Prijava

Imam problem sa mikrom zato ne kupujem kurira

lepo ti ja kazem ne moze jedan igrac jedan heroj da pobedi gejm
moze da napravi razliku sigurno al na kraju je tim taj koji pobedjuje i zato ne mozes da kazes za bilo kod heroja da je op
ako tako gledas pl je najjaci teoretski jer kanteruje i trola i snajpera i sta ces sad
taraska, skadi, difjuzal, travel, manta, baterflaj i sta moze jedan maleni trol da mu uradi kad mu pl sve isisa manu i napravi 20 iluzija?
isto i snajper, ne moze da bezi kad ovaj ima dif i skadi

Ogma brate ja nezz sto to pricas jedan coek ne moze da dobije gejm pa ocito je da nije tako Njoba najjaci igrac u CG sig je cisti primjer

banjo nije covek banjo je dota sensei da se razumemo covek je obican smrtnik banjo zivi vecno dok su mu deca verna stv

PTS
13,043 (787)
Ранг 100
Посл. игра Сегодня, 18:26:08
Игр 434 (22)
Побед 398 (91.7%)
Стрики побед 0
Макс. стриков побед 55
Поражений 36 (8.3%)
Стриков поражений 1
Макс. стриков поражений 3
Ливов 0 (0%)
Дисконектов 8 (1.8%)
Убийств 3,501 (8)
Смертей 1,291 (3)
Ассистов 4,092 (9)
K/D 2.7
Крипов 28,032 (65)
Добито крипов 1,295 (3)
Нейтралов 3,724 (9)

sig

Сви кукају на троља и снаипера, а не сећам се кацам изгубио геим од њике...
Само супорт на лов емемару, начи око 2к до неких 3.5к, вардаш и склањаш дупе у страну, у 70% партија падну људи који знају да фармају, јер су смурф акаунти или бустују некога, боле их јајо, зарађују лову а ти добијаш 23-25 ммр поена за спрдњицу, бацајући по 350 голда за варде и тоето...

TAKOE BRT POKAZI IM KAKO SE IGRA VISPA

ako neko bude hteo da pika danas nek mi se javi u pvt, slobodan sam

welcome to 6.84 SAD SMO JEBENI LOL JEBOTE CD REDUCTION, SPELL LIFESTEAL
okarina broken item na brislbeku, leci se sve vise i vise kako stakuje quill
moon shard mi je SVRS item
mozes da JEDES VARDOVA BRATE
ZATO STO JE VARD UKUSNIJI ZATO TE TANGO VISE LECI KAD GA POJEDES BOG TE JEBO BOLESNOG LEDENA ZABO
sve u svemu, koncept igra se totalno menja, nerfovana dzungla, sad se sve vrti oko kilova i gankovanja kako su preradili gold i xp gain da zavisi od levela i razlike izmedju levela (i za asistove isto vazi)
alkemista vidim na pro sceni svaki gejm banovan/pikovan
wk kao suport/inicijator PREJAK
legion i viver ce da se dignu malo
STO OPET BAFUJE BISTMASTERA I ENIGMU???
trol nerfovan onako, nista posebno, AL ZATO SNAJPER BRATE JUUUUUUUUU DO PODA NERF MACORIIIIIIIII
jedva cekam da uvedu naj naj naj broken item u celoj istoriji dote 2 koncepta Vermillion Robe (Reaver, Eaglesong, Mystic Staff, Cloak) pa to ce da bude ludiludilo za lejt gejm
sta reci, ne znam stv

Kad god je upao novi patch, uvijek, ali UVIJEK, za svaki jebeni patch su se igrači bunili .. Onda bi nakon nekog vremena igranja ukapirali ovo nije loše, ae može ovako, nije toliko sranje, ovo je super, ovako igramo... Onda bi došao novi patch i svi fazon KOJI KURAC, WTFFF, BRIŠEM DOTU i tako u krug ... E ja nisam nikad bio od tih likova, ali plašim se da su sad presrali baš ... svaki heroj ima agu, ubacili 200 novih itema i sranja .. Moglo je ovo da se radi postepeno možda, ne sve đuture .. Mada viđećemo, možda bude kul :D

meso da ti kaze nesto sensei dote najbolji igrac u cg sig Banjo to sto se svi bunite pa na kraj zacute to nije zato sto vide da je dobro no vide da ne mogu protiv ka da ce Volvo da te slusa tebe mene obicne plebove
to se slazem trebali su ovo da urade iz 2 ili 3 patcha

mene je milo sto rade ovo za dotu 2 neka rade neka je poboljsavaju

Banjo najjaci igrac u cg sig

patch je govno, alche, morph, ench prejaki, 2 mud golema sa po stunom, brdo rangea bice lako gankovati oflejnera ili mid, itemi izgledaju kao iz lola, ali bice zanimljivo, sve je bolje od mom phase sny troll sniper mete. spirita su mi usrali, meepa su delimicno usrali, tinker dobio veeeeliki baf, invoker malo manji ali nije zanemarljiv, drago mi je jer mi je omiljeni heroj i hocu da ga igram cesce, samo sto u prosloj meti nije vredelo, izgubim game sa 20/2, gde sam ih gazio celu partiju jer eto, troll.

probao sam igrati to smece od heroja, rezultat je 100% winrate, bez obzira koliko oni mene usrali, a vijali su me po mapi non stop, isfarmovao sam sny i shadow blade do 30 minuta, sa jedno 7-8 smrti i onda nakon 3-4 sam imao skadi i satanic i pisao po njima. tvrdim da je bio najjaci keri u igrici, ako nije i dalje jer ga nisu nesto preterano nerfovali. jedini ko je mogao nesto protiv njega je jugg u omnislashu, ako ima svaki jump na njemu, to je pod uslovom da troll nema satanic. bolesno op heroj.

dobar je shadowblade na melee kerijima, tipa jugg ili troll, posle ovih prvih core, sny mom itd. jer imas solo kill potencijal, kao i escape. na primer, igrao sam trolla i iz shadow bladea sam ubio slarka u 3 hita, jeste da sam imao rapier ali ono, nije stigao ulty baciti jer ovo govno bashuje instant, uvek. zaboravio sam da je takav bio i u kecu, kad te uhvati u bash nema mrdanja.

Спирита су требали да нерфују, релно, био је оп за оне који знају са њим... Улти без престанка јебено...
Свиђа ми се идеја са новим ајтемима, добре су стварчице, углавном, само што су требали постепено да их убацују 1 по 1, а не вако ђутуре, биће мало теже пофатати све то, поготово за глупе људе попут мене, јелте...
Мало су претерали са Ага апдејтом, да га јебем, укупно 10 хероја сад нема Агу ваљда?
Вивер и Алхемичар јебено ОП са јебеним аганимом, поготово лејт гејм... Сад, као супорт, обезбедим алхемичару стакове, извардам мапу да га не смарају, он мене бафне после са скептером и тоето..
Иначе овај видео са Мипом... Наравно да неће моћи то да ради кад печ буде био пуштен, зато се још увек чека.... ЛОЛ

ma sta neprestano, kad baci ulty samo otrcis na drugu stranu tih 6 sec ako baci na vas par, razvucete ga, a ne ovi idioti sto se uhvate za ruke pa svi beze zajedno.
upravo to, ne mozes odjednom sve ubaciti, znam da cu ja prvi u pocetku ignorisati nove iteme jer me smara da citam sta koji radi. pa da, napravili su gomilu agha upg i alchea koji moze bafovati svakoga, ima da se igra neprestano. upg za tuska mi je jako smesan, oplako sam, prvo uradis ulty pa ga sutnes lololo. realno morph je najjaci, ima da se igra kao oflejner i da mu se rasuje agh.

pach je sranje. iz jednog prostog razloga

uopste se ne trude da izjednace snage heroja. obavezno nabudze nekog da bude op, i puste ga da smori sve zivo.

колико ви серете. печ је до јаја, већина хероја је бафована, снајпер уопште није претерано нерфован, а ајтеми много јебу. игра је унапређена, изједначава се, све је интензивније, охрабрен је тим фајт још више. ајтеми је бу, још више могућих синергија, каунтера, опција, самим тим и занимљивости. радијација је сад већ озбиљан ајтем. добра фора са мангом, одлична фора са спајањем мека и аркејн буца, добро је оно за вардове.