Prijava

Вид' је Креманка :)

Ma negde oko 350.000 evra.
Ja bih kupila jedan dvospratni stan u Bg. i izdavala ga, jedan u Londonu, isto veći i njega bih izdavala, moje već postojeće stanove bih renovirala. Onda bih kupila neki autić, i odvojila deo novca u banku da se tovari dok ne dobijem decu, a deo na putovanja po svetu!

Izvini al ovo mi deluje kao ono kad pitaju retarda šta bi kupio za 10 dinara, pa počne da nabraja avione kuće kola...
na koju foru za 350 000 misliš da kupiš dupleks u BG, još veći dupleks u Londonu, da ti ostane za banku da se gomilaju pare i da ti ostane da putuješ po svetu...

Ne drži me za reč al mislim da je u Londonu, znači London, a ne neka predgrađa, da je kvadrat stana oko 3000-4000e...pa računaj, dupleks od 100 kvadrata ne bi mogla da kupiš za te pare hihihi.
Ja bi da dobijem jedno 5 miliona boli me kurac neću manje, i kupio bi neki stančić, ful ga sredio proseravao bi se baš i kupio bi sebi neku zemlju i izgradio ergelicu neku da imam konje.
Milion bi dao nekom proverenom biznismenu nek obrće te pare, a meni da ide procenat i mirna Bačka.

tebalo bi mi oko 3 milijona. kupila bih gajbu da zivim, gajbu za izdavanje, kola, putovala po CELOM svetu, a ostatak kinte ulozila u nesto, otvorila neki bizmis, il tako nesto

Ja bih kupila jedan dvospratni stan u Bg. i izdavala ga, jedan u Londonu, isto veći i njega bih izdavala, moje već postojeće stanove bih renovirala. Onda bih kupila neki autić, i odvojila deo novca u banku da se tovari dok ne dobijem decu, a deo na putovanja po svetu!

Neću dupleks u Londonu sine, neki stančić veći od garsonjere mislim :)
U Beogradu dupleks na Miljakovcu dva, samo nogom u dupe! Tamo kadrat nekad manje i od 900 evra.

Onoliko koliko je današnja sedmica.
Prvo bih kupio Vukajliju samo zato što mogu. E onda bih lepo kupio stan u Budimpešti, pobeg'o tamo i odjebao sve koje ne podnosim. Za ostatak para bi me boleo kurac.

Platio bih nekog detektiva da prati Šećeraša po parkovima i otima mu vreće.

Otvoriš novi megatrend, eto sigurne zarade, bolje od oročivanja po bankama. :)

Е да, купио бих 51 % Црвене Звезде и оћерао Лукића и компањоне и преузео све на себе лоло

U Beogradu dupleks na Miljakovcu dva, samo nogom u dupe! Tamo kadrat nekad manje i od 900 evra.

Zamisli dobiješ na lotou i kupiš stan na Miljakovcu dva hahaah, ne ide! U centar, da znaju svi da si dobio!

Platio bih nekog detektiva da prati Šećeraša po parkovima i otima mu vreće.

Можда у врећи буде моша! А-ХА!
Начи, да додам на претходно речено, јеног бодигарда, или детектива који ће да ме брани од Костићевог детектива... ололо

Е да, купио бих 51 % Црвене Звезде и оћерао Лукића и компањоне и преузео све на себе лоло

E da, i to bih uradio ako imam dovoljno para, kupio Partizan i Zvezdu i uništio ih lololo

Kupio 2 poslovna prostora i 2 stana poslovne i jedan stan izdavao u jednom ziveo, a od kirije bi se gotivio...

Zamisli dobiješ na lotou i kupiš stan na Miljakovcu dva hahaah, ne ide! U centar, da znaju svi da si dobio!

Imam stan u krugu dvojke, tu mi otac živi, ne treba mi još jedan :) A ovo se i lepo izdaje, i malo košta!

Ova tema je dokaz da nisu pare za svakoga. Dobiješ 5 miliona evra, kupiš gajbu i izdaješ za 2 glave? Jedna od retko glupih ideja.

Ja bih otišo u Makao digram 20/40k Nl sa raponjama, lolo.

Kupijo bih kućerinu u Beogradu, snimio album ( :3 ), a ostatak bih uložio u neku svoju prodavnicu ili tako nešto, čisto dimam neki bizmis. Neam pojma.

Dobiješ 5 miliona evra, kupiš gajbu i izdaješ za 2 glave? Jedna od retko glupih ideja.

Tačno, i još lik kaže:

a od kirije bi se gotivio...

hahaha.
Uglavnom znam da u humanitarne svrhe i rodbini ne bi dao ni pišljivog dinara mamu im jebem svima da im jebem!
Tj. možda bi nešto uradio u humanitarne svrhe, al da ja to sam organizujem i platim, al onim organizacijama ni pare ne bi dao.

Купио бих хостинг за цс сервере и поклонио Џели :)

koji ste smaraci. moja ideja najbolja....

Kupila bih diplomu koja mi je potrebna (ne priznaju tamo sve) da bih se mogla odselit' u Poljsku il' Španiju, kupila sebi tamo neki stančić i ljepota.

Mala vidraaaa :3 :3 :3

A niko da spomene koliki bi bio dobitak?