Prijava

Ko na sajtu najviše laže?
Zašto lažete?

Ima li to neke veze sa tim što ste iskompleksirane osobe mentalne sposobnosti ekvivalentne majmunu na trambolini?

Ili ste pak visoko intelektualne persone, koje se lažima zabavljaju, uspešno trolujući druge?

Šta ste sve slagali na sajtu?

Da li više lažu muškarci ili žene? Moderatori, ktitori ili obični autori?

Koji lažov vas najviše nervira?

Da li ste spremni da lažima i prevarama zalazite u krajnost i ne obraćate pažnju na efekte istih na druge, samo da bi iz situacije izvukli neku korist za sebe?

lažemo da spasimo bulju lololololo

Ja ne lažem, ali moj dupli nalog da.

Je ne lažem JA JEBEM!
Nego...

Ja lažem, ti lažeš, lažemo se kolektivno i masivno, jako zanimljivim lažima

Koji kurac?

lažemo da spasimo bulju lololololo

Pojasni tu tvrdnju argumentovanim stavkama.

Ja ne lažem, ali moj dupli nalog da.

Da, kao anonimne internet ličnosti, zašto su vam potrebni dupli nalozi? Da li se u tami te potrebe ogleda tračak šizofrenije?

Molim cenjene moderatore, koji treba da čiste ovaj sajt od spema i nekvaliteta, da ne zagađuju moju temu istim.

zašto su vam potrebni dupli nalozi? Da li se u tami te potrebe ogleda tračak šizofrenije?

Па реци ти нама јбт.

Ja sam majstor laganja, dosta iskusna, radim jer mi izgleda lakše, a dobro znam da nije, volim da lažem. Nisam majmun sa tramboline, ali nisam ni neka visoko-intelektualna persona.
Svi lažu, nema razlike.
Najviše me nerviraju oni koji su ubeđeni da dobro lažu, a u stvari su raspad sistema.
Lagala sam svašta, ni sama se više ne sećam.

Prva damo, aj ne laži časti ti. :)

Mene lazu da sam dupli nalog.

Laganje je najprirodnija stvar.
Svi imamo koplekse i zato svi lažemo.
Svi kompleksi su ustvari laganje sebe.
Postoje namerne i nenamerne laži. Trolovanje je sastavljeno od namernih laži u cilju zabave i zadovoljavanje svog ega.
Svako laža na sajtu, svi lažemo sve.
Mislim da moderatori najviše lažu, po mom mišljenju.
I muškarci i žene isto lažu.
Ne nervira me nijedan lažov. Postoje vrste lažova koje stalno lažu, oni najviše trube kako ne vole laži i lažove. Ko o čemu, kurva o poštenju. Kao i svi palamudi. Ko god palamudi o nečemu taj najmanje zna o tome.
Nekad zalazim u krajnost, nekad ne. Sve zavisi kako mi odgovara.

http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30

Mislim da bismo mi obični smrtnici sa po jednim nalogom, trebali ovu temu da prepustimo duplikatima.

Molim cenjene moderatore, koji treba da čiste ovaj sajt od spema i nekvaliteta, da ne zagađuju moju temu istim.

Pa ne razumem što ima potrebe da se otvara ovakva tema...na Vukajliji niko nikada ne laže, to se makar zna...

Mislim da bismo mi obični smrtnici sa po jednim nalogom, trebali ovu temu da prepustimo duplikatima.

Slažem se :D

na Vukajliji niko nikada ne laže, to se makar zna...

I svi jebemo...

Otvoriš spemersku temu i napišeš IZRIČITO BEZ SPEMA.

Saće Kostar Ištvan da ti zaključa temu, ček samo dok je vidi...

Moj crni hljebe krvlju poštrapani, koga raniš da otvara ovakve teme...

Ne dozvolite da mi tema potone u beskrajnu jamu, van poslednjih aktivnih tema na forumu.

Koja vam je najuspešnija laž?

Da li se kajete zbog neke laži?

Da li ste ponosni na neku situaciju, kada ste lažima došli do nečega što vam je u datom trenutku bilo potrebno?