Prijava

al izgleda da je istina da kad zenis devojku zenis i celu porodicu.

upravo...nikad ovde ne možeš naći da pravi ljudi rade prave poslove.

u pravu si i za Šešelja, taj aspekt mi nije pao na pamet isprva.

Meni se svidja samo njegovo trolovanja, prve 2 godine smo ga gledali a onda je sudjenje prebaceno u nocni termin, prolupao je. Mislim da se moja opsednutost njime razlikuje od opsednusti mase (ideologija) ja ga vise gledam kao trola i coveka koji se drzi svojim principa (daleko od toga da se slazem sa ideologijom).

Слажем се са свим, осим чињенице да о Шешељевој идеологији имам сопствено комплексно тумачење и мишљење, читај негде у сивом између срБског добровољца и " урбаног-европског-модерног-заборавинаратјебиХрватице " Србина.

Zaokupljenost prošlošću,koja možda jeste slavna u nekim trenucima bila,zbog nesposobnosti vladajućih i intelektualnih elita za vizionarstvo i mesto naše države u budućnosti.Uopšteno niko ne zna gde ovaj brod plovi,generalno je problem u nepostojanosti kontinuiteta vlasti.

Не волим: Јавашлук. Наплату по систему-дођем ти! Враћање по систему-биће! То што морам да попуним шездесет осам образаца кад вадим документа, и што не постоји база података, да дођем и кажем треба ми нова лична карта и да ми кажу: "Молим Вас сачекајте два минута!" а не: "Кретену, зар не видиш да је ПАУЗА! Дођи за 15 дана!" Сметају ми људи који воде државу, а и ови у опозицији нису боље што имплицира да неће бити боље још неких 20ак година. Ако се неко издигне изнад средине, 20 руку ће се наћи да га поклопе. Смета ми то што смо говна па обарамо цене колегама. (Архитекте, Адвокати, Стоматолози...). Пропише се минимална цена рада, наћи ће се Пера који ће да ради испод цене, и онда да бих ја радио морам да радим по Периној цени. Сутра ће да се нађе Мика који иде испод Перине цене и онда и ја и Пера морамо да радимо по Микиној цени. Онда тесар Милоје зарађује више од факултетски образованог стручњака. Једноставно увести ИНСТИТУЦИЈУ МИНИМАЛНЕ ЦЕНЕ. Максимална не постоји нигде у свету, сам цениш своје услуге и ако мислиш да можеш да их продаш по некој јачој цени, изволи, тржиште је сурово. Даље, смета ми то ко је елита и узор младима у овој држави... Кад кажем млади мислим на 90% младих који свршавају на Сашу Поповића и Ашока Муртија. Смета ми то што нам је образовање КУРАЦ и што не видим своју будућност овде, а камоли своје деце, када дођу на овај свет. Хтео би да их поштедим тога да иду у школу која је на званичној листи 44. од 47 Европских Земаља. Неко ће рећи: "Јесте, то су они правили тестове, прилагодили њиховом систему!" То ми је равно ономе:"То су Американци бацили на нас!" Докле год будемо истицали инат као своју главну особину, која је у 99% случајева погубна, овако ће бити. Ратови, криза, немаштина...

ЕДИТ: Не волим то што је овде плодно тле за развијање стереотипа и генерализације.

Волим: Неколико људи које могу да набројим на прсте две руке. А за то се може платити и авионска карта.

Прецењивање у ономе ди су најгори, потцењивање у ономе ди су најбољи.

И смета ми хришћанство (православље), а то је најгора ствар која се Србљу могла десити, да један тако млад словенски народ, пун живота и потенцијала, прими такву једну декаденцију, учмалост и смртољубље од оне маторе, смрдљиве трулежи од цивилизације - Византије.

И смета ми хришћанство (православље), а то је најгора ствар која се Србљу могла десити, да један тако млад словенски народ, пун живота и потенцијала, прими такву једну декаденцију, учмалост и смртољубље од оне маторе, смрдљиве трулежи од цивилизације - Византије.

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/054/828/Burzum_Varg_is_happy.jpg

Warner von Latinsche
И смета ми хришћанство (православље), а то је најгора ствар која се Србљу могла десити, да један тако млад словенски народ, пун живота и потенцијала, прими такву једну декаденцију, учмалост и смртољубље од оне маторе, смрдљиве трулежи од цивилизације - Византије.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189527_203926252968634_100000537833255_695795_1372483_n.jpg

Шта је изјавио дечко, без трунке стида...

http://a.images.memegenerator.net/instances/400x/14779712.jpg

ljudi, meni je logično ovo što je reko Vorner.

Моралисти на интернету и ван истог.

ljudi, meni je logično ovo što je reko Vorner.

Свима је, али свеједно би били покрштени, како год обрнеш. Ми смо барем милом примили крст. Скандинавци силом.

Моралисти на интернету и ван истог.

Свако циганче своју чергу брани.

Не него ће туђу.

Не него ће туђу.

Србима је од давнина било слађе туђе од сопственог, ништа ново.

Е то већ нема смисла. Правиш се ту паметан нешто и иде ти океј и сад проспеш глупост.

Заправо, ово је једина ствар која ми смета

маторе, смрдљиве трулежи од цивилизације - Византије.

Човече, то је чисти идиотизам.

То, шитсторм!

Наравно да би нас све покрстили, али би буђаво ватиканство био пут мањег зла.

маторе, смрдљиве трулежи од цивилизације - Византије.
Човече, то је чисти идиотизам.

Кад су балкански Славени примали ришћанство од Визатније, она је већ била истрошена цивилизација, на умору. Последњих 500 година свог постојања, она се само распадала и трунула. Једина добра ствар коју смо од ње добили су фреске (мада се питам да л' је и то добро).

Е то већ нема смисла. Правиш се ту паметан нешто и иде ти океј и сад проспеш глупост.

Наравно да би нас све покрстили, али би буђаво ватиканство би био пут мањег зла.

http://1.bp.blogspot.com/-RRRpZE314eQ/TkycUFS24II/AAAAAAAAPrM/z1b0peDvG6Q/s1600/troll+face.jpg

Mogao bi da napisem kilometarski post, al' mi trenutno piste muda.
Kao neko ko isto zivi u inostranstvu, samo cu se sloziti sa Celtom i Kurdom.
Jednu stvar bi samo da dodam. Nervira me kad neko ko je proputovao sveta i ko je malo obrazovaniji, a ne prosecni gastarbajter, prica o zabludama koje Srbi imaju o strancima i tom "trulom Zapadu", a onda se nadje neki pametnjakovic koji nije krocio van granica Srbije (bez Kosova) i opet palamudi kako su oni svi pokvareni, roboti, neljubazni, sebicni, glupi, ruzni, otudjeni, negostoprimljivi, hladni, kako nas mrze...
"Svaba nas mrzi jos od 45-te i nikad nam nece oprostiti sto smo ih sjebali". Jeste, svi Nemci vec genetski dobijaju u amanet urodjenu mrznju prema Srbima :/
"Amerikanci nas mrze jer je svaka taraba u Srbiji starija od njihove istorije". To i jeste sve sto radimo, zivimo u istoriji, dok drugi gledaju u buducnost.
Ima jos mnogo ovakvih primera, al' kao sto rekoh, mrzi me da pisem.
Za kraj samo jos jedno, nije reklamiranje postera (koji je osrednji), vec samo zelim da procitate tekst na slici. Tu je lepo sroceno ono sto apsolutno mrzim kod nas Srba.
http://www2.vukajlija.com/var/products/posters/201103/82283/nacionalizam.jpg?1308295389

Sta volim? Volim srpski jezik. Mislim da ni jedan jezik nije toliko dobar za komunikaciju na emotivnom nivou. I smisao za humor, doduse tu treba razlikovati. Postoji i velika vecina kojima su Kursadzije i ostala sranja smesni. Ja vise mislim na onaj medjuljudski, svakodnevni humor medju prijateljima, rodbinom, poznanicima, na palanacke zlojebe, gradske face i matore aseve.

Ja vise mislim na onaj medjuljudski, svakodnevni humor medju prijateljima, rodbinom, poznanicima, na palanacke zlojebe, gradske face i matore aseve.

Kao humor po dobrim domaćim filmovima gde se ne gađaju BB šou fazonima već ti ispadne smešno nešto sasvim obično samo zato što je rečeno baš tad i na taj način.

Opet, koji god jezik dobro da upoznaš vidiš da i on ima gomilu finesa koje ne možeš da uočiš iz prevoda sa titlovi.org već samo ako dobro upoznaš one koji se njim služe. Baš kao što su nama glupi engleski titlovi na našim filmovima koji nikako ne mogu da prenesu poentu situacije.

najvise mi smeta sto smo glup narod...

a najvise volim sto imamo skroz dobre picke...koje su za divno cudo, glupe...