Prijava

dusan1001
Nastavci poslednje ekskurzije

Тај филм сам по себи фејлује, не треба му наставак.

Krank-prvi deo je ajde ok ali high voltage njesra zivo i ovaj zadnji Harold i Kumar

Komplet celo paket govno američke pite i svih ostalih tinejdz komedija.
Hangover 2 je usro.
Grudge 3 je usro tako lepo zaletanje sa kvalitetom.
Testere svih koliko ima su smeće koje bi u istu rupu ko i tinejdž komedije zatrpao

Pink Panther - Uglavnom svi delovi bez Pitera Selersa su bezveze.
Saw - Bilo bi dobro da su sve nekako upakovali u 3 filma, ali kad vec nisu zadnjih 6 je visak.
Hellraiser - Sve posle drugog dela.
Dirty dancing - Bezveze
Batman and Robin - Deo sa Klunijem je strasno los.
Hangover - Na imdb-u stoji da ce snimiti i treci deo.

Sto se tice Fredija, Dzejsona, Majkla, Rokija i Ramba nisam sigurna da su trebali da snime i prvi deo.:)

Hellraiser - Sve posle drugog dela

Meni je pa drugi deo ubedljivo najgori, prvi je super, peti može da prodje, sve ostalo krš.

Pa jbg ukusi su razliciti, meni je drugi i bolji od prvog. Koji uopste bese peti, onaj sa saobracajkom?

Душа плаче од Горштака и оних наставака са штитом и склоништем...

Монтевидео бог те видео 2, зато што је још већи шит од првог дела

Ne sviđaju mi se Žikine dinastije posle 5. dela.
Američki nindža, svi delovi posle prvog su blago rečeno-njesra.
Svi delovi posle origanlnog Univerzalnog vojnika su retardirani.
Ovo posle Kad jaganjci utihnu, bedan pokušaj skupljanja kinte u ime stare slave.
Mad Max treći deo, ne đa mi se ič.
Zadnji Indijana Džons...smešno jebote.

Sto se tice Fredija, Dzejsona, Majkla, Rokija i Ramba nisam sigurna da su trebali da snime i prvi deo.:)

Ne mož' takve stvari reći za Ramba i Rokija. Ne znam, mislim da ni subjektivno ni objektivno ovo ne može da bude realna ideja.

A što se tiče teme - Terminator.

Kec - kult.
Dvojka - najveći kult ikada.
Trojka - aj' tu i tamo.
Četvorka - Terminator u kojem terminator nije Švarceneger nije Terminator, mož' da bude ko hoće, film je odma osudjen na propast samo zbog toga.

@grej peti je sa onim pajkanom, koji polako ludi i na kraju shvata da je sam kriv za sve sto mu se desilo...

Је л' истина да ће снимити други део филма "Монтевидео, Бог те видео!"? Вероватно ће бити неко говно од наставка, али ако је због пара, нека им је - заслужили су.

"Mi nismo anđeli 2" - upropašćen plagijatskom idejom i "poljski wc" humorom.

Transformers 2 i 3. Scena u trećem delu kad Vitvikija kao drže 2 lika, pa on ne može glavnom šlihtaču deseptikona ništa pa ga pljune, a ovaj mu opali pičkasti šamar. Eeeeeeeeeeeej bre, veće propagiranje gejstva na pogrešan način nisam video skoro iz holivudske produkcije.

američki psiho 2. totalno nejasan nastavak.

Donnie Darko 2........ rekao bi stativa ali ovo je toliki promasaj da nije ni stativa...

Umri muški, od trojke pa nadalje.

Што, бре? Ја мислим да су сва четири дела Умри мушки епик вин, нарочито трећи део, ретко добра квадрилогија је у питању, ваљда зато што нису силовали да их брзо снимају, већ је то трајало 20 година.

Иначе, било би добро да овај филм није снимљен:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc2MDIyMjc3N15BMl5BanBnXkFtZTcwNzQzODAwMQ@@._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg

И трећи део (иако га обожавам) је могао да буде бољи, али четврти је силовање.

Mi nismo anđeli treći deo. Potpuni promašaj. K'o da je rađen za one na teškim drogama.

Чуо сам да ће опет снимати ,,Мућке" у Америци.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Svi nastavci "Vrane"