Prijava

25$ lol ja bih bio srećan da osvojim na nekom turniru toliko.

A gde igras to, koji sajt i kako se uplacuje. Ako moze mali info, da me navuces na blud i razvrat. Xd

Registruj se preko ovog linka, mislim da cu i ja dobiti 10$ kad prvi put uplatis xD

http://old-www.888poker.com/poker-promotions/poker-invite-a-friend.htm

Inace, dobices odmah nakon registracije 8$ besplatno i pun kurac tiketa za turnire, tako da mozes i bez dinara uplate nabudziti finu svotu ako nisi nubara xD

Hahahhah a ciganstura si jbt, 25$ a kaze neka prebedna kinta, a ovamo tako je bre to mi je 50 tiketa

A moram da imam neki devizni racun u banci otvoren i te fore sto je pre trebalo?

Za uplatu je malo zeznuto, mislim da ne mozes direktno uplacivati sa debitne kartice, nego preko netellera, to ti je sajt koji je kao posrednik fazon, uplatis sa debitne na neteler, pa preko netelera na 888.

moras imati devizni racun, da

armine kladza je bacanje para, poker je umetnost brt

Ok. Meni neteller bio pseto prošli put. Kontam da je ovako lakše. Xd

I kaži mi samo još jedno. Ja ne bih da preterujem, dok se ne navučem. Xd

Koliko da uplatim prvi put i koji su stolovi sa manjim baj inovima. Ne bih igrao te od 25$ sig. Nešto za rekreaciju. Dolar, dva.

imas pun kurac stngo turnira od 20, 36 ili 45 igraca cini mi se, tu su ti ulazi pola dolara, dolar, dva, videces jbg...gotivni su na pocetku ti od 20 igraca, solidna kinta se tu moze uzeti...pokerstars je golo govno inace, nemoj se zajebati da tamo igras, 888 mama, nesto losiji je softver, ali su slabiji igraci

fejluje mi mrtva instalacija ima li neko fix

Sutra cu da otvorim devizni racun, pa te u pvtu pitam kako dalje. Znam da te boli kita da objasnjavas, ali si reko da imas kintu od moje uplate, tako da ko te jebe, objasnjavaj. Xd

Tilmo, pa sve mu jebem, gde su kurve?!

Stižu brat moj, stižu!

ma nije frka, šibni pevece, mada i sumnjam da dobijam nešto ;o(

Mladen won the pot ($1,680,000) with two pairs A's and K's with Q kicker.
Mladen won the pot ($465,000) with two pairs A's and K's with Q kicker.
_______________________

Izašlo mi na Fejsu što sam šerovao pre neku godinu 2M pot, ehh stara lepa vremena.

Ja samo na starsu igram, jesu bolji igraci ali je i softver bolji neuporedivo-ne desava se cesto da river svima radi pa da izgines bezveze

Poruka za someja: ol in se ne koristi kad si nac ruka nego da oteras igraca, u tvom slucaju si na flopu trebao da igras pot ili pot ipo i onda u zavisnosti od rivera ol in ili cek. Ako izadje petica cekiras ili sejfti bet a ako izadje devetka kao sto jeste onda igras ol in. Iz prostog razloga sto te je covek stavio na 1 i 4 u boji vrv. Svakako je i on nub, po onome sto je odigrao je trebao da ima kec dama jer sa rucnim osmicama jetrebao da te resi pre flopa, ovako ga je samo usralo

Da si vukao ol in na riveru on mora da se baci, ali mora. Ako izadje slika i plati ti ol in znaci ima tu sliku ili dvs para max i znas da si dobar...

Kako mi se igra poker u pare al me mrzi da otvaram račun devizni.

Pseto, ima li sad u Nišu da se uplati ono što si mi ti ranije uplaćivao kod tebe?

Ma znam ps da sam ispao nubara, ali jbg pojavili se dolari pred očima, povukla me karta i jbg xd