Prijava

1. Sam izgled, neka ostane zelena, ali nekako mi je bilo mnogo preglednije onako

Није прегледније. Било је збркано. Ако хоћу да видим ауторе, нека ту буду и модови и бановани. Овако је једноставније.

2. Gomila onih statističkih podataka kao, najpopularniji autor u poslednjih 10 dana, autor sa najviše odabranih i to

Ок, мада није неопходно. Боље нека буде у виду форме на форуму. Или кад се оде у аутре па тамо да буде таб "статистички подаци"

3. Random definicija, koja se pojavljivala sa strane

Ово је ок, али је опет одвајало људе од НОВИХ дефиниција. А највећа замерка је свима било то што се слабо читало.

4. Odeljak popularni, ali samo za postere, smatram da to na posterima nije uticalo nikako negativno kao na defkama

За постере немам појма.

5. Neocenjeno i za postere i definicije

Мене је то искрено смарало. Ако нећу да читам немој да ме давиш, ако хоћу ту ми је таб најновије дефиниције.

6. Možda opet da se čeka sat vremena na objavljavanje definicije, ali bez onog nove, popularne, odabrane...

Против. Интересантније је кад напишеш дефку и видиш одмах како ће проћи. Оно смара. А и ако хоћу да похвалим или да напљујем ваљда је поента да урадим то док је он на сајту. А често се дешава да људи нису ту након сат времена.

7. Da se uvede autori za postere, kao što je planirano

Није лоша ствар.

8. Neki izbor boja vuke, muka mi je od ove zelene a ni uz pomoć onog plug-ina ne mogu da menjam

За ову верзију Цустом Вукајлија перфектно функционише.

Све оне старе дефиниције које сте избацивали су ме подсећале на "Сећања" са СОС-а. И имале су контра ефекат. Одврате те са нових дефиниција које онда имају по 5 гласова.

Ovaj dizajn ne bi menj'o ni za šta na svetu. Sem par sitnica, kao što su neki statistički podaci kada je nešto odabrano, koliko neko ima odabranih i tako to bi bilo fino da se stavi u ovu. Sve ostalo je u novoj verziji bilo njesra. Šlogirao sam se kad sam je video, ova je mnogo lepša.

И треба да буде што једноставнији сајт. А не да се буџи разним опцијама јер онда се губи она основна сврха истог.

И треба да буде што једноставнији сајт. А не да се буџи разним опцијама јер онда се губи она основна сврха истог.

ТО! На оној новој милион табова, сличица, линкова, док стигнем где сам наумио заборавим да л' сам пош'о или сам дош'о. Мени боља ова стара, знам где се шта налази, милина. Увек ће да буде неко незадовољан и да тражи боље, ал јебемму матер ваљда сте овде због садржаја а не због разних листа најпопуларнијих по 'иљаду критеријума, фејзбук коментара, боље резолуције сличице и осталих џиџабиџа.

Ja ne bih ništa menjao na sajtu. Baš ništa.

Sam izgled, neka ostane zelena, ali nekako mi je bilo mnogo preglednije

+++ Bilo koja tamnija, ne mora zelena. :) Inače, sve mi se sviđalo u novoj verziji, veoma sam se brzo navikla, "nasumične" su mi bile sjajna ideja, pretraga je bila odlična, svidelo mi se što nije pisalo "rečnik slenga"... da ne nabrajam sve.

Ovaj dizajn ne bi menj'o ni za šta na svetu. Sem par sitnica, kao što su neki statistički podaci kada je nešto odabrano, koliko neko ima odabranih i tako to bi bilo fino da se stavi u ovu. Sve ostalo je u novoj verziji bilo njesra. Šlogirao sam se kad sam je video, ova je mnogo lepša.

+1

Ovako je neuporedivo kulje. Ponovo dolazim na sajt, čitam, pišem, ocjenjujem.

чујем неки се опет жале на читаност, слабе им оцене, требају популарне и комерцијала да се то мало погура

Не знам зашто се жале, мени последња дефка сасвим пристојно оцењена. :)

Ne razumem se u programiranje sajtove i tako to, pa ne znam da li je na ovoj verziji to izvodljivo uopšte, ali super je bio profil odrađen na novoj verziji. Manja slika, bodovi i rank odmah na izvolte, a ne mora ni da se ulazi u tab definicije da bi se čitale defke od nekog autora. Samo klik na profil. Stvarno je nekako to bilo baš dobro.
A što napisa Izi gore, to stoji. Slabo ljudi čitaju i više vremena provode, žaleći se po forumu umesto da lepo zaređaju malo svi i čitaju.

Браво, Изи, рекла си... Џони, такође!

Газда, најболје да убациш неке трибале у левом горњем углу, емо-цветиће у десном, а по дну сваке странице д' убациш љубичаста срца! Мислим да би то решило ствари... :-Д

Sajt je divan ovako!
Onaj novi izgled je bio gadan i nepregledan. Milion tabova i gluposti. Pa, gde je retardirana podela definicija.. to je nesto najgluplje sto sam ikad videla. Iz principa nisam htela da citam.
Ovde je fino sve na svom mestu. Tu su i komentari, i svi autori na jednom mestu. Nema bolje verzije, bre!
I gazda, nemoj da stavljas bold i italic slova tamo na cet, sasvim su dovoljna necija u boji.

Meni nekako font izgleda sjebano, ne znam dal je zbog promene, ili se stvarno nešto sjebalo. Sve ostalo je do jaja.

fak opet ću da ponovim, nisam rekao niti da je ova niti ona loša (meni se lično više bela sviđala)

samo sam rekao da stvari koje su bile dobre u onoj novoj se prebace u ovu, i predložio koje stvari tačno, jer ako sam već no-lajf i provodim vreme ovde, onda je bolje da mi odgovara više, i da bude lakše

ja sam iskreno više voleo sa tabovima i tim glupostima, koje inače stoje sa strane i nikome ne smetaju, a sve je bilo savršeno osim tih komentara o kojima vi pričate, do kojih se i nije moglo doći xD
i naravno broj ocena na defkama je bio katastrofalan

Bioshocker kako sjebano? Koji font? Na celom sajtu?

Каизене само убрзај чет молим те :) и врати чет листу

Najoptimalnije bi bilo kad bi se napravila neka fuzija stare i nove verzije. Sa ovim izgledom, ali sa nekim dobrim stvarima iz nove, npr. kada se udje na profil da on ima izgled nove verzije, uvesti opet popularne, ali da stoje u drugom planu, tj. negde sa strane kada se citaju nove. Itd.

Šta će da bidne sa boldovanim komentarima sad? Neće valjda zvezdice da ostanu svuda?

Vratiću formatiranje već danas.

Каизене само убрзај чет молим те :) и врати чет листу

Газдааааааааааа