Prijava

Bušido, baja, nisam zadavio međeda ima mjesec dana. teško mi je kontrolisati moju goropadnu neotesanu sirovost. Molim za oprost, ili za par međeda.

Anarhija je utopija, i tako je treba shvatiti, kao plod utopijske svesti. Nikada se takvo stanje u društvu ne može ostvariti. Ali težnja ka ostvarenju pojedinih utopijiskih ideja dovodi do većeg stepena slobode, pa tako anarhijska ideja je samo strelica koja pokazuje u pravcu u kome se nalazi cilj kome bi nas težnja ka apsolutnoj slobodi dovela. Za one što ne vole komplikovane rečenice: ideja je nedostižna, ali stremljenje ka toj ideji oslobađa Čoveka. Eto. Zadavite se, desničari.

more na lomacu i ideju i sve vas....

ali stremljenje ka toj ideji oslobađa Čoveka.

I rad oslobađa http://www.reformiert-info.de/daten/Image/Bild_Upload_Orig/2326_org.jpg lololo

Znam Kizo brate, slican slucaj. Sto rece ovaj "gomila sadista koji jedva cekaju ovakve slucajeve" ... Jbg, zaista ih jedva cekamo.
Saljem ti 4 mrka medjeda cim prodje ovo vanredno stanje. Ne dozvoljavaju da ih pustam sa lanca dok traje.

Анархисти су кул, они су до јаја јер се својим ставом о слободи разликују од других.... Него, колико пута дневно да се клањам статуи или слици Тривунца да и ја будем тако кул и до јаја?

more na lomacu i ideju i sve vas....

Svi vi fašisti mislite da ste bela krvna zrnca leukociti, ćelije koje brane organizam društva od nekog raspada, a u stvari ste sami leukemija...

jel mogu da ga prijavim sto me nazvao fasistom? lolo

Ja sam međede tražio po Kozari i Manjači ovih dana. Ali posakrivali se slabići od snijega. Nemojte vi tu meni da se bacate sa tim fašistima.

jel mogu da ga prijavim sto me nazvao fasistom? lolo

Nije ti dosta što si fašista, sad bi još i da cinkariš. Fašistički cinkaroš :)

Ali težnja ka ostvarenju pojedinih utopijiskih ideja dovodi do većeg stepena slobode

Па нека теже. Све ја поштујем, само док се не лупета. Сматрам да је веееома нарцисоидно у 21. веку сматрати себе способним за покретање било какве глобалне друштвене револуције. Овде нико није причао о "дубоко усађеној идеји човека о неограниченој слободи" и њеном значају за ментално здравље. Причамо о поретку где ја тебе могу да бијем каменицом у главу јер ми се може и јер ми је у интересу.

Zadavite se, desničari

Svi vi fašisti

Фејспалмчина. Управо ми се указао сваки од "анархиста" које сам упознао. Плејада анархистичких, квазиантифашистичких и либералних идеја без икаквог конкретног примера који би ме приволео да и ја постанем један од њих. Млатикурчење, ако мене питаш.

ЕДИТ: Шта се и ја примам које пичке материне.

Sedplas folksdojčer :)

znam samo onog djembelog trivunca
meni su dejan cukic,ionako se nista ne pitaju,tako da me boli kurac za njih
mnogo veca govna su na vlasti,tako da moj hejt ide njima

Фејспалмчина. Управо ми се указао сваки од "анархиста" које сам упознао. Плејада анархистичких, квазиантифашистичких и либералних идеја без икаквог конкретног примера који би ме приволео да и ја постанем један од њих. Млатикурчење, ако мене питаш.

Ipak treba da stavljam smajliće kad se zezam.

Па нека теже. Све ја поштујем, само док се не лупета. Сматрам да је веееома нарцисоидно у 21. веку сматрати себе способним за покретање било какве глобалне друштвене револуције.

Doduše, mislim da bi to isto mogao da kaže neko ko je živeo u 12. veku.

Anarhijo, anarhijo,
Ko bi tebe ostavijo?
Anarhijo joj,
Idealu moj!

Па тај рад. Написао сам пост и одма ударио едит, ако ниси видео. :)

Где је Редмен јеботе, волео бих да се укључи као отварач теме.

a nisi ti,radjarde,otvorio temu?
neko obrisao post?
sto mrzim to

znam samo onog djembelog trivunca

Тривунац ИДОЛ
http://www.youtube.com/watch?v=HQPi8tcGF28

http://youtu.be/DF5r55LBUkI