Prijava

Зашто људи ово раде? А после су кул са свима, кад су са оригиналног налога ту.

Ja pljujem sa duplog ali svi znaju ko sam. To što se neki kriju sve govori o njima. Mada možda ljudi vole da malo eksperimentišu, da vide kako se ostali ponašaju u takvim situacijama. Kao kad se maskiraš u provalnika i siluješ sopstvenu ženu lolo

Нема таквих тестера овде Елек. :)

pljuvanje koga?

ja sam napravio dupli za pljuvanje gluposti..

davno bilo...

nije mi bilo pravo kad ostavim komentar na glupost a taj me posle hejtuje...a ne volim da kukam modovima "e neko me hejtovao"...

davno bilo, super sam se zezao...sad i ne primecujem ko i kad i dal me neko hejtuje...

ako mi berujete nemam pojma ni koliko pojena imam...

trudim se da ne ulazim u konflikte sa ljudima sa kojima sam dobar sa original naloga.
najjača je fora što me neki ljudi ovakvog gotive, a "pravog" mene ne mirišu :D

dopuna: poslali javio i ja u istoj sekudni i zaključali temu, pa sam obrisao pa opet postovao

Зашто људи ово раде?

питај Славка

Не то Јави, него да одем ја сад на неки рандом дупли за који нико не зна, и дођем и напљујем те овде. Вратим се на Ремеа и кул смо. Било би педерски. На то мислим.

Фејзе, ајд' леба ти не сери са Славком, молим те. :)

to jest Reme, al ja to ne radim...malo mi bode oci naslov pa sam se ubacio...

e ljudi, ja sam hteo da se otkrijem uskoro, ali je kostić večeras pokušao da me izblefira kako je provalio ko sam.

valjda se nadao da ću mu sam reći ili da ću reći svima samo da bih ga preduhitrio.

zato odlažem, da ne ispadne da mu je uspela zamisao.

Fejze jebo te Slavk0 lolo

Reme idem da probam pa ti javljam.

trudim se da ne ulazim u konflikte sa ljudima sa kojima sam dobar sa original naloga.

Зашто?

Meni uopšte nije jasno za koji će vam kurac dupli nalog(zi) ?!

Шалабе, повремено хоћу да напишем дефку, а да људи не знају ко сам, чисто да видим је л' у питању стара слава или добро пишем.

И да видим колико је тешко скупити 50 поена. :)

Meni je pederski samo stvaranje tog duplog naloga i njegovo postojanje...

jes vala, reme, zaboravili smo na te muke da se dođe do 50 ppoena :)

i da ne stradaju definicije zbog opravdane kritike.
mada se posle navučeš i kreneš da se zajebavaš na sve moguće i nemoguće načine.