Prijava

izvini džimi, šta ću kad mi je ovo jedina reakcija, pa samo nju isturam... ae neću više... pobogu, reakcije... koliko imaš reakcija.... jesi napravio reakciju.... e svašta....

Super što je ovo konačno uvedeno, sada čekamo famozne blogove, ako ih uopšte i bude.

U svakom slučaju, dobra je ideja i nadam se da će biti dobra realizacija, za sada mi se dopada. Složiću se sa Lemajom, naziv "Reakcije" mi se ne dopada, ali... Mislim da nije moglo doći do boljeg rešenja, eventualno GIF-ovi, mada je i ovako ok skroz.

Da ne zaboravim: nisam video kako funkcioniše upload GIF-ova, ali bi bilo mnogo lakše da ti možeš da staviš link slike i da se ona kopira na sajt.

pekki! zar ti nisi trajno banovan?

e da, meni se ne sviđa ideja da se stave u okvir - previše podsjeća na postere a ovako skroz dobro izgleda; jedino kad bi se, eto, ujednačila veličina.
i da - komentar mora da bude gore, a ne dole kao na posteru; pisano je o tome i na onoj temi - bolji je efekat.

Lullaby

pekki! zar ti nisi trajno banovan?

Zar bi volela da jesam? :)

Pa onda neka bude okvir kao kad se citira, a nek se ujednači veličina.

E ovako...Reakcije mi se čine stvarno ultra gotivne za sada jer ih prave ljudi koji znaju da ih prave, pa, kada (ako) budete pustili i ostale članove da ih prave, stvarno bih htio da vas zamolim da tu bude veeelika granica, posteri su, zna se, u kurcu, sem odabranih, pa nemojte da umru i ove reakcije...Baš me briga da ih ni ja ne mogu praviti, jer ni ne bih znao, ali pustite one s odličnim rankom i bodovima s defki da mogu praviti reakcije a barem nek se zabrani onima iznad 10000 ranka, to su skoro apsolutne posterdžije. tj. ako ćete osloboditi reakcije za ostale. Laku noć. Umrijeh od one na foru Zajka xaxa http://vukajlija.com/reakcije/84

nek se zabrani onima iznad 10000 ranka

+1

realno meni se samo ime ne svidja inace svaki novitet je do jaja XD

А кад ће да прораде?

Kacam video ove reakcije, pomislih da je Dinkić nešto opet izmajmunisao, neke nove džabalesku akcije.

Malo je glupo to deliti ne ispod ovog ranka itd.Jer možda ima neko ko nema rank dobar a ima dobre ideje,možda nema,ali nikad se nema blage,možda onaj što ima jači rank nema blage,kapirate šta oću da kažem.Mislim mene boli uvo da li ću moći da kačim ili ne ali kažem ovako.

Lol, ljudi ima samo da skidaju gifove i da ih kace.

I da reakcije su u neku ruku i spas za postere i definicije ;)

Pa nema resenja onda za spemere i antitalente koji ne znaju ni da skolpe puzle, morace sajt i ovo da tripi.

Jeidno resenje je da se zabrani onima iznad 5000 rank ili da ti treba 100 poena, barem bi tako dokazao da ima kefalo za ovaj sajt i da nece da pravi sranja.

Sto se tice reakcija, odlican novitet, samo je ime malo glupo i ruzno izgleda onaj komentar koji zauzima pola ekrana, namestite komentare na donju stranu lepse bi izgledalo.

I da, koliko ce moci da se prave dnevno, i da li ce da uticu na rank?

Tema preljeva.
Neće se menjati ime opcije i ostalo.
Nema svrhe više polemisati

Malo je glupo to deliti ne ispod ovog ranka itd.Jer možda ima neko ko nema rank dobar a ima dobre ideje,možda nema,ali nikad se nema blage,možda onaj što ima jači rank nema blage,kapirate šta oću da kažem.Mislim mene boli uvo da li ću moći da kačim ili ne ali kažem ovako.

Znaš koliko ljudi između 1 000 i 100 000 ima do jaja ideje a ne uspije odmah da uđe u prvih 1 000? 1%.
I poslije malo vremena i taj 1% uđu u prvih 1 000

ремац кад би мало поразмислио схватио би да је 1000 један посто од 100 000. Што значи да тих 1000 који су један посто ипак уђу у 1000 зато што су један посто. Капираш?