Prijava

"Назовите га Родни, по Дејву."

-Тригер

ПИШАЊЕ

"a ako bude muško nazvaće ga Rodni, po Dejvu."
- Triger

al svejedno pišanje

Jedna od tuznijih scena je bila danas.
Kada se Rodni odvaja od Del boja..
Al nece zadugo :D

Kada puštaju seriju na Avali? Nekada je uhvatim u 20 do 3, nekada u 3 i 10. A znam da ima i uveče.

Ja volim onu epizodu u kojoj je Rodni ljubomoran na Kasandrinog šefa, pa nabavi fejk repić radi kopiranja dotičnog.

U 20:00 je premijera..
U 12 (ponekad) je repriza i to posle podne je repriza..

Sinoć sedim sa ortakom ispred prodavnice kod mene u selu i cepam pivo kad seljaci ladno prepričavaju Delove i Rodnijeve zajebancije, naravno svima je Del baja jer malo više vuče na našeg čoveka po pitanju malverzacija... To je samo dokaz koliko serija jebe a oni retko greše kada je kvalitet u pitanju.

NEMA VISEE!
NEMA MAJKEIMGA!
GDE JE EPIZODA SA PEKAMSKOM IZVORSKOM! A DECO!

Ovaj sport relief special je toliko nepotreban. Beksova gluma očajna a nisam ni očekovo da će da bude bolja. Jeste da nije prava epizoda ali je ubedljivo nešto najgore što je snimljeno vezano za Mućke. Koji kurac Bekam mora da bude u svakoj čorbi mirođija? Iskače iz friždera, mikrotalasne i smedervca. Neka mešavina Vučića i Đokovića samo na globalnom nivou.

Јел изашла нека нова епизода, шта?

Desetominutni specijal. Ne znam samo je l to sve ili će da bude još koja epizoda, pisali novine velikim slovima MUĆKE SE VRAĆU!.

Mislim da imam 10 CD-ova, na svakoj 2-3 epizode. Ko voli, ubrzo postavljam na youtube. Najbolja serija. Da moram da gledam nešto do kraja života, to bi bile "Mućke". Mada, tuga je ovo što će sad da prave sa Bekamom :-(. Pretpostavljam da će biti tanušna senka starih epizoda. Ipak, likovi su super :-).

Za sest serija mogu da kazem da cu ih uvek voleti, i da su u neku ruku uticale na mene.Tu svakako spadaju i Mucke

Ortak već 10 god drži njihovu "jelkicu" u kolima. Šuta i njih dvojica na njoj. On me i nagovorio da ih gledam isprva.

Danas pricam nesto sa bratom, pa se sjetih scene kad Dela i Rodnija nesto ne ide biznis. Rodni kao ima ideju, pa pocinje(parafraziram): Mi smo prodavaci, ali smo iscrpili zalihe iz skladista. Trenutno nemamo para za nabavku nove, sto ce reci da smo mi trgovci bez novca i koji nemaju sta prodati...
Tu ga Del presijece pogledom kao da ce ga tuci, jer ispada da ga ovaj podjebava