Prijava

Да ли су ти људи толико ретардирани да желе после оног крвавог рата распад те државе и све што тако нешто са собом носи.

Па управо је лажно братство-јединство и довело до тог рата....

Sve dok dolazi sigurno vutra iz Hercegovine u Bosnu sitaucija ce biti OK.

Ja bi da ovo bude lafo konfederacija neke tri države, RS, muslimanski dio, Herceg-Bosna.
Nemore sve i svi zajedno da jebe rak raka.

Па потребнији су, како ви кажете Србијанци, вама него ви Србијанцима.

A šta ste vi, jebena Švajcarska? Šta kod vas je mnogo bolje?

A koji ćete nam kurac? Kad prestanete da gledate na nas kao na jebenu nižu rasu možda...

Истрипово си се. Што се огромне већине људи тиче добродошли сте, прелогично је, већа земља, више људи, јачи самим тим, кад би се ујединили

Ја не могу да верујем да има неког ко жели да се уједини са овом земљом трећег света.

Није овде нешто битно боље па да су они нешто ниже од нас у на било ком пољу.

Зато што живе у Босни?

Значи, Срби који живе у Хрватској су Хрвати?

Лично нисам за уједињење РС са Србијом, само зато што би и они били у истим говнима као и ми, али сам за Републику Српску као самосталну државу.

Нека се, ето, одвоји Република Српска. Онда би Хрвати одвојили Херцег-Босну и припојити Хрватској.

Немо се заваравати. БиХ постоји управо зато да се не би граница са Србијом продужила са пар стотина километара.

Лично нисам за уједињење РС са Србијом, само зато што би и они били у истим говнима као и ми, али сам за Републику Српску као самосталну државу.

Ми смо одавно у истим говнима, овако бисмо само заједничка говна лакше подносили.

Ми смо одавно у истим говнима, овако бисмо само заједничка говна лакше подносили.

А још би и лакше манипулисали са нама.
Лепше је да Балкан буде са више српских земаља, а ујединићемо се лако... :)

Eto dok se vi ovde diskusijate ja odo sa svojim balijama da igram kanter, 5 na 5 i ti folovi, da psujemo Allaha i djamije

A šta ste vi, jebena Švajcarska? Šta kod vas mnogo bolje?

Нисмо ''јебена Швајцарска'' и није много боље. Али је БОЉЕ!
И који је курац вама некима из РС што толико мрзите ''Србијанце''? То је као да Кипарски Грци мрзе Грке.
А сад конкретно питање за тебе или још неког из РС ко дели твоје мишљење, те молим и за конкретан одговор. Шта ти сматраш да си по националности? Босанац, Србин, Босански Србин, Српски Босанац, Србин републиканац или нешто шесто?

Значи, Срби који живе у Хрватској су Хрвати?

Не. Хрват је нација, а Босанац није. Босанац је човек који живи у Босни или је одатле пореклом. Може да буде по националности и Кинез и Папуоновогвинејац, ако живи у Босни, он је Босанац.

Ако мени не верујеш, ево ти дефиниција из речника, црно на бело, нисам ја то измислио.

http://i44.tinypic.com/5jtocm.jpg

Ја покушавам да ти кажем да се они вређају због тога што је Босанац измишљена нација, и они се очигледно не проналазе у њој, исто као што је БиХ вештачка творевина.

Истрипово си се. Што се огромне већине људи тиче добродошли сте, прелогично је, већа земља, више људи, јачи самим тим, кад би се ујединили

Nismo dobrodošli dok ima likova koji razmišljaju kao Dzimi.Oni nisu ni Srbi, oni su Beograđani.

Ја покушавам да ти кажем да се они вређају због тога што је Босанац измишљена нација,

Кад су паљевине. Као кад бих се ја вређао да ми неко каже да сам Србијанац.
Јесам Србијанац, живим у Србији, јебеммумиша.

Nismo dobrodošli dok ima likova koji razmišljaju kod Dzimi.Oni nisu ni Srbi, oni su Beograđani.

Какав си немач појма. Боље ћути, људи ће свашта да помисле.

Дакле, судбина Босне и Херцеговине...

A je l' tebe neko pitao za zdravlje? Šta te boli kita kako je tamo? Ne želiš da čuješ kako je. Šta god da kažemo, neko će se posrati na to, i šta onda koji moj pitaš kako nam je?
Ovo je trol tema, ko stvorena za nacionaliste, separatiste, liberale i za Džimija.
http://youtu.be/kNJv7dKc3oc

Џими, јебемугајде, није исто. Србијанац и може да прође, то углавном користе Хрвати комплексаши, али Босанац - дај, молим те. Поистовећују их са муслиманима и Хрватима, стапају их, као да су иста нација и вера.

Ovo je trol tema, ko stvorena za nacionaliste, separatiste, liberale i za Džimija.

Лоло, Џими поsебна категорија. Фак јеа!

Од Османлија већи шљам су само Досманлије.

али Босанац - дај, молим те. Поистовећују их са муслиманима и Хрватима, стапају их, као да су иста нација и вера.

Па шта ако их стапају?
Ја сам нпр. рођен у Босни, ћале ми је Босанац (тј. оно што Босанци воле да кажу ''Србин из Босне''), па ми није никакав цим да ме неко назове Босанцем, иако чак ни не живим у Босни.

Јака ствар, Босанац или не...

Уместо да размишљамо како да спасемо планету или да се одселимо (мислим људи, хјуменити, цивилизација), за 800 милиона година ће живот на Земљи бити малтене немогућ, спржиће нас Сунце...

А оно људи размишљају да л' их неко поистовећује с муслиманима... Доколица.