Prijava

Veliku većinu dobrih autora za dalje kvaltetno pisanje motivišu pozitivne ocjene na definiciju. To je istina, sere onaj ko kaže da nije. Oni koji pišu samo za sebe mogu kupiti u knjižari svesku i pisati u nju, ne treba im vukajlija.

Пар постова пре тога:
>Због таквих којима је то примарни мотив људи и не желе да читају дефиниције.<

И откад је "писати за себе" = не потресати се око оцена.

Možda bi trebao gazda ubaciti POPULARNE kao na novoj verziji sajta, kad pređe 11 pluseva. Neke moje su tamo dostizale i preko 50-60 ocena, što znači da su ljudi čitali.

Aman, jebe mi se za motiv nekoga koga ne poznajem ako piše dobro i ako ga pozitivne ocjene podstiču da piše još bolje.
I ko se ovdje potresa zbog ocjena? Ja ga još nisam provalio.

- НЕ треба враћати чишћење дефиниција као и постера ни под разно. Смара намртво, ја заборавим да сам написао дефку. Модови имају више посла, али нека га, и не треба да само сједе, него да бришу.
- НЕ враћати нову верзију сајта јер је отјерала јако пуно људи. Мене није јер сам навикао на промјене годишње па бих се некако снашао. Дакле овај дизајн је одличан, и не треба га мијењат' само треба поправит' брзину.
- НЕ треба писат' усиљено.

Ја сам од промјене сајта (ка је дошла ОВА верзија) писао за себе, за свој мерак и бољело ме дупе и за оцјене и за ранк и за све, и онда је временом постало боље и љепше писати зато што сам видио да има неколико људи којима се свиђају те моје глупости, и наравно да ћеш онда да наставиш да пишеш са мераком, па макар за њих 5 ето доста је.

Исто као и у друштву, занимљив си, глупираш се, смијешан си, све је кул, само кад почнеш усиљено да се шалиш и покушаваш од свега да направиш шалу онда почну да преврћу очима...

- НЕ треба враћати чишћење дефиниција као и постера ни под разно. Смара намртво, ја заборавим да сам написао дефку. Модови имају више посла, али нека га, и не треба да само сједе, него да бришу.
- НЕ враћати нову верзију сајта јер је отјерала јако пуно људи. Мене није јер сам навикао на промјене годишње па бих се некако снашао. Дакле овај дизајн је одличан, и не треба га мијењат' само треба поправит' брзину.
- НЕ треба писат' усиљено.

Реци им!

http://vukajlija.com/forum/teme/38884-kako-povecati-ocenjivanje?strana=2#post_1808172

Ово толико нема везе са оним о чему сам причао да сам морао да проверим још једном да ли мени одговараш.

Редовно ми дође ми да лупам главом озид кад се укључим у овакве теме.

Možda bi trebao gazda ubaciti POPULARNE kao na novoj verziji sajta, kad pređe 11 pluseva. Neke moje su tamo dostizale i preko 50-60 ocena, što znači da su ljudi čitali.

3. Vratiti popularne definicije, pored odabranih.

Vratiti novu VERZIJU. I kraj.

Ahahaha, pa kaizen je rekao da je smanjeno čitanje definicija i gledanje postera od kako je uvedena nova verzija.

Ovo drugo je bitno - "gledanje postera". Definicije dok su se čistile bilo je i više ocenjivanja. Sklonili su se neki ljudi koji su se zezali i ostavili prostor onima koji stvarno pišu. Ovo sada je sa konja na magarca. Nadam se da grešim.

Редовно ми дође ми да лупам главом озид кад се укључим у овакве теме.

Evo ga, javio se. :)

ma još jedan problem koji sam primjetio. Pooštravanje kriterijuma za definiciju, naročito kod autora sa dugačkim stažom ovdje. Njima je sve sranje, naravno osim definicija autora s kojima su dobri. Sve ostalo im je go kurac, najpametniji su, oni jedino prepoznaju kvalitet, ostali pojma nemaju. Jedino dobro kod njih je to što vise na forumu i tamo seru pamet. Neka tamo i ostanu

Od onog trenutka kada je nestala forma (definicije) od tog trenutka je i opao kvalitet. Pišu se aforizmi, vicevi, šale, dosetke, delovi pripovedaka i dnevnika, poezija. U početku, pre dve godine do godinu, sam se prilikom ocenjivanja isključivo orijentisala na to da li je pojam dobro objašnjen/na zanimljiv način/originalan. Danas kada tako nešto ugledam, oduševim se, a na ostala pisanja dam ocenu ni sama ne znam po kom kriterijumu. Ovo je uzrok zbog kog slabo čitam, ili i kada nešto pročitam, ne ocenim. Ne mogu da zamislim sebe da napišem "hahaha, evo ti plus brate, baš si me nasmejao!", to mi je kao da dajem majmunu u cirkusu kocku šećera jer je izveo dobru akrobaciju, a da neke popularne autore tako degradiram, neću.

Bolje da ste procitali nekoliko definicija za koje kazete da su slabo ocenjene, nego sto ovde palamudite o tome.

Мање градива, па самим тим више времена за оцењивање. Да може професорка да одвоји више часова за провере знања.

Мени се она нова верзија никако не допада, а мислим да су популарне смањиле оцењивање нових.
Можда би ваљало за почетак вратити оне нове илустрације, мене је подстакло да читам.
Не знам за увођење неких ограничења за нове чланове сајта, нпр. да треба да оцене одређен број дефиниција да би написали своју, или да скупе одређен број сати проведених на сајту, али мислим да би то пре довело до хејта. Да не би свако ко дође писало нека ноторна срања, треба им поставити критеријуме, али које...
Јеботе осећам се к'о политичар кад овако причам.

Bolje da ste procitali nekoliko definicija za koje kazete da su slabo ocenjene, nego sto ovde palamudite o tome.

Управо то.
Стота тема о читању и тако томе, јебем ли га. Идите читајте бре

АМАН! Двадесета оваква тема, јеоботе, не можеш на силу натерати Фејзбук багру да оцењује, они статусе траже на оном лајкујме или како већ. Што се старијих чланова тиче, многи су се заситили. А и опет, доста читам са мобилног, али са истог не дајем оцене јер је компликован и спор процес. Ако је баш до јаја дефка онда оценим или оставим коментар. Толико.
Јебо оцене, све што је иоле квалитетно исплива колико-толико. Макар буде на прве две стране најпопуларнијих.

Шалабајзеру, имаш ли ти неких проблема са закључивањем?
Обратим ти се зато што си погрешно интерпретирао оно што сам написао. И тај мој нови пост потпуно изокренеш. И на моју констатацију да не могу са твојом врстом да се надјебавам, јер сте оперисани од разума, покушаш да ме уклопиш у своје неке, мозга без цитате.

И сви се жале на оцењивање, а чини ми се да је свима дебело скочио просек од одабраних, сем ако нису идиоти.

Не знам за увођење неких ограничења за нове чланове сајта, нпр. да треба да оцене одређен број дефиниција да би написали своју, или да скупе одређен број сати проведених на сајту, али мислим да би то пре довело до хејта. Да не би свако ко дође писало нека ноторна срања, треба им поставити критеријуме, али које...

Помирите се са тим да не може ово овако да функционише, једноставно не може.
Не треба никоме бранит' да одма' пише, не треба, јебига, смори се чо'ек кад би треба' да чека толико....

Даш му да пише, напише говно, обришеш га, копира виц, обришеш га, копира опет, бан 1,2,3 дана да батали мало и ето... Упозориш га кад напише говно и схватиће некад.

Шалабајзеру, имаш ли ти неких проблема са закључивањем?
Обратим ти се зато што си погрешно интерпретирао оно што сам написао. И тај мој нови пост потпуно изокренеш. И на моју констатацију да не могу са твојом врстом да се надјебавам, јер сте оперисани од разума, покушаш да ме уклопиш у своје неке, мозга без цитате.

Izvini GM, garant slušaš EKV, povlačim se.

Bolje da ste procitali nekoliko definicija za koje kazete da su slabo ocenjene, nego sto ovde palamudite o tome.

Pa ja ne mogu, objasnih već, to je isto kao da kažeš "slušaj Grand da bi se što više slušalo". Na deset pročitanih ocenim dve. Jedino mogu da obećam da ću početi da dajem minuse, mada ne vidim svrhu ni toga, to ne menja ni kvalitet definicija, ni politiku sajta.

Izvini GM, garant slušaš EKV, povlačim se.

И одговор на моје последње питање је:
ДА.