Prijava

Dzoni, sto se ponasas ko da imas 12 godina, a ne trijes ili koliko vec?

http://www.soskanal.net/wp-content/uploads/2011/01/ok-crvena-zvezda-zene.jpg

Otvorili temu SD Crvena Zvezda na Vukajliji, a osvajaju svake godine titulu samo u ženskoj odbojci. Nepotrebno.

Otvorili temu SD Crvena Zvezda na Vukajliji, a osvajaš svake godine titulu samo u ženskoj odbojci. Nepotrebno.

Јел то твој проблем ?
сад ћу отворити тему сачувајмо омладински стадион иако офка не осваја ништа, па опет није твој проблем.

Јел то твој проблем ?
сад ћу отворити тему сачувајмо омладински стадион иако офка не осваја ништа, па опет није твој проблем

Dobro bre zajebavam se, šta se drkate odmah.

Треба закључати све Звездине и Партизанове теме, ако се ово спорталисање настави.

Не дркам се ја никако. Без срања и крај. Уфатила вас прпа јер Звезда постаје државни пројекат и јер се више улаже у њу па прекомјерно серете. Онај ваш Тодорић како већ уместо добро јутро каже нешто лоше о звезди. Гледајте своје двориште аман.

džoni prca nema milosti lololololo

NAPRED PARTIZAN!

Ma prpa nas ubi. Znaš li ti koliko smo mi titula uzeli za redom?
Pa i da uzmete jednu vi nemate sistem. A opet je nećete uzeti jer ja pratim košarku već mnogo godina i opet smo bolji.
Vidimo se na kraju sezone.

sledeće sezone lololo

Ма боли ме курац за то што ви освајате 50 титула за редом, заборављаш ко је прије вас био шампион ?
Ђе би сте били да вас не гура држава ? да нас не прцају судије ? да нас не прцају неспособни људи који нас воде ?
Па погледај сад, све ваше "легенде" прелазе у Вк Звезду, КК Звезда ( зови је ФМП ако хоћеш, ту једете властита говна јер сте исто срање имали са Игокеом само што је Игокеа остала жива) коначно има слободне рачуне, људи који требају да потпишу за вас долазе код нас, пуна вам уста Звезде. Ако сте толико бољи шта серете за нас ? будите самоуверени и даље карајте.
Не морамо ми освојити ове сезоне, ако се настави овако вођење клуба ви немате шансе, али оно никакве.

....a to ste rekli i kad je Kari prvi puta dolazio, i kad je drugi puta dolazio, i kad ste postali FMP, i kad je Rakočević prvi puta dolazio, i kad je drugi puta dolazio, i kad su vam otpisali neke tamo dugove, i kad su vam dali Pionir da trenirate iako nemate vodu da kupite.... A nama su puna usta Zvezde i osvajamo titule opaaaaaaaaa

nemamo šanse, jebote nemamo šanse, nemamo šanseeeeee

bez ljutnje cigani, ja sam veseo nešto pa se malo zajebavam (:

Skočko, kad ti osvojiš najviše titula posle partizana, i kad si drugi najtrofejniji klub u Srbiji, jel logično da ti država pomogne ? jeste! je li nam pomogla ? nije!
A vama ne trebaju dvorane grade vam nove novcate za treniranje. Ne mora ove sezone, biće sledeće, biće nakon te ali će biti.
A nalaziš se na temi SD Crvena Zvezda, sem Zvezde u grbu ne vidim ništa slično sa Partizanom.

OPAAAAAA a nama pomaže u pičku lijepe materine, vidim kako pomaže, osvojiš Evropu sa 100000€ a onda Đilas i ekipica milion i po u VKCZ.... :D