Prijava

Нервира ме што су у иностранству сви много ретардирани и некако резервисани, одбојни, неповерљиви, неће да блеје да се друже, дебили су углавном, и РУЖНИ су јебено, много су сви ружни. Овде леп народ, нааче пичке на свету

mozda je to zato sto ti imas takav stav. pa nece niko da bude poverljiv i da se druzi sa tobom ako tebi iz ociju izbija "Ti si ruzni retardirani debil"
kao i svaki normalan covek taj "inostranac" je nepoverljiv prema tebi ko sto si ti prema njemu prvih 5 min. to je i u srbiji slucaj, uzmi zaustavi nekog sto ne znas pa razgovaraj sa njim, pa mi kazi koliko je toplog srca.
imam puno "ruznih" prijatelja. dobrih, pametnih i poverljivih prijatelja, da ne mogu da precutim ovo ipak.

ko kaze da su u srbiji najlepse zene nije bio u argentini prvenstveno (il brazilu) :)

Nismo odmjerni, nemamo čvrst karakter.
Nemamo diplomatske sposobnosti. Razmišljamo kratkoročno.
Uglavnom, mislim da smo dosta loših osobina pokupili od Turaka (iće, piće, mezetluci, nerad).

ko kaze da su u srbiji najlepse zene nije bio u argentini prvenstveno (il brazilu) :)

A ja kažem da su srednja i južna amerika meka kvalitetne i povoljne plastične hirurgije. U sjedinjenim državama je osobito popularan plastic vacation aranžman, malo turizam, malo sunce, more plaže a onda pred kraj odmora ideš da se povoljno odradiš.

A ja kažem da su srednja i južna amerika meka kvalietne i povoljne plastične hirurgije.

jel si bio? video?
sta mislis, tamo se setaju lutke po ulicama, to nisu zene :)

Najviše mi smeta što svaki maloumni guzonja misli da će biti drugo govno ako pređe granicu. Magarac iz Pariza, magarac u Parizu.

jel si bio? video?
sta mislis, tamo se setaju lutke po ulicama, to nisu zene :)

Jebote Kelte, ne treba previše da vidiš da bi znao da sisa i bulja ne može tako da stoji sama od sebe :)
A ovo za hirurgiju je poznato kao što se zna gde ideš da jedeš pastu i picu, sabereš dva i dva...

mozda je to zato sto ti imas takav stav. pa nece niko da bude poverljiv i da se druzi sa tobom ako tebi iz ociju izbija "Ti si ruzni retardirani debil"
kao i svaki normalan covek taj "inostranac" je nepoverljiv prema tebi ko sto si ti prema njemu prvih 5 min. to je i u srbiji slucaj, uzmi zaustavi nekog sto ne znas pa razgovaraj sa njim, pa mi kazi koliko je toplog srca.
imam puno "ruznih" prijatelja. dobrih, pametnih i poverljivih prijatelja, da ne mogu da precutim ovo ipak.

ko kaze da su u srbiji najlepse zene nije bio u argentini prvenstveno (il brazilu) :)

Ниси ме разумео. Тамо ти се у 90 одсто случајева неће дести да у аутобусу заподенеш опуштену конверзацију са рандом бабом, на пример, или ћеш далеко теже наћи човека да ти помогне да однесеш ствари са пијаце до гајба, оћу да ти кажем да су међуљудски односи много затегнути уштогљени по неким правилима неприсни на одстојању свако свој посо и тако некако без везе. То сигурно. Говорим генерално наравно, није да је то тамо немогуће али далеко теже свакако.

А за рибе, можда тамо има бољих риба али нигде на свету нема толико процентуално добрих риба, начи на малом простору од малог броја риба велики проценат је добрих, док у Бразилу нпр. имаш врх чки али су оне ретке, нису оно, грл некст дор, а пичкетина, има добрих али нпр. од сто риба 10 су добре, а код нас од 100 риба 43 су добре типа.

ЕДИТ: Друго. Ја сам дуго и размишљо зашто се овде рађају добре рибе често. И врло је логично када се у обзир узму сви фактори.

Ја сам чуо да су у Бразилу махом ђембеле црначке домаћице, а да све оно што ваља избаце из куће током карневала, а домаћице закључају у подруме, и тако то.

Елем, не могу да кажем да ме ишта нервира јер би то била јебена генерализација. А и шта год да кажем може да се пројектује на било коју другу дестинацију у свету. С тим што је то тамо можда доста мањих размера. Тако да могу да кажем да је неумереност оно што ми смета.

Žene nisu samo napucane cure po diskotekama i fensi kafićima vikendom uveče, žene idu na pijacu, u fabriku, kod zubara i ginekologa, kod frizera i pedikira, na Kaćku petlju, na SIZ za nezaposlene, debele, mršave, čiste, zapuštene, ofucane, skockane, znači svakakve. E tu dolazimo do mlaćenja mlohavim kurcem i fame oko lepote naših žena. Priča bez pokrića, ima svega a u globalu popriličan krš.

Problem sa našim ženama je što se ne neguju dovoljno posle trideset i pete...a tu opet dolazimo do niskog ličnog dohodka.

A Srpkinje se mahom rađaju lepe i u suprotno niko ne mož da me ubedi.

Нисам много био ван. Запад ми много делује хладан,бар Швајцарска , Аустрија, Словенија.... Турци, Египћани, Грци , Бугари онако...Мало прљави и овако и онако. Ми нисмо небески народ, дефинитивно. Ал бар знам шта може да ме очекује и не морам да убијам мозак да причам Енглески.

Ono što mi ovde smeta i što bi voleo da je kao u razvijenim zemljama je neljubaznost.
Jebote uđeš u prodavnicu ni dobar dan da dobiješ....na kioscima kao da rade zombiji...
A kad mi ''tamo negde'' svaka osoba na ulici kojoj se samo milimetar pomerim sa putanje kaže ''hvala gospodine'', lep je osećaj...
Ovde nema nikakvog reda, al opet mislim da ne bih mogao da živim bilo gde drugde.

Pezose, gde si ti to bio?

Zašto biste otišli odavde a zašto ipak želite da ostanete?

Otišao sam iz Srbije i ne želim nikada više da se vratim.

Godinama sam radio u jednom ministarstvu, stvari koje su usko stručne, a sve u interesu svoje zemlje. Tako su mi objašnjavali naređenja koja sam dobijao, da su u interesu zemlje.

Kasnije je moja zemlja promenila mišljenje i došla do zaključka da to ustvari nije bilo u našem interesu, a da sam ja spucao 10 godina svog života uz kurac.

Malo sam se osetio kao budala, tada, pa sam otišao zauvek. Ne želim da živim u zemlji koja menja svoje geostrateške interese onako kako se koja vlada promeni.
To je neozbiljno.

Смета ми што Срби као народ не умеју да одреде приоритете, што су им битне све неке накарадне и маргиналне ствари, нпр. Косово, јер је тамо наводно срце Србије, силне паре се сливају на Косово, уместо да се уложи у бесплатно образовање, науку и школство, у неке уносне привредне гране. У науци Србија дебело каска за светом, наука се премало цени.

Смета ми што су Срби изразито религиозан народ и религиозне људе сматрам благо, преко умерено, до екстремно затуцаним. Хришћанство и наука никако не иду заједно. Смета ми то што се религија намеће деци у школама, као да деца могу исту да сконтају. Смета ми што крсте децу.

Смета ми што се Срби бусају у груди како су Срби где год да се појаве. Многи кад оду у иностранство, морају да машу заставама и свима покажу како су Срби.

Смета ми што су Срби пуни заблуда о сопственој историји, што се поносе поразима и што неоправдано својатају многе људе из Србије, нпр. Николу Теслу. Кад смо код истог, смета ми кад чујем да је Тесла измислио струју. Колико необразован мораш да будеш?

Смета ми што је држава корумпирана све у шеснаест и што се то толико укоренило да се сматра јебено нормалним. Скоро сам се расправљао с другаром који мисли да је скроз оправдано тутнути пандуру 20 евра у руке кад те ухвати да возиш пијан.

Смета ми отпор према земљама које су напредније од Србије. Уместо да Срби нешто науче од тих земаља, доживљавају их као претњу.

--------------------------

Шта волим -- српску храну. Нема боље хране, јбт.
Волим ''шеровање'' ствари у Срба, то домаћинство и гостопримство, то фали многим земљама на западу.
Свиђа ми се, по многима заостали, турски обичај изувања кад уђеш у нечију кућу. Микробима са улице никако није место у кући. Можда једног дана кад Срби престану да пљују по улицама и кад се повећа хигијена у градовима.

Е, да, смета ми нехигијен, потпуно одсуство еколошке свести, то што већина људи сматра да је апсолутно океј да разбаујеш ђубре гдегод стигнеш, јер ће неко за тобом да чисти. А лична хигијена обашка -- велики минус за већину Срба.

Žene nisu samo napucane cure po diskotekama i fensi kafićima vikendom uveče, žene idu na pijacu, u fabriku, kod zubara i ginekologa, kod frizera i pedikira, na Kaćku petlju, na SIZ za nezaposlene, debele, mršave, čiste, zapuštene, ofucane, skockane, znači svakakve. E tu dolazimo do mlaćenja mlohavim kurcem i fame oko lepote naših žena. Priča bez pokrića, ima svega a u globalu popriličan krš.

+1

koja menja svoje geostrateške interese

Е то је та неслога. Нормалне земље праве политику за наредних 100, 200 година. Несложни смо то је ултрапроблем.

E tu dolazimo do mlaćenja mlohavim kurcem i fame oko lepote naših žena. Priča bez pokrića, ima svega a u globalu popriličan krš.

Ma izmešali se narodi pa ima svega i svuda, prosečno dolazimo na isto. Opet, ima veze način života, u toplijim krajevima ljudi će sigurno više da paze na izgled nego u hladnijim gde veći deo vremena šetaju umotani, kod Amera sigurno procentualno ima manje privlačnih devojaka zbog velikog procenta gojaznosti.

Хришћанство и наука никако не иду заједно

Могу ићи. Доктрина се развија и тумачи, не узима се Библија нпр. здраво за готово па да можеш простом логиком да оповргнеш постојање Бога тако што ћеш да нађеш нелогичност у Библији. На пример.

Jezonja

Pezose, gde si ti to bio?

Све туристички. Имам пријатеље у Словенији, Аустрији, Швајцарској...Бугари, Грци , Египћани , Турци преко агенција....