Prijava

prihvati zahtjev i dobijaš poziv za party.

ima li još ko u parti da upadne?

kako vidite išta kroz dno od tegle leba vam?

jebeno igram sa likom hoce da igra meduzu mid. ok idi boli me kurac.

Danas sam igrao medusu mid jer sam morao, bilo je ili ja ili ezavoooor, i ja sam pošao, oprao sam ih:D

Јебени егоистични смрад, има клипове које зове АРТ ОФ ХЕКСОР, на које ставља више него исподпросечне хукове са пуџом... Да будем искрен, има добрих срања, да се не лажемо, али да уме да претерује, итекако уме

Brate nisam ja rekao kako je hexor prooo, najbolji igrač na sceni ... Ja sam pričao o njegovom umijeću za pravljenje klipova, ne o njemu kao dota igraču .. Jebe se dečku, uzme baci koji huk, koji blek hol i pravi klipove, boli ga kurac, što da ne zaradi nešto.:D Zahvaljujem na lepim rečima cukar:D

Arei, dobar je grim, ne zajebavaj... Nije najbolji sigurno, kako ga 90% ljudi koji pogleda klip proglasi, ali nije sad ni neki prosjek jebeš mu mater:D

Sad sam došao doma, praštajte za lobi:D

Све хоћу, а никако да питам....
Која је оно спемерска фора са линком скрин шота ајтема, наводно?
То неке хакерске форе, вајруси, пичке материне?

ПА ОДГОВОРИТЕ СУНЦЕ ВАМ ЈЕБЕМ КРВАВО! :Д

oce ko dote., lobby party nesto?

ja baŠ pojma nemam o čemu pričaš cukar, ne razumijem se :D

skontao sam se sa nekim likom iz zrenjanina, sa nekim iz dubrovnika, imam par svojih lokalnih dotaša, imam ogmu, remaca i bez šećera na steamu, tako da će večeras oko 11 biti partijanja na doti i skajpu. Ko još hoće da igra neka me doda: joy27, joy division profil, da se sprdamo. U društvu je lepše :)

ima li tebe retardu 10 minuta ti pisem

Ja sam tu za 20 min. 4U2P mi je nick, nadjite me preko kobea, mante, pazla... u prijateljima sam im, pa me add, da igramo.

Alo ima li vas? Za 45 min u parti upadajte ima nas trojica

Al sam rodjo sinoc, 9 pobeda za redom sa maginom prefarman svaki game, bez i jednog fajta samo push i farm, kapiram da sam napravio milion tower dmg-a. lol

Al sam rodjo sinoc, 9 pobeda za redom sa maginom prefarman svaki game, bez i jednog fajta samo push i farm, kapiram da sam napravio milion tower dmg-a. lol

moj ti kurac pečenica

ne znam da li se suocavao neko sa ovime.

kaznjen sam sa low prio 3 gejma a nisam imao ni jedan abandon.

odirao 5 gejmova kaznjen sam sa jos 3 (opet ni jedan abandon) kaze da imam previse reportova.

ok odigram jos 10 gejmova i budem kaznjen sa jos 5 gejma low prio (opet isti razlog, opet bez abandona)

nemoguce je da sam u 20 gejmova dobio toliko reporova da budem 3x kaznjen sa ukupno 11 gejmova u low prio. bez ijednog jebenog abandona. a vecinu sam gejmova dobio lol. sad cu da livam cim mi se nesto ne svidi jer isti kurac, low prio pa low prio