Prijava

По великом осветљеном прозору неке осигуравајуће куће током манифестације пива. А одмах је ту магистарлни пут. лололо

Jedared izasao ispred diskoteke dva koraka ulevo i poceo da pisam vidim policiju i jednom rukom drzim kurac i pisam a drugom masem policiji napusio me lik ko budalu kako im rusim ugled sva sreca pa me poznavao inace bi me izuli od batina a jednom sam kod kuma u uzem centru novog sada pisa sa terase nekog 7-8 sprata na ulicu... i secam se da sam se vracao od nekle sa caletom i neki lik nas popisao sa nadvoznjaka sva sreca bili prozori zatvoreni...

По сиротињи.

Jedno vreme sam bio toliko navučen da šoram u lavabo da mi je wc šolja bila tek druga opcija. da nisam živeo s curom neko vreme, garant bih i dan danas radio tako jebeš mi sve.

haha kak'a tema!
Pa sigurno da je bilo dosta cudnih mesta, kasnije cu izdvojiti neka u EDITU kad se setim..

Ја сам пишао у лифту и то онако ка вратима док сам ишао на горе тако да сам малтене запишао свака врата сваког спрата до мог (осмог).

Ja sam usao u neku gimnaziju i sorao im po lavaboima,ja i ortak...tacnije u devetu gimnaziju.

Niz svoje noge... Nisam mogla da izdržim pa sam malko pustila...

Е, да, пишао сам у канту за ђубре у кухињи једном.

Po njegovim grudima balkanskim.

pre dve godine sam prelemao nekog lika. Nači stojim (neki lajv ivent, koncert pičkematerine) i odjednom osećam kako mi neke kapljive lete po nogama, okrenem se, kad ono lik se uradio do jaja i izvadio tuksona i pisa oma iza mene. Kad sam se okrenuo, pogledao me i izbečio se. E tad sam kreno da ga lomim manijački i rukama i nogama.

Ispod mosta. Zadesi se tu neki ciganin i tu okadismo, što se kaže bratski. Mislim, ne bih ja, al sila Boga ne moli.

Главна улица; пар метара од Бакингемске палате; базен(али онај дечији запремине 2 литра лоло, после се нека деца купала ту) и не могу да се сетим више..

У свој орман са гардеробом. Месечарио сам, јбг...

Drugarica u žbunju na Trgu, jes da je bila noć, al bilo je i ljudi, no dobro, bila je pijana... :)

si pišo u zenba u akva parku edi? naš koji kul osećaj kace spuštaš onim toboganom i daješ mu po pišanju istovremeno

Puž, svjesno i namjerno.

si pišo u zenba u akva parku edi? naš koji kul osećaj kace spuštaš onim toboganom i daješ mu po pišanju istovremeno

Хахах! Јесам!

Џими sez:

Једном у теглу претпрошле године, вратио се из града а буразер заузео купатило, морао сам. И напунио је целу, изгледало је као сок од зове.

U teglu, kažeš?

http://game.wippiesblog.com/files/2009/05/jarate.png