Prijava

Jaws 3D - скрнављење

Konan 2011 je stvarno transfer! Mongoli bi bolje snimili. Bruka.

Žikina dinastija četvrti dio, ovi ostali su ouukeejjj.

resident evil 3,4,5, a možd' i 2. gledao peticu neki dan. mislim da je režiser u toku dog ga je tukao šlog porušio sve dotadašnje nastavke RE sa police pa mu se pomiješale radnje i učinilo mu se da ima viziju. u svakom slučaju, film je fejlčina jebena. pet glumaca jedva da je bilo u njemu.

Donnie Darko 2 (S. Darko) - Nisam gledao, ali iz pouzdanih izvora sam saznao da i ne treba.

Cube 2 - dobra priča, ali očajna gluma. Treći deo je moožda malo bolji.

EDIT: Matrix 3 - Gori od dvojke. U dvojci bar ima neke tuče, zatim ona jurnjava sa kolima. Trojka mi je u fazonu: Ljudi iz malog mesta obučeni u Star Trek uniforme pokušavaju da zaštite to isto malo mesto. Čak i onaj zadnji deo kad Neo dolazi kod one glavne mašine, i ono kad se bori sa Smitom, sve je nekako na silu rađeno. Ne sviđa mi se. Kec je neuporedivo bolji.

joj da, kako sam zaboravio S. Darko. jebem ti dan kad sam to odgledao. kad se mala sjeća nečeg što se nije desilo. užas jebeni

U svom životu sreo sam samo jednu osobu koja obožava peti deo Rokija. Sebe.
Inače od nastavaka, nisam video gluplji film u životu od onog drugog dela Adrenalina, Ubrzanja, ili kako već, sa onim nagruvanim rmpalijom.

Evo i mene opet, posle 100 godina.Pozdrav svima.
Najveci fejlovi nastavci:
Kum 3
Roki 4,5,6(Trojka mi simpatican filmic)
Terminator 3,4
Ceo Rambo serijal
Karlitov put 2(Kec mi je i ovako i onako,ali dvojka je govance samo takvo)
Betmen i Robin