Prijava

И направим цркву ала - гала.

nemanjiću, jesi još u BL da idemo piti pive? odnosno ja sam batalio, pa ću ko slavko koka kolicu?

Odgovaralo bi mi 500 000. Da otvorim neku bruka ordinacju i da zaposlim doktore, samo kajmak da ubiram. Za ostatak para bih kupila stančić, renovirala kuću i pomogla čovekov bizmis. I dala bih burazeru desetinu hiljada, da spicka u najlepšim godinama :)

Е да, дао бих сиротињи :)
Ал озбиљно, одрадио бих неко насеље у фулу и подјелио станове.

Mračnu tajnu bih odala samo mužu.
Potom bi kupili firmu u kojoj on radi. Dala bih otkaz pod hitno i bez obrazloženja.
Upisala decu gde žele (od kursa do fakulteta, nije bitno), kupila im stanove po želji.
Dva puta godišje bi putovali po svetu.
Živela bih u istom stanu (sa dodatkom kuvarice).
Kupila bih smartića.

I dalje bi čuvali našu malu tajnu.
Familiji i prijateljima po nešto od onoga što im fali.
Platila bih nekom (osnovala to kao firmu) da radi sa decom koja se, greškom/nerazmevanjem profana, zlopate po školi (dodatni časovi, motivacija za rad..isl).

Претпоставимо да се ради о пар милиона евра.

Купио бих стан у Мајамију или Лос Анђелесу, да имам где да побегнем кад опет почне рат овде, а биће га наравно.

Основао би задужбине у Србији, позориште бих направио у Лесковцу, исто као народно у Београду али мање.

Новац би уложио у неки инвесрициони фонд да се окреће, како би се капитал увећао.

Основао бих стипендијске фондове за студенте друштвених наука који желе да студирају у иностранству.

На Радан планини би направио хотел, ски центар.

Живео бих у некој великој кући коју би по мојој жељи направио негде на преиферији неког града у Србији,
Купио бих много уметничких дела, направио бих сопствену приватну библиотеку.

У тестаменту бих деци оставио ренту од пар хиљада евра месечно, и свакоме по кућу, а сво своје богатство бих оставио народу Србије кроз систем задужбина и фондова.

odnosno ja sam batalio, pa ću ko slavko
koka kolicu?

У том случају нисам у БЛ.

Ја би наместио Светско првенство.

...Ovde bila neka premija na "Euro-millions" od 184.000.000 €.
Znam da smo pričali ko bi šta sa tolikim parama, a najbolju ideju je dao Derek, jedan moj drug, inače je Škot.
On je rekao da bi prvo otišao u kliniku Beti Ford da ga podvrgnu svim mogućim tretmanima protiv droge i alkoholizma, unapred, da bi posle na miru mogao da troši te pare a da ne umre naprasno ili da uopšte i ne primeti da je bogat.

Ja sam imao ideju šta bih do 10-15 miliona, posle stvarno nisam znao šta sa time.
Iskreno, koja je razlika u bogatstvu kada imaš 100 ili 150 miliona. Šta to možeš sa 150 a ne možeš sa 100? :-)

Iskreno, koja je razlika u bogatstvu kada imaš 100 ili 150 miliona. Šta to možeš sa 150 a ne možeš sa 100? :-)

Možeš 50 miliona stvari više :-)

Ja bih podelio pare da ih kojim slučajem dobijem. Da me rodbina ne smara :-)

Upisala decu gde žele (od kursa do fakulteta, nije bitno), kupila im stanove po želji.

kurac malo. ne bi im centa dao. nek oni zarade posteno ko ja sto sam....

inace kupio bi nekog istreniranog majmuna da mi bude ljubimac i telohranitelj u isto vrijeme. pa kad lopovi krenu dukradu pare mali majmun iskoci sa naucakama i jebe im mater.
uzo bi iljadu evra i da Sandri AfriKi da je NE jebem

kurac malo. ne bi im centa dao. nek oni zarade posteno ko ja sto sam....

inace kupio bi nekog istreniranog majmuna da mi bude ljubimac i telohranitelj u isto vrijeme.

Koja kobeda.

Купио би патка, поводац за патка и десет киндер јаја, на остало бих се огрејао.

десет киндер јаја

И ово. Ма целу гајбу киндер јаја па нек иде све у пичку материну. И прво следеће јутро бих звао "Трпезу" са Смедеревца да ми донесу на гајбу кило царског ражњића.

Prff, ajao, tema za mene. :D Pre godinu dve, mislim da je loto iznosio oko pet miliona evra, ako ne i više. Uff, kako sam želeo te pare, k'o i svi, naravno. Prvo kada bih dobio, kupio bih teretanu u kojoj treniram, renovirao je i vratio joj stari sjaj, jer je jedno vreme bila najbolja teretana u gradu, ako ne i u čitavoj RS. Onda bih kupio poveći stan u centru grada (jebiga, kompleksaš), neki automobil, BMW M3 GTR mi je prejak. Jedan deo bih dao nekome stručnjaku da tu lovu obrne, pa da pored teretane imam još prihoda. Deo bih odvojio sebi za normalne studije, i da konačno sebi priuštim pravu poštenu sportsku ishranu i suplementaciju. I kurčio bih se, da se ne lažemo.

Направио фирму, обогатио се, купио неки кошаркашки клуб и финансирао Жари и Гоцију светску турнеју...

Kad sam bila mala pravila sam spisak stvari koje bih kupila u slučaju da dobijem sedmicu. To je od prilike izgledalo ovako - 1. roze lak za nokte... hm, u stvari trebao bi mi i crveni. 2. Krevet za barbiku (žvrlj), kuća za barbiku. ... tetris, ljigavac, be miks, pikado, koš i loptica...

ako bi imalo dovoljno, kupio bi neki stariji mlaznjak tipa mig21, f-4 ili ti stariji sto mogu da se kupe sad uz posebne "dozvole" koje kostaju. mozda cak i jos starije, motorce.
ako ne moze, onda neki akrobatski avion.

onda bi naucio da vozim to cudo, a onda bi se lepo sprco u neku planinu il tako nesto, kako to vec ide.

Kupio bih najvecu vilu u centru grada. Nabavio 30 kerića da me čuvaju i 20 napucanih gorila da me čuvaju isto, al to više da bih izgledao opasnije, hohohoh. Isto bih nabacio vozni park i harem.

Recimo da pričamo o jednom miliončetu.
Ne bih radio ništa... ama baš ništa, koliko sutra bih dao otkaz na poslu.
Ništa stanovi, ništa biznisi, ništa stres. samo zajebancija.
Nek je kamata na tu cifru u nekoj pouzdanoj stranoj banci, recimo 2,5 posto. To mu na miliončee uloženo godišnje dodje 25000 evra, ili ti malo više od 2 soma mesečno. Sa tim parama možeš da živiš normalno maltene bilo gde. Uglavnom bi bila varijanta 3 meseca Južna Amerika, 3 meseca kući, 3 meseca Tajland i tamo te pičke materine, 3 meseca kući. I tako ukrug.

Prošle nedelje ćale omaši 1 broj za sedmicu, što je očigledan znak da će pre ili kasnije i to da se desi lololo