Prijava

alo djetici magina, ne morted, ajmo o tome sta mislite

Mljormir na puškaša i voida je okej skroz... Dobro, voidu kako kad odem, ali sniperu može vazda ..

Na snajpera i voida je sranjčuga obična, to su heroji sa kojima nećeš da te fokusiraju ili bar oćeš da ih pobiješ prije nego oni imaju šansu da uzvrate.
Šta, uzmem voidu mjolnir, ubijem im kerija i mida u hronosferi ostavim 2 suporta na 5% helti i treba mi upaljen mjolnir da bi se tukao sa nečim tipa bristla... skoro 3k bačenog golda, te pare su bolje potrošene na preservance i oblivion da uzmeš rifreš poslije ili AC ako imaju masu armora... a i 25% backtrack = 25% manje procova na mjolnir kad ga bačaš na sebe. Okej mi je npr. ako ga praviš na foru da uvatiš nekoliko u hrono zbog attack speeda a da mjolonir daš nekome napolju dok zadržava ostale ove što su napolju.
Snajper isto, uzmem mu dager bijem se dok mi se ne primaknu protiv meelee kerija onda skočim nazad, bijem se još malo, uglavnom pomru prije nego uđu range da me dovate sa abysalom... izbjegavam i stunove sa tim... znači neću da uskočim unutra i bijem se na šake.
Nznm, ja mislim ako menfajtuješ drugog heroja sa snajperom da ga igraš pogrešno. Za mene je on nešto kao ember, stoj pozadi, rokaj kolko moš, bači prvu da ne mogu da ti se blinkuju ako im daš ulti i gledaj da te ne dovate u međuvremenu...
Naročito jer nema nikakav steroid za menfajt. Range ti je sranje kad menfajtuješ a i minist... pardon, minislow, isto ne može da ti pomogne protiv pravih lejt gejmova tipa pl, ck, voida i sl.

alo djetici magina, ne morted, ajmo o tome sta mislite

Što znam, fina sinergija sa basherom, moguće bolji lejt gejm scaling od bf (koji, iako će ti arei tako reći, nećeš uvijek moći da prodaš za neki drugi item lololo) aktivna je solidna kad uskočiš, al za flash farm na lejnu mael sjebe last hitove... to mi je kao ono kad kupiš radiance u 20 minutu i nikad ga ne gasiš pa promašiš 40% kripova koje bi inače pogodio... eee samo što ovo ne moš da ugasiš nikako a bilo bi dobro da može da se toogle nekako, barem dok je sam maelstorm... isto kao što HotD koristi taman dok ne isfarmuješ satanik, poslije toga je stakovanje ancienta i farmovanje istih gubljenje vremena pa te aktivne više i nema nego je zamijeni bolje prilagođena za taj period igre...
Recimo da bih mjolnir na magini uzeo kad bih igra protiv tima sa dosta disableova koji probijaju bkb. Npr. imaju axe i bane ili tako neko sranje. Protiv urse i windrunner je uvijek dobar što se toga tiče, mada je ursu prelako kajtovati sa maginom.
Ili kad znam da ću imati free farma dosta na lejnu obzirom da je za jungle bf mnogo bolji izbor jer bolje skejluje mid game i daje mana regen zbog void stone...
Generalno problem sa maginom je što oćeš da što prije nabaciš core iteme koji su uglavnom više orijentisani na damage nego na attack speed (manta, bkb, abisal, mkb/daedalus) tako da mogu shvatit kako bi mjolnir proša bolje al recimo da ako ideš na butterfly u late midgemu, damage (a donekle i cleave) od battlefury stakuju bolje jer imati toliko AS koliko ti daju mjol i butterfly je overkil...
Generalno (znači po pitanju svih heroja) attack speed budžim tek poslije 2 solidna damage itema, a nekad ni to ne moram ako sam išao na PT i midas, mada preferiram PB na većini heroja :D
Ono, mislim da može da funkcioniše u nekim situacijama al onda žrtvuješ došta farm potencijala koji ti daje bf. Uostalom ako ga praviš samo zbog aktivne, bolje je da ga napravi neki oflejn tipa bristle ili DK na midu pa da te isprati ako ti treba.

na magini mljor samo iz zajebancije

Lik uzeo nekog heroja, uzeo zevsovu treću i medusin štit .. I samo išao pored njih palio i gasio i dilao dmg .. Posle toga valjda ukinuto :D

ček šta je palio i gasio, štit? zevsova treća je pasivna.

Ma palio štit od meduze a zevsova treća pasivna radi kad god zevs opali neku magiju u range od 1000 oko njega. Još je tenkast sa shieldom, ušeta i toogle on/off isprži masu tako

A nesto drugo sam skapirao,sad je ok

jace je sa sejkerovom trecom to, plus ga stanuje kad toglujes stit tako da ne moze da pobegne ali i to je nerfovano

Ma to sve radi po principu ODove pasivne sad. Te pasivne se aktiviraju samo ako neka magija ima i CD i manacost. Npr. u normalnom gejmu Swm sa aganimom ne može da procuje ODovu auru jer mu ulti nema CD iako ima manacost

al moze bez aganima

Pa reka sam:

Swm sa aganimom

A bez aganima može normalno al je bolje to da se procuje sa prvom kad je i manji CD i manacost

https://www.youtube.com/watch?v=lC4WxpEmCuk
da li ste videli ovo molim vas.................

mind games over mind games

Jebeno nije pukao smouk usta ih glupa jebem, neka su ga ispusili, još su 4 ultija bačili sve im glupo jebem, ka da biju bristla sa 4 harta i kurijasom i ne znam čime još

burstovali su ga jako jer su hteli da sprece venge da svapuje

da nije bila iluzija naravno lol

''brate ja

sam

bas

ono into

pracenje pro meceva i to

mi dodje ka sport

neki da gledam

i sad

sam bas

razmislio posto sam pratio navi eo 5

godina

kako su neke neljucke

stvari uradili

u sto se ta igrica pretvorila

i ne samo oni no svi''

VRACAJTE SE NA DOTU 1 NA GARENU ALO

Banjo najjaci igrac u cg sig

može li neki kaizenov prijatelj da ga zamoli da ubači onu opciju što ima na stim, da mutam neke ljude ođe. ty


Arteezy sat in a dark room. The words "Dire Victory" filled up the screen. Not even Arteezy's shadow fiend could win this game. 3/8/7 378 GPM. Tears filled Arteezy's eyes as he carassed his hand of midas. The sound of hard core gangster rap and crying filled the room. The door creaks open and EE-sama enters the room. "You lost Artour." "You do know what happens when you lose." Arteezy removed his clothes, wearing only one of EE's anime wigs. EE removed his clothes, "You lost 23 MM. Thats how many hours your punishment will be." Arteezy spent the next 23 hours being furiously fucked by his mentor. After the punishment the semen covered Arteezy arised. "Thank you master, I can't wait to return the favor when you lose." Envy smiled. "So will I Artour."