Prijava

начи бијо сам на Мејднима, Металици, Продиџију и још остаје 2 музичка догађаја па могу думрем. Сензејшн и то не овај распали жагадијски у арени већ неки у Европи а да није Мађарска и Синан Сакић (пошто Ипче више није међу нама, јелте).

На исти дан када сам добио карту за 'Талику добио сам и две за Њхите Сенсатион које сам у року од пола сата без размишљања утопио факултетском зиљу упола цене, да се не циганишем, тако да ме је после концерта кући дочекало седам црвених опаааааааа

fan pit bio prevelik, snejk pit totalni promašaj.

Slažem se sa nekim od gore....

Očekivao sam mnogo, mnogo glasnije to bre. Na koncertu AC/DC 2009. je kidao zvuk i pomerao te, dizao ti stomak na gore i te stvari, bukvalno si doživljavao zvuk. Nadao sam se da će takvo ozvučenje nabiti i Metallica. Bio sam isto fan pit, sredina, nekih 10-ak metara od bine i na jednom i na drugom ali ogromna razlika u jačini i kvalitetu zvuka.
Što se tiče svirke i vižual efekata....svrš. Malo mi je krivo što nisu svirali creeping death i blackend ali opet sa druge strane svirali su hit the lights i battery koje su podjednako dobre stvarčine...
Popizdeo sam na jednog glavatog lika koji me je posle svake pesme vukao za ruku i izvinjavao mi se što me je zgazio kao i na jednog tarzana koji je svaki solo, ustvari svaku melodiju se derao tanana nana nanana tanana....aupičkumaterinu....Par puta sam ga nabo, fora kao slučajno dok sam skakao ali ne prestaje....

P.S. pored mene nekih par metara stajaše jedna maloletna cava, pička ipo, nosila je tallica majicu, farke i martinke dokolenice...poznata mi bila odnekud u pičku materinu i skapiram kasnije da sam video 100% negde na vuki njenu sliku.... Srčovao sam malo al je nisam mogao iskopati. Nisam joj prišao jer me je boleo kurac ustvari u trenucima ekstaze :D a i čini mi se da su ono oko nje bili ćale i keva a ja sam bio letva pa ono...

Nisam joj prišao jer me je boleo kurac ustvari u trenucima ekstaze :D a i čini mi se da su ono oko nje bili ćale i keva a ja sam bio letva pa ono...

Mogo si, bilo je tu potencijala za jedan jako lep post na temi za blamove.

пичка и по која се вероватно већ пробила је отишла на 'талику са родитељима?
:ајдонтвоналивондиспленетенимор:

Šomi šalio sam se.... šala, zabava, kontaš? Eto nije pička i po već devojčica od nekih 18 godina od metar i po...jel ti sad jasnije?

заправо, не контам. у ствари можда је у бигамији са неким старијим брачним паром, ванбрачно?

http://www.youtube.com/watch?v=ctVlovUCqes&feature=share Ovo je po meni bio najjaci deo koncerta. Umro sam na Masin Hedu. Godjira bila kul, ali publika bila smor, gledali me ko budalu jer sam znao svaku pesmu i skakao ko malo dete. Posle neka skinjara htela da me bije jer sam mu udarao ribu rancem kad sam skakao. Inace sve kul, ja zadovoljan. Inace usao sam bez karte tj, niko mi nije otkucao nit' pocepao, tako da sam je posle prodao sirotinji iz partera za 1000 dinara.

Godjira bila kul, ali publika bila smor

Чру, ликови се понашали ко да су дошли на церт Звонка Богдана.

Чру, ликови се понашали ко да су дошли на церт Звонка Богдана.

Такое, ја и другар кренули да правимо шутку кад је почео enter sandman и неки деген се залеће на мене и удара ме, као немој да се гураш мали.

Za Gožiru smo pevali ortak, ja, i još par likova sa strane. Gej publika je bila za Gožiru, ali Džo je rek'o "See you guys soon." i nadam se da će doći sami uskoro...

Ај ем нот геј.

Gožira je bila shit...mašin hed kao da je non stop svirao jednu te istu pesmu, totalno bezidejan bend o.O Znači bolje da su predgrupe bile garavi sokak i 4 asa.... uz skeledžiju bi se bar popalilo ono malo čobanske smorene mase koja je došla da čuje samo njihovu omiljenu pesmu nating els medrs....

Vau Davide, kakvi ste trolovi... da niste vi oni Anonimusi?

Gožira je bila shit...mašin hed kao da je non stop svirao jednu te istu pesmu, totalno bezidejan bend o.O Znači bolje da su predgrupe bile garavi sokak i 4 asa.... uz skeledžiju bi se bar popalilo ono malo čobanske smorene mase koja je došla da čuje samo njihovu omiljenu pesmu nating els medrs....

Decxko, pustili Cecu iz zatvora. Sad ce na turneju :)

јел нисмо тролови? шта хоћеш да кажеш, да се маса није примила?
Чаче, Чаче... знам да те боли кад те дирамо у секталике :)

Eo, danas sam pokušo da 'slušam' onu Gojiru opet,kao i pre Tallice,čisto da budem u toku...jebote, ne ide...ne podnosim takvu svirku jednostavno. nema duše jebote.
EDIT: mene Gojira smorila u startu, fala bogu pa me Mašinci digli kasnije malo.

Ne boli, nego to "youtube trolovanje" je toliko smorilo da nije zdravo.

ма до јаја је