Prijava

ma daaaaaaj, jebeni beograd

Pa nije baš misaona imenica, za svojih dvadesetak godina bio sam već dva puta. Planiram dogodine opet da navratim i tako.
Milica je krš, znam je od vremena kad nije bila poznata, kršina teška veruj mi u svakom pogledu.

Milica je najseksi zensko ime.

Brate dobra pizda, ne seri. Ima onaj komanski fazon sto voli Burzum, ali simpa je. Ovako je degenerik, to stoji

pa video sam je pre nego je bila dobra pizda.
tj viđao često. nego nemam sliku sad jbg :)

Умодујте Стефана Костића са дуплог и проблем решен!

Taman da mi dodje rvolj i da se predstavi kao Milica, dva puta bih razmislio o "ne ucini preljubu, pa makar i u mislima".
Kad cujem "Milica", pretvaram se u rasnog, punokrvnog pastuva.
NJIIII!!!

Ne znam brate, ja je upoznah u nekom pijanstvu, posle se cak i culi ali me odjavila kao sabana :) Dobra je pizda, mada je bila bolja kad se pojavila onomad. Tada bih je voleo. Sada bih je trsio. Steta sto ne mogu ni ono sto bih pre , ni ono sto bih sada.

Mene više brine to što će se bagra sjatiti ovde kako bi pravila postere i pisala šit defke.

che-vu se reklamira
banujte ga!

ma sad je napucana sigurno, u svakom smislu :)))

@Elektricar: a kada je bilo drugacije?
Znas kao one camuge u Kongu riljaju kroz blato, ne bi li pronasli koji dijamant? E pa taj rad se praktikuje na vuki, od pamtiveka, brate!

Ma sto je najgore nije napucana bila kad sam je upoznao. Blejala za barskim stolom sa nekim retardima, djuskala i cirkala pivo iz flajke. Voleo sam je tih par sati, moram da priznam.

odo do apoteke da kupim nesto protiv mucnine pa da se bacim na citanje defki lolol

Che-Vu, ne spemuj, drknucu ti trajni ima da puca.

Ja nisam čamuga, da jesam sada bih jebao pomenutu Milicu u svim mogućim pozama na nekoj plaži ispod palme. I minus za defku zbog primera lolo

Inače Milica je polucrnkinja, da se tako duhovito izrazim :)))

Zajebavas da je egipcanka?

Totalno me je razocarala. Sad ima da pricam da je htela da mi pusi, ali da sam je odjebao na rasnoj osnovi.

Nego, nema skole danas? Gde cete da duvate deco?