Prijava

Samim tim, seksualno su uzbudjeni i prizor im prija.

Ја заиста не видим разлог овакве дебате, јер то заиста не иде у корист никоме јер ће само још више појачати рад надбубрежних жлезда код чланова сајта, а самим тим ће се лучити више адреналина који ће само још додадтно подићи ионако висок ниво агресије код свих јер постоји велика разлика између чланова овога сајта, не само у нивоу образовања, већ и по питању погледа на свет, по питању моралних норми. Зато мислим да је непотребно трошити нерве, а самим тим и угрозити рад кардиоваскуларног система, јер ова тема неће уопште утицати ни на чију еманципацију, нити ће успети да постигне свој циљ, а то је неки вид интелктуалне доминације на овом сајту, тако да... ЈБТ, ШТА КОЈ' КУРАЦ И ЈА ОВДЕ БАЛАВИМ?

Бре, сви знају да псовка, поред тога што има да има за циљ да некога увреди, да је то и један од вида привлачења пажње.

Ја заиста не видим разлог овакве дебате, јер то заиста не иде у корист никоме јер ће само још више појачати рад надбубрежних жлезда код чланова сајта, а самим тим ће се лучити више адреналина који ће само још додадтно подићи ионако висок ниво агресије код свих јер постоји велика разлика између чланова овога сајта, не само у нивоу образовања, већ и по питању погледа на свет, по питању моралних норми.

Ti to nesto meni? supickumaterinu!

Meni su i dalje najjače i najbolesnije stvari:
Dabogda ti se kurac digo na maminoj sahrani
Jebem ti supu od Isusovih kostiju
Izdrkam ti se djetetu na benkicu

debili koji misle da su simpaticni kad smemuju idiotskim nezanimljivim komentarima na temama koje su zanimljive,ustvari ne znaju da se glupiraju kako treba,vec to rade idiotski,napadno i uvek je u pitanju neka izlizana bajata fora.
2,3 osobe znaju tako da se glupiraju,ovi ostali su transfercine najgore klinacke.

2,3 osobe znaju tako da se glupiraju,ovi ostali su transfercine najgore klinacke.

Ajaks!

Car.

A vi cete ih voditi na suncana polja sutrasnjice i pisati im u usta.

u pravu si,Butt,Ajax jeste car
on kad spemuje,to je barem zanimljivo,pa ni ne smeta

Da, shvatamo, otkrili ste 4chan.

on kad spemuje,to je barem zanimljivo,pa ni ne smeta

Ko ti smeta dedžgo?

Inace zeleo bih da pohvalim temu. Budi kvalitetnu diskusiju, kreativna je i zivopisna. E da, opoganim se tvorcu po glavi. Kapiram da ceni ovo kao kvalitetan argument kojegkurca.

Da li su životinje sposobne da mrze, na primer, moj mačak me očigledno mrzi. Ima taj prezriv nadmeno-aristokratski pogled, i kao takav da li je sposoban za psovanje?
Da li životinje psuju?
Šta psuju?
Da li imaju blasfemične psovke?

Već duže vreme nema nekih tema za sprdnju i opštu vukajlijašku zajebanciju, svakoj takvoj temi se stane na put i furaju se intelektualne i smaračke. Mislim, i to nam treba na sajtu, ali ne u tol'koj meri k'o sad. Forum nikad nije bio dosadniji.

Pacove, to je zato sto su se svi nacisti reinkarnirali u macke. Nista cudno. Moja je sto posto u proslom zivotu progutala cijanid u celiji u Nirnbergu.

Butt,napisao sam vec,mrzi me da ponavljam :)

Onda je moj bio doktor Mengele, mrzi me. Vidite taj prezrivi pogled pun mržnje, sigurno mi psuje rodbinu ovde, sigurno.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/420466_3272199450076_1420098447_33260844_723706219_n.jpg

Kakve su ovo silne a la Jovičić teme otvorene?

Vidite taj prezrivi pogled pun mržnje, sigurno mi psuje rodbinu ovde, sigurno.

Aaaa, nije, baš je sladak.