da editujete naslov
EDIT vid editovalo a meni bila poruka da se nešto razjebalo pa mislio da neće da edituje
EDIT na EDIT nek neko još pokuša pa ako je neki sitni bag prijavte kaizenu

jednom je jedan grčki mudrac poreklom iz Mikene rekao:
-Kompleksi ostaju i sa menjanjem dizajna.

Jel ima to?

Inače je mlohav pimpek ovo što se vidi ko koga uhodi.

kakav kurac kompleks i to... ja pratim sebe da lakše odem da vidim komentare i tako to. da ne kucam u pretragu.

jednom je jedan grčki mudrac poreklom iz Mikene rekao:

reko je i:
dupli nalog je ogledalo unutrasnjeg identiteta koje obozavamo vise nego svoje pravo lice, te ga stoga drzimo vazda pored sebe

Realno samo to praćenje mi je sada gej.. Pratim skoro 100tinjak ljudi i nikome ne bih rekao e "od sada te pratim" (kao u fazonu, prati i ti mene) .. Još kajzen nabio slike svih onih koji te prate na sred profila da se vidi raskos, i da to na nesto lici nego moras da ides od slikice do slikice da vidis ko te prati .. Bolje da je stavio kao pre autori koji ga prate pa ako te interesuje pregledaj..

i i nikome ne bih rekao e "od sada te pratim" (kao u fazonu, prati i ti mene)

a mene si prozivo sto te ne pratim! stidi se guzice kad obraza nemas....

a sto se toga tice, one slicice pratioca su stvaro sit sto bi reko Djimi.

Pa kad si picketina veća od Džele i DC'a zajedno. I zbog ove teme kaci plako što te niko ne prati pa mi te bilo žao lolo!!
http://vukajlija.com/forum/teme/32717-smrt-pratiocima

Мени су још интересантније њушке које иду по туђим пратиоцима и гледају ко кога прати. Који трансфер.

to su ljudi pogresno skontali moje revolucionarne ideje i mislili da sam forevr aloun pa uzeli da me prate zbog toga.

edit

Мени су још интересантније њушке које иду по туђим пратиоцима и гледају ко кога прати. Који трансфер.

lolo

ja mojim pratiocima svaki mesec isporučujem po gajbu pive i molim ih da šire dobri glas o delima mojim. Takođe me ćale i keva pulsiraju sa svojih profila.

Па и да се прате, шта им значи, могу да се сликају са тим...

ja pratim sebe sa 3 naloga, da znam koji su mi nikovi, al sam pasvorte verovatno zaboravio. ne znam da l sam parazit, al ionako me prati 50 nekih ljudi koji mi nikad ni defku nisu procitali.
e sad, mene jebe to sto ne znam kako da vidim koga ja pratim, jer sam stavio neke pod pratnju i ne mogu sad da se setim koji su, kad ocu da ih pitam. kacemo moci da vidimo koga mi pratimo?

Ne znam ovako pristojne defke sastaviti a kamoli sa duplog

Što bi pratio samog sebe, nisam špijun.

Imam samo jedan nalog. Je li dozvoljen drugi? I cemu vam sluzi taj drugi?

Ја се пратим са дуплог како бих се лакше нашао.
Не знам која би друга сврха била...