Prijava

Vratiću formatiranje već danas.

Ма ко јебе форматирање. Попи пиво и одмори. Сајт шљака к'о сат. Само мало спорије, ал' навикли смо. И не дирај више ништа. Поента је што све оне опције које су наизглед кул, одвраћају пажњу од нових дефиниција. Промовисањем старих, покопавамо нове. Одабране ваљда и постоје да се убаце квалитетне дефке у њих без обзира на дома у ком су настале.

Ајд Каизене живбио, нешто сам много добро расположен данас, јебем ли га што. :)

Bolja nova verzija. Bolja, brža i preglednija.

Nego kaizene, jel mogu ja nekako da kupim akcije od vuke? Tipa dam ti neke pare, pa ako bi ti sutra prodavao vuku, meni ide deo?

Nego kaizene, jel mogu ja nekako da kupim akcije od vuke? Tipa dam ti neke pare, pa ako bi ti sutra prodavao vuku, meni ide deo?

Е то би било кул, али онда нико не би уплаћивао ктитора и сви би имали право гласа.
Поента, не објављуј јавно. Каизене попричаћемо на пвт.

Nova Vukajlija je bila najlepši sajt na srpskom jeziku, šteta što su ljudi stoka.

Френкија за прецедника лоло!#$!
Ал' стварно није опала посета ради верзије, јете ради тога али још ради 5 ствари минимално.

Nije nova verzija kriva za pad posecenosti, uzmi u obzir da prvih nekoliko dana nije sve radilo kako treba, a potom je dosao ispitni rok.

Francky Delevra

Nova Vukajlija je bila najlepši sajt na srpskom jeziku, šteta što su ljudi stoka.

Uzmi taj dizajn pa ga nosi na Tarzaniju! Svi znamo koliko je vama Tarzancima stalo do Vuke i Kaizena.
Čuj najlepši na srpskom, pa zato što je izgledao kao svi drugi američki, mi hoćemo pravu Vuku, prepoznatljiv dizajn, ne kopije.
Posete sve govore, ljudi nisu imali volje da pišu i čitaju onaj word dokument, nije ovo slikovnica kao 9gag, ne može se to porediti.

mi hoćemo pravu Vuku, prepoznatljiv dizajn, ne kopije.

i da nam se vrati ukinuti regres, da se kerovi lutalice čipuju i molim vas pravda za uroša

Uzmi taj dizajn pa ga nosi na Tarzaniju! Svi znamo koliko je vama Tarzancima stalo do Vuke i Kaizena.
Čuj najlepši na srpskom, pa zato što je izgledao kao svi drugi američki, mi hoćemo pravu Vuku, prepoznatljiv dizajn, ne kopije.
Posete sve govore, ljudi nisu imali volje da pišu i čitaju onaj word dokument, nije ovo slikovnica kao 9gag, ne može se to porediti.

Nemaš ti Zezatore pojma sa životom.

Мислим да је најбоље да се удари анкета на сајту ко је за нову а ко против.

Nemaš ti Zezatore pojma sa životom.

То је ладно Зезатор?

8. Neki izbor boja vuke, muka mi je od ove zelene a ni uz pomoć onog plug-ina ne mogu da menjam

Pa moze da se menja boja, evo meni je ljubicasta.

То је ладно Зезатор?

Pa kako ne prepoznaš? Na ovom sajtu ima more glupandera, al ovaj im je master. Takva dva morona ipak ne mogu da se zapate na istom mestu.

Pa kako ne prepoznaš? Na ovom sajtu ima more glupandera, al ovaj im je master. Takva dva morona ipak ne mogu da se zapate na istom mestu.

ЛОЛ ЈЕБЕНИ

Prva stvar koju trebaš duvedeš je automatski ban do ilinjdana za svakog ko spomene promjenu boje. Imate kastom Vukajlija sokoćalo

Druga stvar je da zaključaš temu i pitaš mene na PVT šta treba da se radi.

Pa kako ne prepoznaš? Na ovom sajtu ima more glupandera, al ovaj im je master. Takva dva morona ipak ne mogu da se zapate na istom mestu.

ЛОЛ Јуче га први пут срео овде. И мислио да је неки трол у покушају, а данас сазнајем да је то Зезатор. Има смисла.

Nova Vukajlija je bila najlepši sajt na srpskom jeziku, šteta što su ljudi stoka.

lol

Nova Vukajlija je bila najlepši sajt na srpskom jeziku, šteta što su ljudi stoka.

+4545