Prijava

nemam pojma, al stvarno lik sličnu sliku pokazivao, sa ovim snijegom od šeset meteri ololol...

Ali Beograd ima dušu,

Klasična gastarbajterska spika.
Inače, ne kapiram ljude koji su se žalili na -5, -6 u Beogradu, kod mene je u istom tom trenutku bilo -23. Snega ima onako, nije preveliki, al' nije ni mali majku mu.

Показују и нама тако свашта на факултету... Кинези и њихове зграде од 15 етажа за 9 дана... Ал то раде са 10 кранова и не стају... Чисто за нет!

А какви су нам професори по факултетима то је тек за причу. Али не бих да мрачим!

Јапанци ојебали! Одо да гледам наруто! ХАХАХАХА

u Bosni ništa novo, snijeg do koljena, zaušnjaci haraju... vanredno stanje ko i vazda :DDD

bog te jebo, a kod nas ne moš vozti, auto kliže po cesti, al zato čiste parking ispred kluba noćnog, da ljudi imaju gdje parkirati svoje traktore kad izađu pit večeras :DDD

Ima li neko da lopata ovaj sneg, ja sam za uvodjenje kanadskih grtalica... Jebes idilu sa lopatom i metlom u ruci...

Ima li neko da lopata ovaj sneg, ja sam za uvodjenje kanadskih grtalica... Jebes idilu sa lopatom i metlom u ruci...

Ima li neko da lopata ovaj sneg, ja sam za uvodjenje kanadskih grtalica... Jebes idilu sa lopatom i metlom u ruci...

Ima li neko da lopata ovaj sneg, ja sam za uvodjenje kanadskih grtalica... Jebes idilu sa lopatom i metlom u ruci...

а где оде та вода која се истопи? У овај снег поред? Нема теорије, то је огромна количина... Могуће да то постоји, ал не верујем да овде може да уради посао, ово су неки јебени сметови!

Дејс па не топе грејачи сав овај снег. Са машинама скину оно главно а грејачи даље одрађују посао и топе оно што касније пада. Наравно ако баш спичи метар за сат времена морају опет машине.

А мене интересује шта ако се ово са стране сручи док неко налеће колима или на пешака? И контам да се ово топи минимум до Ђурђевдана.

Izvinjavam se na mnogostrukom postu! Telenorov modem.

Дејс па не топе грејачи сав овај снег. Са машинама скину оно главно а грејачи даље одрађују посао и топе оно што касније пада. Наравно ако баш спичи метар за сат времена морају опет машине.

То кажи бурију, моја је била баш оваква теорија :Д

zaušnjaci haraju.

У Новом Саду проглашена епидемија. Босанци зашто нам доносите заушке дечко? :Д

У Новом Саду проглашена епидемија. Босанци зашто нам доносите заушке дечко?

:pravi se luda i tvrdi da nije bila skorije u NS: lolololool

jebem ga ja, pa ne padne 6 meteri za pola sata :) grijači garant mogu skloniti oko pola metra na sat vremena... mada je moguća i ta varijanta sa kamionima

A kako sad odjednom ta epidemija? Zar se ne primaju vakcine protiv zauški kad smo bebe?

primaju, ali neke generaciji oko 90 i malđe nisu primile zbog nedostatka vakcina u ratu... i nije odjednom, u studenjaku u BL ljudi obolijevaju ima dva mjeseca... sad ne znam za srbiju...

Aha... Nemam pojma, sad Dejs kaže za NS... Valjda smo mi primili tu vakcinu, Buri :)

Ja sam primila, majka radila na KC-u, pa sam zdravo dete :)

Ja ne znam gde mi je onaj kartončić na kojem piše, ali bockali su me svaki čas, valjda su i za to :)

A protiv besnila? AVVVVVV