Prijava

Ja mislim da su vanzemaljci na zemlji.

Znači moguće da smrt onda nije ništa posebno već običan, svakodnevni prelaz između dimenzija.

Pa tako BAŠ sve religije kažu... Mislim, kako da baš niko drugi nema nikakvo drugo objašnjenje za to, nego se baš svi slažu "u iskazima"? :-)

Stvari postadoše mnogo egzotične s ovim mlađim religijama, de su ona dobra stara verovanja da je pakao u nekoj pećini na sedam dana spuštanja spiralnim stepenicama ili na nekoj od nižih grana svetog drveta...

To je to večno pitanje kuda idu divlje svinje... mislim, tvoj 21 gram. Moguće da tvoja duša u stvari ode da živi s vanzemaljcima u dimenziji X a njihove prelaze ovamo gde završavaju u glavicama kupusa.
Svaki ciklični sistem kao što je reinkarnacija doduše propada na prostoj činjenici da nas danas ima više nego ranije a osnovna premisa je da duše ne možeš da vadiš iz dupeta tek tako, inače se vrhovno biće sigurno ne bi cimalo oko reinkarnacije.

Za sada mi se čini da je LSD najbolje sreCtvo za putovanje kroz galaksiju..ili mačija pišaćka, sudeći po SP:)

georgi,pa gde sam ja rekao da si ti spemovao :)

Nije los ni trodon, ali zavisi koliko ga popijes, ako popijes previse onda ces zavrsiti u onoj dimenziji smrti o kojoj je pisao crni grujan, sve u svemu sigurno putujes.

Uopšteno tom pitanju se prilazi sa previše Zemaljskom logikom,mislim što bi vanzemaljci pa i oni napredniji koristili radio talase
Zašto uopšte kao preduslov uzimamo postojanje vode???
Inače na Historiju ima ona emisija Ancient Aliens,koji se tu transferi pojavljuju u ovoj drugoj sezoni to je koma :D
Prva je bila daleko ozbiljnija zato što su se recimo bavili drevnim Sumerima koji su imali neverovatna saznanja o vasioni,barem po našim standardima i tumačenjima istorije da je ovo vrhunac civilizacije.Neki čak misle da smo mi neka vrsta vanzemaljskih hibrida

Ako u svemiru ima najmanje Avogardov broj zvezda i ako celu površinu Zemlje zamislimo kao jednu ravnu ploču po kojoj bi slagali zrno po zrno peska,jedva da bi stao Avogardov broj zrna onda je krajnje retardirano i misliti da ih nema

Nije los ni trodon, ali zavisi koliko ga popijes, ako popijes previse onda ces zavrsiti u onoj dimenziji smrti o kojoj je pisao crni grujan, sve u svemu sigurno putujes.

3 komada od 100 mg,za Srbiju :D

Plazma_keks Drugari gde ste, hocemo li da pisemo jos i vasioni.... ili ste otisli da gledate zvezde granda .

Idi gledaj grand,molim te

Uopšteno tom pitanju se prilazi sa previše Zemaljskom logikom,mislim što bi vanzemaljci pa i oni napredniji koristili radio talase
Zašto uopšte kao preduslov uzimamo postojanje vode???
Inače na Historiju ima ona emisija Ancient Aliens,koji se tu transferi pojavljuju u ovoj drugoj sezoni to je koma :D
Prva je bila daleko ozbiljnija zato što su se recimo bavili drevnim Sumerima koji su imali neverovatna saznanja o vasioni,barem po našim standardima i tumačenjima istorije da je ovo vrhunac civilizacije.Neki čak misle da smo mi neka vrsta vanzemaljskih hibrida

Ako u svemiru ima najmanje Avogardov broj zvezda i ako celu površinu Zemlje zamislimo kao jednu ravnu ploču po kojoj bi slagali zrno po zrno peska,jedva da bi stao Avogardov broj zrna onda je krajnje retardirano i misliti da ih nema

Ne znam,mislim da bi barem neki od njih morali koristiti radio talase.

Ne znam,mislim da bi barem neki od njih morali koristiti radio talase.

Ukoliko postoji 1000000 civilizacija,onda je vrlo verovatno da čak postoje i identični nama
pitanje je samo do kog dela svemira su oni uspeli da pošalju signal...
EDIT: Svemirski Srbi,dokaz da ima istine u onom "nebeski narod"
lololo

Ne znam,mislim da bi barem neki od njih morali koristiti radio talase.

Dok do nas stigne radio talas ko zna odakle, ta civilizacija što ga je poslala može komotno triput da se ugasi.

Ukoliko postoji 1000000 civilizacija,onda je vrlo verovatno da čak postoje i identični nama
pitanje je samo do kog dela svemira su oni uspeli da pošalju signal...

U ovom opservalnom odakle nam dopire svetlost,bas je cudno da nije bilo radio talasa nikakvih...zna se koliko tu zvezda ima oko septilion,a morao je barem neko nekad da koristi radio talase,pre nego sto su otkrili savremeniji nacin komunikacije.

Dok do nas stigne radio talas ko zna odakle, ta civilizacija što ga je poslala može komotno triput da se ugasi.

Moze i sto puta,ali radio talasi ostaju.

Ja znam kako oni komuniciraju!

Zar vam nije cudno zasto nikada nema stanica na (am) tj. na kratkim talasima, e to je za njih ono sto je za nas telefon, te AM talase su napravili ljudi i ne trpaju nikakav program na njih, jeer Amerikanci imaju dogovor sa vanzemaljcima da nas ne diraju, ali da mi njima dajemo te kratke talase da bi oni pricali sa ostalim marsovcima u rasejanju...

Ako mi ne verujete upalite kratki talas tj. prebacite na am talase radio i cucete kako oni čavrljaju.

Ali punjač od kad mi "slušamo" svemir?

Kamikazo od 1989 kada je Bajaga napravio album "Neka svemir cuje nemir" taj dan je u zatvorenim krugovima uzet ( misli se na tajnu lozu i ove maltezere) ......tj. taj dan smatra se za dan, kada su zemljani poceli da slusaju svemir i obrnuto.

Ali punjač od kad mi "slušamo" svemir?

To sam čini mi se već pominjao malo šire na nekoj temi, mislim da je bila neka religijska. Uglavnom, poenta je da je mnogo veća šansa da se prostorno potrefimo s nekom drugom civilizacijom nego vremenski, mi smo ovde bukvalno treptaj oka a tek delić tog vremena smo sposobni da uočimo stvari koje ne možeš golim čulima.

Još manji deo tog vremena je jedan ljudski vek, prema tome nemojte preterano da se razočarate što za svog života nećete jebati vanzemaljku već pravite decu s onim što je pri ruci, a ko zna, možda se čukununuk omrsi.

Ali punjač od kad mi "slušamo" svemir?

Oko 100 i nesto godina...trebao je valjda neki signal doci za to vreme :)

Oko 100 i nesto godina...trebao je valjda neki signal doci za to vreme :)

jebem li ga,mislim da je potrebno mnogo više,a pitanje da li i sad slušamo na pravoj frekvenciji,kamoli pre 100 god :)

kAMIKAZO prebaci na Am- kratki talas , vec sam pisao o tome imas post iznad.

Draugari pa gde ste :(

Jel neko gledao jetset 1,2,3 jeste li videli kako tamo marsovci kidnapuju grand paradu...ako neko misli da je to samo crtani film, grdno se vara.

Objasnjenje:
Zato se Grandove pesme pustaju na fm-talasima tj. dugim a vanzemaljci koriste kratke talase AM na radiju za komunikaciju sa otadzbinom, jer kao sto je i u dzet setu objasnjeno njima nasa muzika para usi, zeza im CNS ( centralni nervni sistem ) i onda se oni od tih frekvencija obeznane.

ako i dalje ne verujete, neka se javi bilo da potvrdi da je na am (kratkom talasu) cuo neki narodnjak