Prijava

Beograđani u alkoholisanom stanju više neće moći da koriste javni prevoz, a sudeći prema zakonu, treba da budu oprezni i kao pešaci.

Значи, питање је да ли ићи шкепе или бусом где сви могу да примете да си пијан, или сести к'о човек за волан, и не бринути о томе.
Сјајан подстицај искорењивању вожње у пијаном стању.

Zabraniše cigarete i alkohol... hm, za droge nisu ništa rekli:)
Definitivno, neko gura gudru u prvi plan - navalimo, pomozimo državi i narko kartelu:)

Ima u nordijskim zemljama specijalna taksi služba - zovneš i kažeš da ideš u tu i tu kafanu gde ćeš da se onesvestiš od alkohola i da dođe po tebe u 23.46. Čovek lepo dođe, pita gazdu ko je Bruce, ovaj upre prstom - lik me digne na rame, ubaci u gepek i odveze kući. Košta mnogo para, ali vredi svaki dinar :)

DISCLAIMER: ja ne živim gore, samo koristim sebe kao primer, da ne iznosim ime onog ko je to odradio :)

Ako ideš pješe reci da nemaš isprave.. Ako si cigani da te vode do MUP'a neka vode onda kad su kerovi.. A neće sigurno :)

Ovaj zakon je nesto najgluplje sto su mogli da uvedu, pored toliko losih zakona koje treba promijeniti oni nadju da uvedu jos jedan koji svim ostalim zakonima jebe mater koliko je glup.

Ovaj zakon je nesto najgluplje sto su mogli da uvedu, pored toliko losih zakona koje treba promijeniti oni nadju da uvedu jos jedan koji svim ostalim zakonima jebe mater koliko je glup.

Slazem se sa Maggotom

Има и код нас она служба (заборавих како се зове) што дође неким моторчићем по тебе, спакује га (моторче прим. пост.) у твој гепек и одвезе те твојим колима кући. Онда узме своје моторче и облак га отме очима твојим.

Има и код нас она служба (заборавих како се зове) што дође неким моторчићем по тебе, спакује га (моторче прим. пост.) у твој гепек и одвезе те твојим колима кући. Онда узме своје моторче и облак га отме очима твојим.

Jednog pijanog tako poslali u Moldaviju na prinudni rad.

Има и код нас она служба (заборавих како се зове) што дође неким моторчићем по тебе, спакује га (моторче прим. пост.) у твој гепек и одвезе те твојим колима кући. Онда узме своје моторче и облак га отме очима твојим.

kad bi svi pijani na taj nacin isli kuci ljudi bi mislili vikendom da je motorijada

Šanzamm

Jednog pijanog tako poslali u Moldaviju na prinudni rad.

Хахаха, ко га јебе кад не зна пијан да вози.

Хахаха, ко га јебе кад не зна пијан да вози.

Ja pijan najbolje znam! Mačka pet bodova, psi deset, starci pedeset, cigani jedan!

ma lesis se dok ne dodje hitna po tebe....
zasto inace placamo socijalno!

Ja pijan najbolje znam! Mačka pet bodova, psi deset, starci pedeset, cigani jedan!

Što kaže mom drugaru njegov ćale:"Pazi bre kako voziš, treba da udariš ciganče pa da ga robijaš ko da si udario čoveka."

а и је л' једна казна написана за то или
оно прелазак улице са слушалицама у ушима..

Јесте. Моја другарица платила казну због тога.

Neće to kod nas u unutrašnjost još da stigne. Mogu da upadam u provalije i dalje.

Цакана, ја бих упао у твоју провалију, ЦИЛИМ ТИЛОМ СВОЈИМ!

ПЕРА ЗАКЉУЧО ТЕМУ ПОСТОМ!

Ja pijan najbolje znam! Mačka pet bodova, psi deset, starci pedeset, cigani jedan!

Nasmeja me. :D