Prijava

mala metalika je zadovoljna ^^

fan pit bio prevelik

Не, фан пит је био баш како треба, по светским стандардима, тачно су израчунали колико простора треба да се комотно смести 6000 људи, него се код нас навикло на гурање, па изгледа превелики.

Е, сад, то што су пустили неограничен број карата за позади, то је већ проблем.

Stereotype, ако сам се са тобом свађала пред Машин хед, мој одговор на твоју просидбу је и даље НЕ.

Иначе, прејебао концерт, жао ми је само што нисам била у фан питу да ме не пљескају без потребе. Трухиљо цар човек.

А у фан питу био неки шабан који се пењао на ограду и показивао нам средњи прст јер смо сиротиња. Џими, јес' то ти био?

Него, вредело је бре сваке модрице.

Joj jebali sebe, plačem.

"Пре ”Металике” наступили су француска метал-група „Gojira“ и амерички састав ”Глава машине” (Machine Head)."

"српској публици посветио песму „Тама међу нама“ (Darkness Within)"

а песма са њиховог првог албума – „Тражи и уништи“ (Seek and Destroy) натерала је многе који су веровали да је концерт готов, да се са улаза трчећим кораком врате.

Ово нека спрдња, или ми се само чини?

Hahaha, tama među nama! Prevazišli su sebe, ko god da su. Kao šaban da je bio.

А у фан питу био неки шабан који се пењао на ограду и показивао нам средњи прст јер смо сиротиња. Џими, јес' то ти био?

Хаха, краљ! :Д
Ал' нисам ја.

metalike, znala sam da će vam se svidjeti laseri. REJV ON! :D

Е јбг таман се понадах. :))

Пре ”Металике” наступили су француска метал-група „Gojira“

Ha, nisu znali da prevedu Gožiru!

Nego, kako li je vama u fan pitu bilo kad su oni plamenovi gruvali? Ja znam da je meni u parteru bilo vrućina. :D

ја сам једва чеко да опет пламен опали, смрзо сам се ко пичка јер сам у бермудама и маји био. ал сам се само на Фјулу мало огрејо лоло

ја сам једва чеко да опет пламен опали, смрзо сам се ко пичка јер сам у бермудама и маји био. ал сам се само на Фјулу мало огрејо лоло

Ово као да сам ја написао. Реко' биће милион људи, грејаћемо се телесинама, кад оно. Јеботе, били смо на око пет метара од ивице фан пита и ја сам залеђен чекао ту јебену пиротехнику о којој су новине писале бог зна колико. Фала богу дочеках је х)

sektalike, satanisti pu pu sotono!

svi cete vi u pakao da se zgrejete sto slusate ove sataniste, znate?
http://www.vesti011.com/2012/02/koncert-satanista-na-uscu/

Nego, kako li je vama u fan pitu bilo kad su oni plamenovi gruvali? Ja znam da je meni u parteru bilo vrućina. :D

Оно, спичи те по фаци мало врелина, фино.

Извалите Кичића на фотки:

http://www.metallica.com/tour-gallery/may-08-2012-belgrade-gallery.asp

Nazalost, bio sam sprecen obavezama da odem na cert (sto NIJE opravdanje), ali sestra mi je prenela utiske i kaze da je bilo mnoooogo bolje nego proslog puta. Bice prilike posle novog albuma..valjda :)

Jedite gomna, imao sam i kartu, ali nisam mogao da dođem.

касте слепци, ми смо били у партеру на 4 метра од ограде фанпита и рејално све смо савршено чули. Мјетал је објаснијо, и драго ми је што сам био на церту. Да нисам кајао бих се. Ето тако