Prijava

Triger, jebeni Triger je kralj, svaka mu je anti-Njegoševa bila, plakao sam kad god bi progovorio.

I meni kultna scena, kada rade sa lusterima, pa Albert sjebe nešto i luster okine sa plafona.

- Sir, do you have our phone number?
- No, I don't! WHY?!
- Great. RUN!

Čavez, odvrnuo je pogrešan luster dok su ovi čekali drugi na merdevinama sa raširenim ćebetom da ga prihvate. :)
Epizoda kada su prodavali vodu iz česme kao fabričku. :) Ludaci.
I kada je Rodni zaspao sunčajući se u kućnom solarijumu pa mu Del odvrnuo na najjače. :)

Гледао сам некада давно,сада гледам на Авали. Хоћу све епизоде да скинем,па ако неко има добар линк,нека стави. Јебено је најјача коју сам ја гледао,дијете ће ми ово гледати,вјерујте ми.

Epizoda kada su prodavali vodu iz česme kao fabričku. :) Ludaci.
I kada je Rodni zaspao sunčajući se u kućnom solarijumu pa mu Del odvrnuo na najjače. :)

Tea for Three - легендарна епизода. Али која није :)

Видим међу првим постовима неку дилему око деде. Први деда је био њихов деда, који је умро у серији (а и за праве је умро глумац) и била је епизода сахране, а на сахрани се појавио дедин брат и остао са њима да живи.

Иначе серија кида! Нисам је гледао има једно десетак година, а тада сам се баш наглед'о. Била на Пинку сваку ноћ, па је ишла касније и на Ју инфо и касније на ХРТ-у 2. Дивна времена. :Д

Ima sad na Avali ili tako nesto.

Samo nisam siguran da je Albert dedin brat.

Epizoda: kad Triger dobija orden od grada, jer 10-15 godina koristi JEDNU ISTU metlu za čišćenje: samo joj je 42 puta promenio "glavu , a 53 puta "telo".

Scena: kad Del i Rodni istrčavaju iz magle, obučeni u Betmenovo i Robinovo odelo.

Neprocenjivo!

Jest, brat je ali su se u mladosti posvađali oko iste devojke i nikada više nisu progovorili.

Jest, brat je ali su se u mladosti posvađali oko iste devojke i nikada više nisu progovorili.

Hahah, znao sam da je Albert za nekoga to pricao, ali nisam znao da je to za ovog dedu. Bas sam glup.

Hahaha, nisi sine ,samo se nisi skoncentrisao dobro. lolol

Ubedljivo najbolja serija. Ne znam šta mi je smešnije fazoni ili njihov engleski.

Opet sam je počeo gledati. Bar dvaput godišnje je celu odgledam.

Sad skoro sam gledao ovu s lusterima, kida! U sjećanju mi ostalo i kad se bave kao nekim molerajom, samo da bi utrapili farbu koju je Del negdje smuvo, pa se ispostavi da se radi o florescentnoj farbi kojom u neznanju na kraju ofarba spomenik na materinom grobu. Moram sve ponovo da gledam, baš nisam dugo...

Ja danas planiram odgledati onu "Heroes and villains", kada odu na "maskenbal" kao Betmen i Robin. Nikada neću zaboraviti onaj trenutak kada izranjaju iz one magle, laganim kasom :)

Brate, ali ona epizoda kad idu cak u Holandiju da uzmu neke dijamante, jebote... I kad na kraju bace svu onu kintu. Dakbe...

To je "To Hull and back" i ne mogu da je nađem na netu da pogledam, mora se skidati sa torenta.

Čisto da se upišem na temi najjače humorističke serije ikada snimljene.
Nekako ne mogu da nađem reči da opišem koliko je to stvarno dobra serija u svakom segmentu i bojim se da bi sve što kažem bilo nekako previše siromašno da dočara koliko serija jebe.
Momenata ima milijardu, ceo dan da ih nabrajam. Eksplozivne lutke, krađa onog sranja što navodi avione, Delov pad u Japi baru, loženje Rodnija da ga jure za silovanje one babe, Betmen i Robin na sahrani, Denzilovo bacanje koske na leptira koji košta tri soma, epizoda sa izletom, ćerkom od lorda, kada dđe i Del u operu......ma nemam reči. Vidim na početku da Smare nije gledao. Skini, odgledaj od prve do poslednje epizode jer je remek-delo.