Prijava

Ma slepci protivnici ne mogu da se okupe, sutra cemo :D

ne mogu sa udjem.

Освојили смо квалификациони турнир.
http://www.haxball.gr/cup/view/17838

Сад планови за прву лигу. Приоритети, циљеви ...

Какве паре? Не знам ја ништа о томе.

Него, будимо реални, јесмо упали у прву лигу и освојили куп, али приоритет у следећој сезони нам је да не испаднемо из прве лиге, што би био и најбољи резултат тима, јер смо сваку сезону у 1. лиги завршавали увек на последњем месту. Конкуренција је веома јака.

Какве паре? Не знам ја ништа о томе.

Vidim nudiš me okolo, pa reko koliko para ja dobijam od toga???

Хаха, ма то се ја зајебавам са једним ликом, он схватио озбиљно, лолови.

има ли новости? Какво је ово затишје на теми?

Овако, овај тим сам пријавио за лигу :

Лаки - с
Букајлија
Импре
Тког
То
Марко
Коко
Маркони

Лига почиње сутра, прва три кола, која треба да одиграмо до следеће недеље су :

1.ЦБК - ХБСВ
2.ХБСВ - Осасуна (Коза Ностра)
3.Анстопабл - ХБСВ

Планирам да све утакмице играмо у вечерњим терминима, од 22:00 па на даље.

a gde je to? on je opet odsutan na neodredjeno vreme...

Вечерас тренинг, генерална проба, од 22:00. Сутра крећемо са лигашким утакмицама.

Да разјасним нешто од синоћ, то јест неслагање у игри Импреа и Тиага. Ствар је проста, имамо 2 голмана, Марконија и мене, два класична нападача, Импреа и Тиага, и Ткога који може обе позиције али више вуче на напад. То не долази, Марко и Коко нису још на том нивоу игре.
Маркони мора да игра голмана, Импре и Тиаго имају најбољи индивидуални скил, чак и кад бих убацио Ткога уместо једног од вас двоје исти курац би био.
И да Тиаго, синоћ се видело, претерано трошиш лопте, играш бесциљне потезе, шта ти значи да гурнеш лопту напред и изгубиш је, увек пробај да проиграш Импреа или врати назад Марконију. Кад си већ близу гла онда солирај и силуј колко оћеш.
КОнклузија, привикните се један на другог јер сте најбоља опција коју имамо напред, док не доведем једног нападача на полусезони, ако га доведем ....

Doćiću i ja ovih dana, valjda...

Ја нисам био ту пре неки дан кад је био онај тренинг, а синоћ сам дошао, додуше у 22:20 али Лакијева соба је била затворена...

Одиграли веч две утакмице :

ХБСВ - ЦБК 2:2 играли : Тиаго, Импре, То, Маркони, Лаки
ХБСВ - Анстопабл 0:1 : Тиаго, Импре, Лаки

NenormaleN: brate kad igram sa tobom 1v1 nemogu loptu da vidjim od tvoji savrseni finticu

Људи, ово сам просто морао да поделим са вама :)

Ma ti si mnogo opasan. :)
Al jos ne mozes majstora da dobijes.