Prijava

što vam je sperma gadna? zdrava je, čist protein, utiče na lepotu tena, kože, kose, noktiju, a ima samo 5 kalorija po porciji.

Aha, tabu tema...
A slina, ona tvrda, valjda nastaje od prljavštine iz vazduha, tj. prašine.

hmmm... možda zavisi od količine?

što vam je sperma gadna? zdrava je, čist protein, utiče na lepotu tena, kože, kose, noktiju

Е, то је већ рационализација.

tvrde sline su kul, one tecne su malo gadne. al ne ono kad samo curi nego kad se rasteze ko guma, moz da zagrizes i vuces prstima a ona ne puca

što džimi? si probo? nisi. nemaš ti pojma šta je delikates! prste da poližeš!

Otkud ti to da nije? Uzimajuci zdravo za gotovo da nije probao sa momkom, ja verujem da je svako sebe probao bar nekad, da zna kakvog je ukusa.

Шта кажете на "пекмез" из ушију? Је л' то довољно гадно за ову тему?

Како настаје ово?

Јебем ли га, нисам стручан. Углавном се накупи тога ако се не перу уши.

to što kaže pufnica... džimi, ako si probao svoju, pa ti se nije svidelo, seti se šta si jeo tog dana, kažu da ishrana utiče na ukus sperme....

ja verujem da je svako sebe probao bar nekad

ne. gutanje sperme mozda neki od vas smatraju ukusnim hobijem, ali neki od nas bi radije zive puzeve jeli....

Мислио сам на количину хранљивих материја, протеина и сл. У најобичнијем оброку имаш милион пута више хранљивих материја, него у пар капи онога. То као кад би ти неко дао зрно кикирикија и рекао ти ''од овога ће ти коса бити здравија, и тен...'' А што се тиче укуса, па... То је ствар укуса, зар не?

gutanje sperme mozda neki od vas smatraju ukusnim hobijem

Suze frcaju, sede budaletino stara ;-)

Ne serite da vam je to lepo!
Jedna devojka koja je meni svaki put gutala i to bez moje inicijative da to radi mi je rekla da je to toliko odvratno da se jedva suzdrži da ne povrati, al je vremenom navikla.
I ja je pitam što to radi? Nema pojma ni ona...Uglavnom jedan bivši dečko joj je bacio u usta dok se nije nadala i on mislio da je zgutala i ona mu krne žvaku i pljune mu sve u usta

džimi, nije pojenta samo u hranljivim vrednostima, nego i u pakovanju... kada nešto toliko ukusno dolazi iz nečega toliko lepog, pa prosto moraš biti lud da to ne obožavaš. jamačno!

Vele da je sjeme ružnijeg ukusa kod onih što puše cigare.

Sedplase, i meni je to sa 12 godina bio takav tabu da sam morala da ironisem i patetisem kao ti sada.

Овај форм новадејз - гадно или не?

i pljune mu sve u usta

OVO JE UBER HOT! ne serite da ne volite da vam riba pljune vašu spermu u usta?!?!?!?!?! o.O

toliko ukusno

Не штимује ми то.

Цитираћу:

Ne serite da vam je to lepo!