Prijava

btw, može li meepo da pafuje na iluziju od mante/rune?

Za meepa se slazem da je dobro odigrao, za invokera sam realno vidjao i bolje, ono zbog cega muda pojedem je sto recimo njega nisu izbegavali za sun strike a naguze se u liniji za kombo. Realno shaker je odlican i svaka mu dala. Jeste videli simba/no tail/big daddy kako igra support (barem iz pocetka secret ne znam sad).

Mogao je ranije da se porta, sad nisal siguran ili sam se prebacio.

Mozda od 3k plus i ne iz rusije. Usput kako su sheever i pirion flax postali face meni se place kad ih vidim kako igraju?

moze se pufovati na iluzije.

niko od svih broadcastera ne zna igrati, ali ono neki su carevi pa su se zato proslavili.

Sheever jedino sto je zensko, nema ni side nit je zanimljiva, nit sise. Dotacinema Su care I a pogledajte steam singsinga. Zajebancija.

shiver zna da igra 2 suporta, to je njen hero pull. za izbegavati je.

singsing, vagamama, purge, blitc, nisu losi.

inace pirion je caster a i pravi iteme. ima i anaunser njegov. znaci popularan je zbog stvari oko dote, ne zbog same igre.

janpi, singsing nije samo strimer, pro igrač je .. Jedan od najboljih strimera, to stoji, ali igračina je.. I vaga je okej skroz .. Monkeysforever je dobar što se strimera tiče i moonmeder tako nešto :D

pa i vaga, purge i blic su pro igraci, nisu samo strimeri. nzm sta ti hteo time da kazes al ok.

moonmeunder je dobar, smesan je. chicken strat epska provala

singsing i iceiceice najjači strimeri, mada icex3 ne strimuje odavno ali su strimovi zajebancije, galama, cika vriska, sprdnja.

iskreno nisam ni znao da je vaga pro .. Đe igra on? :D
pričalo se gore o strimerima, pa sam mislio da pričamo o njihovoj igri .. nebitno, mislio sam da si rekao za ove da su dobri strimeri, a ne neki igrači .. Moja greška, moja greškaa

pre 2 meseca je pricao da ga trazi neki americki tim ali on insistira da igra mida, nzm sta je bilo, ne gledam strimove otkad sam kupio komp. pre je igrao sa EGM, posle toga i sa sing singom jedno vreme.

pa nema neka ponuda strimera, u glavnom ove koje smo nabrojali. ovi iz navija cesto strimuju, dendi i buldog...

Ali pyrion je ocajan I caster I steamer, al poslujte xgm captains draft 2.0 kako se prenosi (ne mogu od kuce da igram pa to pratim)

da ali je legenda na dota sceni.

kapiram te, i meni idu na kurac likovi tipa sunsfan. aj sto nema skil ali se cak i ne trudi da postane bolji, ne vidim napredak. jbg dota cinema.

i ja isto, dok nisam mogao da igram kuci ja sam pratio strimove

al neki lobi sad ako ima koga da se isprdamo

Slazen se da sunsfan nema skill, ali se sprda maksimalno i priznaje da nema pojma i zato mi je simpatican.

gledali ste sigurno, ali pogledajte opet hahahahahahahahahhahaa
https://www.youtube.com/watch?v=BUucnZiBxAE

jebeno igram sa likom hoce da igra meduzu mid. ok idi boli me kurac. jebeno mu pogledam gejmove on baja zadnjih 5 strana nije igro suport heroja. cekaj ja sam dijabola sad da ti vardam, boli me kurac