Prijava

pazle brate po primanju kurca u dupe, vidim ja nema te, ti opet banova

Како да те схватим озбиљно кад си реко да само снајперу треба дегер? Еј снајперу..

Podzavam ... prije cu uzeti sniperu nego traksesu,zz

Šta koji kurac serete? Blink Dagger ti treba

hahahahah ne.

'Nači imaš u onoj nevidljivosti toliku brzinu, još recimo da ideš na MoM i ti bi još na to uzimao deger

MOM na klinkza? auuuuu brate
Vidim da mnogo cijenite vindvalk, kao da ne postoje posrani vardovi, ili gem ..

Ko ga dovati ima siguran win na laneu

Sad nema uopste siguran win ... nema

Ja mu idem uvijek, predobar je item ... cesto klinkza igram i sa heksom, posle dmg itema

Ти си за пример зашто клинкзу треба дегер ставио човека који га је искористио да украде рошана и притом умре? То је могао сваки херој са блинком.

А плус што стављаш про тимове (у овом случају клауд9) који играју игрицу која нема отприлике никакве везе са паб гејмовима.

Nema heroja kojem blink ne lezi,cak i am-u i kvin of pejn blink moz da bude dobar.

ajde sarmo objasni mi kako qop i am mogu da imaju koristi od kupovine blinka?

A mogu neke sitne koristi tako što im se na blinku koldaun menja na 0, pa mogu da igraju fazon kao storm ulete izlete, al je besmisleno, jer je gotovo svaki drugi item korisniji od blinka.

Janpi šta samo kenjaš neka pro sranja? Ae igraš s nama pa da te vidimo. Kako ti je nick na Stimu?
Inače od ovih sa Vuke s kojim sam igrao jedini ko kida uz mene naravno je Arei kuen. Svi ostali su dobri, još bi dodao Čaka i Kobea koji su nešto iznad ostalih...

I Tomderemerlin je dobar.

pa igram pristojno, oko 6 cu igrati pa mozemo da igramo zajedno. janpicze mi je nadimak, add me. mislim da sam 55,56 lvl nisam siguran

ne kenjam pro sranja ali poceli ste raspravu o blink daggeru i pricate o daggeru na magini, brisem postove i zaobilazim temu

Pa, ja sam gledao u haj kvoliti gejmovima na garani kako likovi kupuju dagger magini u ibijaju sa istim. A pro igrači je nešto kao "must have" dagger na clinkzu, radi dobre inicijacije na int/support heroje.

Хај кволити и гарена у једној реченици, немој молим те...

JEBAČ JE USVOJEN

Me serite ima na gareni odličnih igrača, u Srpskoj haj level sobi su gotovo svi dobri.
Stalno ljudi seru i prozivaju garenu, a nisi ni proveli tamo neko vreme, ili su igrali u random noob sobama, europ haj levl i srbija haj levl su sobe de se igra baš dobra dota.

Garana i Eurobattle.net brate, ima tu mnogo dobrih gejmova vjerovao ili ne

http://dota2lounge.com/

sa desne strane uzivo prenosi pro gejmova. moj omiljeni tim zephyr igra trenutno. ne znam kakve veze garena i dota 2 imaju, objasnite mi

http://www.dotacinema.com/live

prenosi uzivo, casteri, vodsovi od vec odigranih gejmova od top timova

što ne gledaš na joindota.com? Ide mi Purge na kurac, moj omiljeni igrači su Burning i Mushi, dakle DK :)