Prijava

Ne znam kako da sročim sve ovo, pa ću onako, po naški.
1. Bilo bi dobro da svaka definicija koja se napiše od bilo kog autora ne budeeksponirana odmah, takođe ni posle sat vremena, već da bude nevidljiva dok je moderator ne proveri. Kada je proveri, ako valja objavi je, a ako ne valja jednostavno ta definicija nije nikad ni postojala. (bitno je da se ne vidi ni u profilu autora)
2. Takođe bi bilo dobr da bude javno napisan broj naloga na svakom profilu (onaj koji se registrovao prvi na sajt, on je broj 1, drugi-2....) tako svaki autor da dobije svoj broj.
Ova dva predloga su nastala na osnovu moje želje da pročitam svaku definiciju koja postoji.
Ako se posluša prvi predlog, neću čitati definicije koje će biti obrisane.
Ako se posluša drugi predlog neću preskočiti ni jednu definiciju, već ću ići po autorima.

I kad sam već tu, ne znam gde, pa ću ovde da pitam, mogu li da otvorim temu "legende sajta i legendarne definicije"? Nešto u tom stilu, smislio bih nešto lepše.

NEOSVOJIVI OVO JE NEUSVOJIVO

Ova dva predloga su nastala na osnovu moje želje da pročitam svaku definiciju koja postoji.

želje da pročitam svaku definiciju koja postoji.

pročitam svaku definiciju koja postoji.

svaku definiciju koja postoji.

hohoho neko ima puno slobodnog vremena

Ово под 1 не би било добро зато што би било потребно 24325234 (словима: шурнаест) модератора да се све дефиниције прегледају. Постојећи број могао би дневно одобрити довољно дефиниција да се број посјета смањи за једно 20-ак пута што би одвело сајт у три лијепе пичке материне.
И не, не мораш питати јер нећемо умодовати још шурнаест људи.
Ово под 2 већ постоји. Ти си, напримјер, број 46854, и то се види кад уђеш на свој профил на линку (УРЛ). Ако хоћеш по реду, умјесто свог укуцај број 1 (то ти је Каизен) и пичи редом очи моје лијепе.
Видим да си банован па ми се не можеш захвалити одмах на опширном одговору, ал' нема везе. Ту сам ја, па кад налетиш :)

Radjard i ja smo legende sajta. Ne treba ti tema.

На коју фору је овај баја направио тему? Има збир 10 за дефке...

hohoho neko ima puno slobodnog vremena

Имао је и кувајлија одвојивши пола године живота (тада, када је било дупло мање дефиниција на сајту него сада) да ишчита и оцјени све, послије чега је неко од модератора одвојио 10-ак својих драгоцјених секунди да му побрише све гласове и усере шестомјесечни рад :)

Самчевићу, погледај му на профилу образложење бана и биће ти јасно.
ЕДИТ: Кључ.