Prijava

Jel radi vama steam?

Mene je pukla konekcija ali nznm je l to do steama ili mog neta pošto meni redovno puca tako

Sad se vidim vrnulo ali niko mi nije online imam samo troje ingame...

Zar AM moze uzeti lajfstil? Posto mu je Q junik modifajer...

ne može orb, ali može vladimir jer je vladimir aura.

A što se tiče ovoga za blink... brate, probaj da se blinkuješ preko 2 hexa. Pozz

probaj da heksujes preko bkba

mozemo ovako do sutra, silencer i dalje ne dobija. ajde ocemo u lobby, ukljuci cheats kucamo gold i lvlup 25 pa se sibamo da ti pokazem koliko ne znas

mogu i da te nafidam kao da simuliramo sakupljanje inta tokom partije

probaj da heksujes preko bkba

Lel brate nači pišeš gluposti nači... Sve ću ja da čekam da upaloš bkb da te heksam. Idem sad da gledam neki anime sjutra brate kad uđeš možemo probat, samo mi pošalji poruku.

aj odigrajte pa stavite ovde mec ID. Bas me zanima sta ce biti... :)

Kad sam ja pricao da magina nije govno heroj, 5 ljudi sa teme su skocili na mene, govorili kako je kurcina, najgori keri, koji ne moze da farma, koji ne moze nista... Sad kad arei prica, likovi cute i vjerovatno drkaju pored monitora na svaku njegovu rijec .. Lol, botine

Bas me zanima sta ce biti... :)

Arei će da plače... 40 stepeni mi je u sobu sad muka me da igram a vidim da ni on nije online. Sjutra čim bude xexexe

Dobar je Earthworm Jim. Pikao ga pre par godina na SNES emulatoru.

i dalje stojim iza toga da je nekrobuk najjaci item u doti

aj odigrajte pa stavite ovde mec ID. Bas me zanima sta ce biti... :)

Odigrali smo 1v1 antimage vs silencer jutros.

http://i.imgur.com/RcpVLqg.png

2:2 skor, mada je objektivno 1:1 jer sam ja prvi put doša da se sprdam sa divajn riperom pa ga ubio iz 3-4 udarca a zadnji put mi je uletio bezveze iz zajebancije dok smo nešto kucali.
Nije bilo int feeda jer bi izašlo isto. Tih 100 damage (50 phy + 50 pure) ne mijenja stvar mnogo jer je bitno samo ko prvi uleti.
I dalje stojim iza toga da bi u tim fajtu pobjedio silencer jer blokira magije ostalima tako da teško da će ga ko stunovati dok se bije sa maginom a magina uz hex može popiti i stun. Pure 1v1 je samo bitno ko inicira... moguće da bi bilo i drugačije da je arei stavlja vardove jer sam ja ima i observer i sentri za slučaj da dewarduje ali ono, kako god obrneš ako nalete jedan na drugog u prolazu neđe samo je bitno oće li prvo pući hex ili bkb. Sa ovakvim buildovima ni jedan ni drugi ne mogu da prežive burst (mada silencer može da istenkuje abysal pa da napravi nešto damage ali opet ni blizu dovoljno kolko treba, čak ni sa int feed ne bi moga)

Znaci poserem se na ove pederske push strategije, izgubio sam tri meca za redom u kojima sam imao do jaja pocetak, sve zato sto se sisice skupe i guraju od fazon 5-6 minuta!

Ej bre, DP, NP, Pugna Jakiro i Lycan, jos dva nekrobuka. Ma daj jebote, koliko se ljudi trude nevera. I to cekaju, jebes im mater, da prodje minut od vremena predvidjenog za pick. Ja cekam poslednji gejm, reko ako opet uzmu govna, da ja uzmem KOTLa, i dokurci mi i uzmem invokera, kad BAM - Likan, NP, Pugna!

PICKICE!

kad idu tako push strategije, bas mass push, uzmes undyinga, titana, embera, slarka (counteruje dp jer ga duhovi ne diraju kad nemaju vision na tebi), shakera, meepa, tinkera, gyroa... obozavam igrati protiv takvih timova gde idu bas full push i onda im se userem u zivot i pokazem da je ta strategija smece.

eo recimo protiv takvog picka (dp np lycan pugna jakiro) bih uzeo dark seera offlane, da smara lycana i ometa mu farm plus sto je jako dobar u tf kad ih sve navuce na vakuum zajedno za pickastim summoned unitima, undyinga mid jer je dp int heroj i sa njegovom prvom nece imati hpa kad je konstantno spamuje, sven ili gyro safelane carry, mozda bolje sven jer moze nakon vakuuma poklopiti sa stunom a i ima free splash, liona i support/roaming gyroa (boots prvi item) da ispisaju njihovu pugnu/dp offlane, pretpostavljamo da je np u sumi a jakiro sa lycanom na lejnu. moze i meepo umesto svena da ih earthbinduje kad ih ds vakuumira i oni tu nemaju gde. umesto liona sa meepom moze i dazzle.

Uf, kako jebeno mrzim takva jebena govna... Mada generalno treba da imaš u timu baš žestoke retarde ako ne možete da dobijete protiv ful puš streta. Što je najgore, takav tim mi redovno pada kad god igram jebeni renkt. Jeb'o me renkt u pičku da me jeb'o.
Crno, koji ti je nik na Stimu?

support/roaming gyroa (boots prvi item)

Znate vi da sam ja na doti 1 gira igra isključivo ka suporta... nikad mi nije palo na pamet da ga igram ka kerija. Danas ga igram 99% ka kerija i mislim da mu glavni steroid nije split attack nego atak animacija sa kojom ne moš da promašiš kripa. Prije neki dan sam u 15. min imao SB, Phase, Dominator, aquillu i ogre axe (uzeo sam stavrno first blood ali opet bolestan farm ima zbog animacije)... bkb gotov u 20 min. Sa tim buildom od 15 minuta praktično uzimaš wave za 3-4 sekunda, a od 20og si online što se kaže. Znači 20 min možeš da se biješ lagano 5v5 bez problema i da uzmeš lagano par kilova po svakom timfajtu.
Kad igram suporta uglavnom i roamujem, možda probam ovih dana taman roamer gyra. arcane, forsstaf, aganim i shiva mi je planirani build. Ima lagan lvl1 kill ako startuje sa trilane đe je stalni suport venge ili nešto tako sa stunom. Dobar je i za mid gank jer i ako propane gank, ostavio si midu dobrih 10-15 sekundi free farma dok ovaj bježi od raketice...
na level 6 da je build 3/1/1/1... 1 level split ataka, čisto da moš da farmuješ jungle kad nema što drugo da se radi i da čistiš kripvejv ako nema ko drugi.
Probaću ovo sig.

samo umesto arcane ides phase i to je to. prevelik dmg radi sa prvom ako izolujes target.