Prijava

Бруце немој да глумиш пекија д Џема
и немојте да се зајебавамо. Одавно знамо да је сајт го курац и да је умодовање пар фаца међу којима си и ти, а и Фаца фаца и курд

Lolčić.

Значи, зато су Блек и Френк размодовани, Змиа и остатак нормалних модова који су уз то што су дали, преко 4000 дефиниција сајту, умели и да препознају квалитет

E ovo razumem. Bilo bi fino da se ova dvojica vrate, to podržavam. Što se Zmie i "ostalih normalnih" modova tiče...pa verovatno bih i ja voleo da se vrate, da sam imao takav tretman kod njih kakav si ti imao.

Okej onda, izvinjavam se :)
Nego, ako je ovo stvarno bila trol tema (kako kaže otvarač Reme, iako ja mislim da se čovek samopunovao otvaranjem iste) i to otvorena u ozbiljnom podforumu, a ne u humoru, zar to ne povlači određene sankcije prema dotičnom koji je pre par meseci otvorio temu gde je tražio da se banuje svako za bilo kakvo otvaranje spem ili trol teme i spemovanje/trolovanje na istoj, nakon čega su pooštrene mere banovanja od strane, sada samobanovanih modova Džimija i celta? Sećate se kada je Pjer88 otvarao one teme pa je nagrabusio zajedno sa gomilom ljudi zahvaljujući Remeu kome se to nije svidelo? Zar ne treba da sad on bude banovan zbog iste stvari ili da prizna jednostavno da se sjebao naročito nakon što je video Džimijev post... Reme biraj, ban ili blam?

NEKA SU, KO IM DRMA KAVEZ, DA NE KAŽEM KO IH JEBE!

Žao mi samo Lule, zato što je žensko, ova dvojica su zaslužili ban odavno.

Predlažem da se i ovi ostali neomodulatori samobanuju al puškom uglavu, čim se lože i pravdaju nekome na forumu....

More vama treba motka preko leđa.

Saveta, ideja nije moja. Ja sam samo egzekutor. Tako da nije ovo samo moj trol. To jest, imao sam blagoslov. Nema ništa ni od bana, ni od blama.

Ja podržavam Rezoluciju 1244

Ja samo HD rezoluciju Kizo. Sve ostalo je go kurac.

Ja sam sirotinja. I ja sam go kurac.

Saveta, ideja nije moja. Ja sam samo egzekutor. Tako da nije ovo samo moj trol. To jest, imao sam blagoslov. Nema ništa ni od bana, ni od blama.

Па свеједно подржаваш оно против чега си се бунио, идеш и корак даље као саучесник. Мада лично мислим да се вадиш, ал' небитно. Смешно је што се уопште воде расправе око оваквих ствари док као народ имамо озбиљне и језиве проблеме. На пример, зашто ЈЕБАЊЕ није у активним темама?

Sada je stvarno dosta bilo. Treći i poslednji put zaključavam ovu temu.